بالا خواه نماینده مجلس فاش منابع در شرکت چینی او با انتقاد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک نماینده مجلس ایران را شنود گذاشته و منجر به یک خانه پنل مورد نقد و چین فاش خانواده اش سرمایه گذاری در عمده چینی شرکت با تکنولوژی مربوط به نظارت و سانسور با توجه به کنگره در فرم ثبت نام خود را.

یک دوره ای گزارش معاملات ثبت شده در آوریل 20 به نام Rep. مایکل McCaul که نشان دهنده تگزاس’ منطقه 10 و به عنوان عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس, لیست خرید از $50,000-100,000 دلار ارزش سهام در چین با تکنولوژی کرگدن Tencent Holdings در اواخر فوریه.

یک وکیل برای McCaul الیوت Berke گفت که نماینده مجلس است و نه صاحب سهام. “کنگره McCaul نمی خرید هر سهام در چین Tencent Holdings یا هر شرکت چینی” Berke گفت. “کنگره McCaul همسر دارایی او تنها صاحب و شخص ثالث مدیر ساخته شده خرید و بدون جهت است.” اعضای مجلس ملزم به افشای برخی از اطلاعات مربوط به همسر دارایی های تحت کنگره اخلاق قوانین.

McCaul است فاش خانواده منابع در Tencent برای سال ها و حتی به او داده است تا این شرکت به عنوان یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی و بخشی جدایی ناپذیر از حزب کمونیست چین را “dystopian” سیستم کنترل اجتماعی است.

McCaul تمایل به انتقاد چین در حالی که خانواده دارای سهام در یکی از این کشور بزرگترین شرکت فنی نیز می تواند به عنوان اصولی و مشترک برای سرمایه گذاران به قرار دادن پول به صندوق بدون آگاهی از شرکت های درگیر.

اما آشکار تهدید به تبدیل شدن به یکی دیگر سلاح سیاسی در مسابقه بین دموکرات ها و جمهوری خواهان به فاصله خود را از دولت چین تبدیل شده است که رادیو اکتیو در میان همه گیر جهانی است که در چین آغاز شد و تاکنون بیش از 70,000 آمریکا زندگی: McCaul انتخاب شد در روز پنج شنبه توسط مجلس رهبر اقلیت کوین مک کارتی به صندلی جدید چین نیروی کار است که با هدف “را جسورانه عمل به آدرس [چینی حزب کمونیست را] كه دستور کار بهتر و رقابت با چین در صحنه جهانی است.”

در یک بیانیه McCaul توصیف ماموریت خود را به عنوان در حال توسعه “جدید و پایدار به سیاست راه حل های آن, در میان دیگران, افزایش قدرت اقتصادی و ایجاد شغل محافظت از امنیت ملی ما تجدید نظر ما در زنجیره تامین و رشد مزیت رقابتی ما در فن آوری است.”

McCaul سازگار است منتقد دولت چین. او امضا در نامه ای توسط آمریکا اوایل این هفته خواستار رسیدگی به چین اتهام جاسوسی و دروغ تلاش در دانشگاه های آمریکا.

“برای دهه فن آوری و مالکیت معنوی شده است نگرانی برابر دولت چین” در این نامه می خواند. “تنها در این دولت است و دولت فدرال آغاز سرکوب این جنایت بین المللی و اقتصادی تهدید.”

Tencent Holdings که صاحب چینی سیستم عامل رسانه های اجتماعی WeChat و QQ تومان برای راه اندازی یک آزمایشگاه در ماه مارس به منظور توسعه یک ابر پلت فرم بازی با Huawei یک شرکت فناوری که اساسا در لیست سیاه وزارت تجارت ایالات متحده سال گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلان اضطراری ملی بیش از تهدید علیه فن آوری در ایالات متحده.

و Tencent به خودی خود در نظر گرفته شده توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان یک بازوی نظارت حزب کمونیست چین—سازمان ملل متحد حمایت از همکاری با Tencent ماه گذشته پس از یک واکنش شدید از مقامات ایالات متحده و جمهوری خواه سنسور. تد کروز و جاش هالی به نام برای ممنوعیت هفته گذشته در فدرال کارکنان با استفاده از Tencent محصولات به دلیل اتهام امنیت ملی در خطر است.

