بالا خواهان شکستن با مک کانل در تست برای کنگره

فراموش نکنید بعدی coronavirus لایحه سناتور حتی نمی تواند توافق در مورد چگونه به نگه داشتن خود را امن در میان همه گیر.

به سنا باد کردن آن در هفته اول در واشنگتن پس از چند هفته طول همه گیر ارشد جمهوری خواهان در حال شکستن با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و مجلس نانسی پلوسی تصمیم به کاهش کاخ سفید پیشنهاد به ارائه سریع تست به کنگره است.

و زمان مهم است: روز پنج شنبه بسیاری از سناتورها خواهد شد بازگشت به صفحه اصلی متحده به طور بالقوه گسترش این ویروس اگر آنها آلوده در کنگره. و زمانی که آنها پرواز روز دوشنبه آنها می تواند پیوست توسط صدها نفر از اعضای خانه.

“سخنران و رهبر باید در این نگاه نه از نقطه نظر امتیاز ویژه برای اعضاء اما برای حفاظت از تمام افراد این مجموعه منحصر به فرد از مسافران در تماس با فقط برای رسیدن به محل کار و بازگشت” سناتور. Roy Blunt (R-Mo.), یک عضو رهبری و رئیس کمیته قوانین گفت: در روز چهارشنبه.

بی پرده دوم مک کانل متحد به آرامی اصرار او را به تجدید نظر در تصمیم خود در سریع تست. سناتور. لامار الکساندر (R-Tenn.), رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته پیش بینی کرد و گفت “نگرش در حال رفتن به تغییر بسیار سریع” و گفت: مک کانل آگاه است که در آن او می ایستد.

او توضیح داد که اعضای کنگره به عنوان یک “ویروس-پخش ماشین در آینده در اینجا به یک coronavirus نقطه داغ و سپس رفتن به خانه.” واشنگتن دی سی منطقه باقی مانده یک coronavirus نقطه داغ.

“این موضوع است که بیشتر در مورد حفاظت از اعضای کنگره آن را در مورد حفاظت از مردم آنها را آلوده ممکن است به عنوان آنها بروید صفحه اصلی” الکساندر گفت. “آن را به یک ارتش بهداشت عمومی کارگران برای پیگیری و ردیابی همه مردم آنها ممکن است در معرض. بنابراین من فکر می کنم که به احتمال زیاد به تغییر قبل از بیش از حد طولانی است.”

پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: او می خواهد به خانه بازگشت در اوایل هفته آینده. سنا می رود که برای حفظ یک شنبه از طریق شنبه برنامه ای که اجازه می دهد تا کاربران خود را برای رفتن به خانه متحده برای تعطیلات آخر هفته به کار و دیدن خانواده خود را.

اما coronavirus اخلال کسانی که ریتم. در وسط مصاحبه ای در روز چهارشنبه از سوی دیگر ، جان تستر (D-Mont.) او را به نام. پس از بحث کوتاهی با او گفت: یک خبرنگار: “من فکر نمی کنم او به من اجازه دهید در پشت در خانه.”

“من از کنگره دکتر اگر من می تواند یک آزمون در روز پنج شنبه به مطمئن شوید که من آن را ندارد بنابراین من که قرار بود برای رفتن به خانه و آلوده خانواده من” گفت: تستر که پسر مبتلا به آسم است. “و به آنها گفت: مگر شما شده است در تماس با یک شناخته شده Covid حامل یا مگر اینکه شما بیمار هستید, شما نمی خواهید برای دریافت یک آزمون از آنجا که ما آنها را نمی.”

“ما در حال بیماری بردار” گفت: سناتور. آنگوس کینگ (من-مین است.). او گفت: در دموکراسی پارلمانی “شده است وجود دارد بحث در مورد تست به طور کلی اما نه در مورد ما.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت که او موافق با مک کانل و پلوسی را حرکت می کند.

مک کانل و Pelosi رد پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ارائه به کنگره با 1000 coronavirus آزمون همراه با سه سریع-نتایج جستجو ماشین آلات با استناد به نیاز به اولویت بندی تست سريع به کارگران خط مقدم. دکتر برایان موناهان کاپیتول هیل حضور پزشک پیشنهاد در یک تماس تلفنی با مقامات عربستان که تنها اعضا و کارکنان که بیمار را دریافت آزمون جرقه مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه دهد.

سناتور. جان Barrasso (R-Wyo.) موافقت با مک کانل و پلوسی گفت: “آزمایش مهم وجود دارد که مردم به آن نیاز دارید بیشتر از ما انجام دهد.”

اما عدم وجود یک تست سریع رژیم ایجاد کرده است یک ad hoc سیستم حکومتداری در تپه. سناتور جمهوریخواه هنوز برگزاری هفتگی خود ناهار اما فاصله از هم جدا هستند و نشستن تنها سه به یک جدول در یک جلسه ،

“وجود نظم و انضباط بیشتر به آن گفت:” سناتور. مایک براون (R-Ind.).

دموکرات ها منتقل شده اند و تقریبا همه از کسب و کار حزب به تلفنی. اما آنها در حال بررسی راه هایی برای راه اندازی مجدد خود را در گروه ناهار گفت: اقلیت, شلاق زدن, دیک دوربین (D-بیمار است.), که گفت که او “خسته از تلفن کنفرانس.”

“اینجا بودن امروز خود که امروز در اینجا است که یک خطر برای هر دو ما است. و به خانواده های ما. این فقط یک واقعیت است,” او گفت:. “این یک تصمیم مخاطره آمیز. و ما باید سوال که چرا مک کانل بود. اگر او می خواست ما را برای … چیزی معنی دار مربوط به این بحران بهداشتی, من آن را قبول کند.”

در حالی که مک کانل و پلوسی در حال تلاش برای جلوگیری از هر گونه اتهامات از درمان های ویژه برای اعضای کنگره وجود دارد نشانه های اولیه از مخالفت از اعضای خانه به عنوان به خوبی به عنوان واقعیت از آمدن به کنگره میان واشنگتن coronavirus اوج در مجموعه. خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) شکست با مک کانل این هفته نیز نامیده می شود برای سریع نتیجه آزمایش برای کنگره است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن انتقاد از کنگره برای کاهش خود را ارائه دهد و ادعا دارد که “مقدار زیادی از تست.”

“توسط کنگره و نه مایل ویژه 5 دقیقه دستگاه تست آنها می گویند که آنها نمی ‘ضروری'” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر