دانه بالا نادال ناراحت Thiem در استرالیا به مرحله یک چهارم نهایی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Outplayed در نام تجاری خود را از فیزیکی تنیس برای بسیاری از مسابقه رافائل نادال در نهایت ادعا کرد که یک مجموعه به سعی کنید برای شروع یک گشت در برابر دومینیک Thiem.

نادال مشخص شده لحظه ای با رقص در یک دولا در ابتدا و با شور و نشاط پمپاژ بازوی راست خود را به چهار بار.

به زودی هر چند او را در مشکل. و در نهایت پیشنهاد خود را به کراوات راجر فدرر رکورد از 20 گرند اسلم عناوین با پیروزی استرالیا باز شد و با بیش از یک چهارم از دست دادن چهارشنبه به Thiem — یک نسخه از نادال خود را.

Thiem را 7-6 (3), 7-6 (4), 4-6, 7-6 (6) پیروزی بر بالا-کشت نادال 4 ساعت به طول انجامید 10 دقیقه به دلیل بسیاری از زمان های طولانی بدون امتیاز و قرار دادن او در پنجم عمده نیمه نهایی.

آن است که اول خود را در جایی دیگر از در باز فرانسوی جایی که نادال دامنه.

بیشتر اهمیت: نتیجه به پایان رسید نادال حرفه ای-بهترین رگه هایی از ساخت حداقل نیمه نهایی در هفت دوره متوالی مسابقات گراند اسلم یک دهانه که در طی آن او به دست آورده سه غنائم برای محدود خود فاصله با فدرر.

آخرین بار نادال نمی رسیدن به فینال چهار در اصلی ؟ همچنین در استرالیا, جایی که او نیز رفت و در یک چهارم نهایی دو سال پیش قبل از اتمام به عنوان نفر دوم به نواک جوکوویچ در سال 2019.

بود که نادال چهارم شکست در فینال در ملبورن پارک پس او برنده تنهاست عنوان در محل در سال 2009. او برنده دو در ویمبلدون چهار در ایالات متحده باز و 12 در فرانسه باز است.

Thiem نقش بازی طولانی

Thiem شده بود 0-5 برابر نادال در رشته از جمله ضرر و زیان در فینال در Roland Garros هر یک از دو سال گذشته.

اما این یکی متفاوت بود. تعریف آمار: Thiem برنده دقیقا دو بار به عنوان بسیاری از نقاط که برجسته نه و یا بیشتر عکس 24-12.

Thiem موفق به قطع در آن وجود دارد با نادال در فیزیکی پایه مبادلات تجاری groundstroke برای groundstroke و چیدن مناسب نقاط به حرکت به جلو.

یا به توصیف آن یکی دیگر از راه: Thiem بود-نادال-ing نادال نهایی چرخ که هرگز ملاقات یک نقطه بود که بیش از حد طولانی و یا بیش از حد خسته کننده.

در حال حاضر Thiem را بازی شماره 7 الکساندر Zverev روز جمعه برای یک اسکله در عنوان بازی.

Zverev خود رسیده عمده نیمه نهایی در هر نقطه با غلبه بر وحشتناک شروع چهارشنبه و کنار هم قرار دادن یک 1-6, 6-3, 6-4, 6-2 پیروزی بیش از سه بار گرند اسلم قهرمان استن Wawrinka.

Halep پیشرفت به نیمه

یک جفت از دو زمان عمده برندگان را برای یک نقطه در استرالیا به فینال بعد از شماره 4 سیمونا هالپ و unseeded Garbine Muguruza برنده خود را به مرحله یک چهارم نهایی در مجموعه های مستقیم در روز چهارشنبه.

رومانی سیمونا هالپ جشن پس از شکست استونی Anett Kontaveit در طول یک چهارم نهایی در اپن استرالیا روز چهارشنبه در ملبورن. (Andy Wong/آسوشیتد پرس)

هر دو در حال حاضر برنده ویمبلدون و باز فرانسوی و مناقصه برای اولین گرند اسلم عنوان در یک دادگاه هارد.

Halep شده است قبل از از دست دادن نهایی در سه مجموعه در ملبورن پارک به Caroline Wozniacki در سال 2018 است.

28 ساله رومانیایی گفت که سخت از دست دادن اصلی فشار برای دستیابی به موفقیت خود را برنده آن سال در Roland Garros, جایی که او به ضرب و شتم Muguruza در نیمه نهایی.

Halep مورد نیاز تنها 53 دقیقه روز شنبه به ضرب و شتم برای اولین بار عمده quarterfinalist Kontaveit 6-1, 6-1.

سازمان دیده بان | Halep له Kontaveit:

رومانی سیمونا هالپ شکست استونیایی Anett Kontaveit 6-1, 6-1 در یک چهارم نهایی در میله حوضچه عرصه است. 1:05

Muguruza در زمان کمی بیش از 1 و نیم ساعت به حذف شماره 30 آناستازیا Pavlyuchenkova 7-5 و 6-3, با هر دو بازیکن با تلاش خود در خدمت در خورشید است. پیروزی به دست آورده Muruguza یک نقطه در نیمه نهایی در ملبورن پارک برای اولین بار و برای اولین بار در هر یک از مسابقات گراند اسلم پس از باز فرانسوی در ’18.

از دست دادن کاهش یافته است Pavlyuchenkova به 0-6 در یک چهارم نهایی در رشته; او وارد 49 ژنو بدون رسیدن به فینال چهار بار.

وجود دارد سه عمده برندگان در آخرین چهار با حاکم فرانسه قهرمان باز خاکستر Barty بازی شماره 14 صوفیه Kenin در زنان دیگر نیمه نهایی پنج شنبه. برتر Barty است که در تلاش برای پایان دادن به خشکسالی برای استرالیایی ها در صفحه اصلی: آخرین به پیروزی مجرد قهرمانی بود که کریس اونیل در سال 1978.

Halep برد خارج از فصل دور از خانه برای اولین بار به طوری که او می تواند تمرکز به طور کامل در سال 2020 و تلاش خود را برای سومین عمده عنوان شده است.

“نه روز” Halep گفت.

Kontaveit برگزار شد افتتاحیه بازی در عشق است. از آن پس در تمام آن ها یکی از راه های به عنوان Halep رفت و در امان ، 11-بازی رول.

Halep کار کرده و در هر نقطه و فقط رو یکی از شکستن نقطه دفع آن را با یک فرمانده فورهند برنده است.

در دومین مجموعه Halep برنده طولانی ترین رالی مسابقه — 25-شات ارز و سپس به دنبال آن بلافاصله با یک آس در راه به 5-0 منجر شود.

“من احساس بزرگ امروز در دادگاه. من احساس می کنم بازی من. من احساس می کنم قوی بر روی پاهای من. من شده است با تمرکز هر نقطه” Halep گفت.

“در این سال من شروع بسیار خوب,” او گفت:. “من احساس بسیار قوی تر از قبل.”

آخرینها چهارم Halep پیشرفته به چهار و بدون رها کردن یک مجموعه و گفت: او احساس می کند مانند او بازی خود را با بهترین تنیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>