دیدار رسمی انتقاد شدید فولکس واگن به عنوان “همدستی” در چینی ظلم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

صندلی از پارلمان اروپا هیئت روابط با چین راینهارد Bütikofer است ناودان فولکس واگن برای مقابله با چین بیش از آن در درمان اویغوری اقلیت در یک منطقه که در آن خودروساز آلمانی یک کارخانه است.

چین سرکوب مسلمان اویغوری جامعه در سین کیانگ است که به سرعت در حال افزایش است تا سیاسی و تجارت دستور کار است. این هفته یک گروه از اتحادیه های کارگری و سازمان های غیر دولتی به نام مارک های بزرگ مانند نایک آدیداس و آمازون برای جلوگیری منابع کالا از سین کیانگ.

در حالی که ایالات متحده در حال حاضر به معرفی برخی از تحریم ها بیش از سین کیانگ Bütikofer شکایت کرده است که کمیسیون اروپا است که هنوز هم مقاومت در برابر فشار را به عمل آورند. او محفوظ است او را قوی ترین انتقاد, اما, برای فولکس واگن است که یک کارخانه در سین کیانگ پایتخت از اورومچی.

“فولکس واگن … یک شرکت بدون وجدان” سبز مجلس گفت, سیاسی و اضافه کرد که “شرکت های مانند است که به همدستی در تایید توتالیتر جهنم در سین کیانگ.”

Bütikofer همچنین با انتقاد از خودروساز برای “نفی هر گونه آگاهی از ظلم و ستم از اویغوری مردم در سین کیانگ.”

وی با بیان خاص دلخوری بیش از یک مصاحبه بی بی سی که در آن شرکت و سپس اجرایی هربرت Diess گفت: او آگاه از بازداشت اردوگاه. “که چیزی جز معتبر آن را فقط نمی خواهید برای دریافت در رکورد با در نظر گرفتن موضع” آلمان نماینده مجلس گفت.

Bütikofer استدلال این شرکت تا به حال بوده است و تمایلی به واکنش نشان می دهند به یک سال 2020 گزارش استرالیا استراتژیک موسسه سیاست آشکار انتقال جرم از Uighurs به کار, مجبور, شرایط کار در کارخانه در سراسر چین است.

در این گزارش ذکر شده فولکس واگن در میان “شرکت به طور مستقیم یا غیر مستقیم با بهره گیری از استفاده از اویغوری کارگران در خارج از سین کیانگ به طور بالقوه از طریق سوء استفاده از نیروی کار انتقال برنامه ها.”

فولکس واگن رد این اتهامات در مورد اورومچی کارخانه و زنجیره تامین.

“وجود دارد شده اند و هیچ نشانه ای از نقض حقوق بشر در اورومچی کارخانه” فولکس واگن گفت: در قالب یک ایمیل در بیانیه اضافه کرد که “هیچ بیشتر نشانه آن است که کار اجباری از Uighurs [بود] بخشی از زنجیره تامین گروه فولکس واگن چین و یا در آن واحد است.”

این خودروساز همچنین تاکید کرد که معرفی یک سیستم برای چک کردن که به حقوق بشر احترام گذاشته و توسط آن تامین کنندگان مستقیم.

Bütikofer یکی از امضا کنندگان نامه در روز جمعه بیش از 70 پارلمان اروپا از گروههای مختلف سیاسی خواست سیاست خارجی اتحادیه اروپا رئیس جوزپ Borrell خواستار مداخله سازمان ملل برای توقف “جدی و سیستماتیک نقض حقوق بشر توسط دولت چین علیه اقلیت مسلمان در سین کیانگ منطقه است.” روز پنج شنبه پارلمان اروپا از تمدید اروپا نیز خواسته Borrell برای سرعت بخشیدن به تصویب یک تحریم سیستم برای حقوق بشر باشند.

قانونگذاران اند اما بارها و بارها به نام در این کمیسیون به دخالت.

“مجلس بسیار فعال است اما تا کنون این کمیسیون است نه برداشت که تا” اشاره کرد Bütikofer اضافه کرد که کمیسیون باید “پنهان در پشت این بهانه” نداشتن مناسب ابزار قانونی عمل نمایند.

“همیشه وجود دارد یک فرصت نامگذاری و شرمندگی. تخلف در حقوق اساسی بشر است بنابراین ناخالص است که ما نباید قبول این کسب و کار به عنوان معمول رویکرد” او اشاره کرد.

یاکوب هانکه Vela کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>