بالا نیروی دریایی دریاسالار در قرنطینه پس از coronavirus ترساندن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مایکل Gilday نیروی دریایی بالا ادمیرال خود را قرنطینه این هفته با وجود تست منفی برای Covid-19 پس از آمدن در تماس با یکی از اعضای خانواده که تست مثبت پنتاگون تایید کرد در روز یکشنبه.

در همین حال ژنرال جوزف Lengyel, رئیس گارد ملی اداره آزمایش مثبت برای Covid-19 بعد از ظهر شنبه اما پس از آن تست همان روز منفی بود.

Lengyel را تحت یک سوم آزمون اوایل دوشنبه “برای تایید منفی خود را به وضعیت” با توجه به سخنگو.

هر دو Gilday و Lengyel گم شده در شنبه زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات با رهبران نظامی در کاخ سفید است.

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که Lengyel آزمایش مثبت در کاخ سفید قبل از جلسه. بالا دیگر اعضای نظامی از جمله ستاد مشترک رئیس و سران ارتش نیروی هوایی, فضا و نیروی گارد در کاخ سفید نشست.

خبری که دو نفر از اعضای ستاد مشترک بود Covid-19 می ترساند این آخر هفته می آید تنها چند روز پس از دو کاخ سفید کارکنان — یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets و معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر — آزمایش مثبت برای ویروس, افزایش نگرانی در مورد احتمال شیوع در رئيس جمهور در دایره درونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>