“شرکت Tencent و Huawei در حال عملیات جاسوسی برای حزب کمونیست چین تغییر ظاهر به شرکت های مخابراتی برای قرن 21” کروز در بیانیه ای گفت.

دانشگاه تورنتو امنیت گروه تحقیقاتی شهروند آزمایشگاه به این نتیجه رسیدند در یک گزارش منتشر شده در روز پنج شنبه که WeChat شده است و نظارت بر فعالیت خود کاربران بین المللی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در داخل سرزمین اصلی چین است. شهروند آزمایشگاه نیز یافت می شود در ماه مارس که WeChat شده بود سانسور کلمات کلیدی مورد شیوع کروناویروس و مسدود کردن مربوط به انتقاد از رئیس جمهور چین از ژانویه تاکنون است.

Tencent نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر است اما در گذشته گفته است که “احترام به حریم خصوصی کاربر همواره یکی از مهم ترین اصول WeChat. ما نه قدرت و نه انگیزه ای برای نگاه به کاربران چت تاریخ.”

McCaul فاش خانواده اش منابع در Tencent در سال 2013 ، 2014 و 2017 با توجه به مرکز سیاست پاسخگو که برآورد خود را خالص ارزش بیش از $96 میلیون در سال 2017. این Tencent سهام بودند و قرار نیست به یک نابینا اعتماد یک فرد با آگاهی از کنگره ترتیبات مالی گفت.

در سال گذشته سارا کوک, یک تحلیلگر ارشد پژوهش برای چین و هنگ کنگ و تایوان در آزادی خانه مشخص شده Tencent را “الگوی سانسور و اشتراک گذاری داده ها با چین سرکوبگر دولت” با اشاره به حوادث مکالمات در Tencent برنامه های کاربردی بودن رله به ایستگاه های پلیس و مقامات در سراسر چین و Tencent مدیر عامل تسویه حساب Ma صندلی در چین را کشتند.

“صرف نظر از اینکه Tencent است تمایلی و یا مشتاق همدست برای چینی ها در دولت سرکوبگر سیاست واقعیت این است که Tencent کارکنان می توان انتظار داشت به سانسور نظارت و گزارش ارتباطات خصوصی و داده های شخصی در بسیاری از موارد منجر به مردم بی گناه را بازداشت و شکنجه” طبخ نوشت. “این باید نقطه شروع برای هر کسی با توجه به استفاده از تنظیم و یا سرمایه گذاری در شرکت خدمات.”

McCaul مشخص Tencent به عنوان یک تهدید امنیت ملی و “بخشی جدایی ناپذیر حزب کمونیست چین صنعتی سیاست” به تازگی به عنوان نوامبر 2019 فقط سه ماه قبل از جدید خرید سهام در این شرکت است.

در یک op-ed برای دولت اجرایی منتشر شده در نوامبر 18, McCaul انتقاد فدرال بازنشستگی صرفه جویی سرمایه گذاری مدیره تصمیم به استفاده از MSCI تمام کشور جهان است.-ایالات متحده Investable شاخص بازار (IMI) خود را برای صندوق بین المللی اشاره کرد که این شاخص شامل “شرکت های چینی است که تهدید امریکا و اقتصادی و امنیت ملی است.”

“مثلا Tencent Holdings بخشی جدایی ناپذیر حزب کمونیست چین صنعتی سیاست و یکی از چهار قهرمانان ملی برای هوش مصنوعی حساب برای تعداد قابل توجهی از سهام در IMI,” او نوشت. “Tencent نیز به شدت درگیر در توسعه اجتماعی سیستم اعتباری dystopian سیستم چین اجرا کرده است به نمره به آن رفتار شهروندان.”

McCaul نیز نامیده می شود برای بررسی این که آیا دولت نکردن اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس از جهان است. ماه گذشته او مشخص چین و سازمان جهانی بهداشت به عنوان “co-توطئه گران” در coverup و به نام وزیر امور خارجه مایک Pompeo به کاوشگر چینی حزب کمونیست “های مختلف نهفته است” و “کمپین دروغ.”

“وجود دارد یک مورد ساخته شده در اینجا است که این بدترین پوشش در تاریخ بشر” McCaul گفته فاکس نیوز در مارس 10. “این پوشش توسط حزب کمونیست چین که در حال حاضر منجر به یکی از بدترین بیماری های همه گیر ما تا کنون دیده ام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>