بالا و اتحادیه اروپا به طور کلی: لیبی ماموریت کلید آزمون

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اتحادیه اروپا بالا کلی هشدار داده است که برای احیای یک ماموریت نظامی برای پیاده سازی یک تحریم تسلیحاتی در لیبی معنی اتحادیه اروپا شکست خورده است و یک آزمون جدید خود را با جاه طلبی های ژئوپلتیک.

در مصاحبه با POLITICO, ایتالیایی, عمومی کلودیو Graziano رئیس کمیته نظامی اتحادیه اروپا نیز اعلام کرد او تا به حال هرگز دیده می شود “جنگ واقعی خیلی نزدیک به درب اروپا” در دهه زندگی حرفه ای طولانی. او با اشاره به درگیری ها در لیبی و سوریه و شمال آفریقا منطقه ساحل به عنوان نمونه هایی از جنجال و هیاهو در اتحادیه اروپا محله.

روز دوشنبه وزرای خارجه اتحادیه اروپا مورد بحث چگونه به دنبال در ماه گذشته در کنفرانس بین المللی در لیبی در برلین که در آن قدرت های اروپایی به دنبال برای قرار دادن در یک نمایش وحدت پس از سال ها از بخش بیش از جنگ است.

در دستور کار خود چگونه به احیای عملیات سوفیا نیروی دریایی ماموریت در مرکز دریای مدیترانه با سرپرستي تحریم تسلیحاتی و مبارزه با قاچاق انسان. ماموریت شده است قادر به استقرار کشتی ها از ماه مارس سال گذشته به دلیل تصمیم گیری تحت فشار قرار دادند از طریق ایتالیا و سپس معاون نخست وزیر Matteo Salvini.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell و بسیاری از دولت های اتحادیه اروپا به نفع مجدد ماموریت. اما اتریش به رهبری مخالفت با این پیشنهاد با صدراعظم Sebastian Kurz استدلال ماموریت تشویق مردم-قاچاق انسان و مهاجرت غیر قانونی به مهاجران می دانستم که آنها ایستاده شانس نجات توسط اتحادیه اروپا کشتی گرفته و به اروپا است.

“در زندگی حرفه ای طولانی من شده است چند بار در این زمینه در عملیات. من را دیده اند و نه جنگ واقعی خیلی نزدیک به درب اروپا است.” — کلودیو Graziano رئیس کمیته نظامی اتحادیه اروپا

مقامات اتحادیه اروپا می گویند که تعدادی از مهاجران ترک لیبی کاهش یافته است پس از این عملیات در سال 2015.

Graziano که همچنین به عنوان Borrell نظامی, مشاور پیشنهاد یک تصمیم به احیای سوفیا باید ساده برای اتحادیه اروپا به عنوان ماموریت در حال حاضر وجود دارد آن را در حال حاضر دارای یک دستور به اجرای تحریم تسلیحاتی و تحریم کرده U. N. پشتیبان گیری.

“شما فقط باید برای رفتن با چیزی که تایید شده است,” او گفت:.

اگر این طرح برای احیای سوفیا نیست موفق آن را “بسیار منفی پیام” Graziano گفت: آن را به عنوان معنی اتحادیه اروپا “قادر به پیدا کردن یک راه حل است.”

در عین حال Graziano گفت که او “بسیار خوشبین” یک راه حل خواهد داشت چرا که اتحادیه اروپا در حال حاضر بسیار بیشتر متمرکز بر امنیت و دفاع از آن بود که حتی چند سال پیش.

Graziano شده در پست فعلی خود را از نوامبر سال 2018 پیشرو کار نظامی اتحادیه اروپا کمیته بدن تشکیل شده از کشورهای عضو ستاد دفاع است.

‘جنگ خیلی نزدیک’

قبل از حرکت به بروکسل, این ژنرال چهار ستاره در انواع نقش های ارشد در ارتش و در عملیات بین المللی از جمله به عنوان فرمانده سازمان ملل متحد موقت نیروی در لبنان است. اما او پیشنهاد اروپا در حال حاضر چهره ترین چالش محیط امنیتی او شناخته شده به عنوان یک افسر نظامی.

“در زندگی حرفه ای طولانی من شده است چند بار در این زمینه در عملیات. من را دیده اند و نه جنگ واقعی خیلی نزدیک به درب اروپا,” او گفت:.

Graziano استدلال کرد که حتی در طول درگیری های بالکان از 1990s زمانی که جنگ درگرفته در داخل اروپا و تهدید به این قاره شد نه به عنوان پیچیده و جدی به عنوان آن امروز است. او گفت که این قاره در برابر یک سری از پیوسته چالشهای امنیتی به جنوب آن — یک “مثلث بی ثباتی” متشکل از تروریسم, مهاجرت غیر قانونی و عدم متحده است.

او ترسیم مقدار از زمان بی ثباتی در شمال آفریقا بازگشت به سال 2011 زمانی که قدرت های غربی کمک کرد عزل این رژیم قذافی در لیبی اما ثابت شده قادر به متوقف کردن این کشور نزولی به یک جنگ داخلی که به تازگی شدت یافته است یک بار دیگر.

به طور کلی کلودیو Graziano با سابق, نماینده عالی اتحادیه اروپا برای امور خارجی و سیاست امنیتی فدریکا موگرینی | جان Thys/خبرگزاری گتی ایماژ

این کشور در ارتباط با Sahel منطقه مهاجرت حمل و نقل مسیر و منطقه ای از عملیات برای اسلامگرا ساخته چالش همه بیشتر Graziano گفت.

“لیبی است و تنگنا از علیرضا طلیسچی و یکی از اولویت های من است و همچنین برای ساخت یک اروپایی اجماع … [به] را موثر تر ما ماموریت آموزش [نیروهای امنیتی] در ساحل” او گفت:. “ما نیاز به یک اروپا قاطعانه تر در این عرصه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>