بالا سناتور می گوید: کنگره نباید حذف مؤتلفه نام از پایگاه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نیروهای مسلح سنا صندلی جیم Inhofe است تعهد به yank یک ماده از سیاست دفاع قانونی که حذف نام رهبران مؤتلفه از ارتش پایگاه های دشوار جنگ سیاسی بعد از مجلس نمایندگان و سنا به تصویب رسید صورتحساب با مقررات مشابه این هفته رساندهاند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که مخالف حذف نام از پایگاه های خود و تهدید به وتو یک نسخه سالانه مجوز دفاع ملی عمل می کنند که این کار را انجام دهید — صحبت کردن مبارزه در توییتر در روز جمعه گفت: Inhofe (R-Okla.) به او گفتم پایه نام نمی توان تغییر داد.

“من به صحبت کرد بسیار مورد احترام (رئیس) Senator @JimInhofe که به من اطلاع داد که او نمی خواهد تغییر نام بزرگ ما پایگاه های نظامی و قلعه ها و مکان هایی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی (و بیشتر!). مثل من جیم است که یک مؤمن در ‘انصراف از فرهنگ'” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

Inhofe قابل تهمت متحد ساخته نذر برای مبارزه ارائه در مصاحبه با Oklahoman. Inhofe گفت: دولت خانه روزنامه ای که او خطاب به رئیس جمهور روز شنبه در مورد تلاش و پیش بینی شده است که در آن می توان از یک مصالحه دفاع از لایحه بدون در نظر گرفتن چگونه است.

“ما در حال رفتن برای دیدن به آن است که ارائه نمی کند زنده ماندن لایحه” Inhofe گفت: Oklahoman. “من قصد ندارم بگویم که چگونه در این نقطه است.”

Inhofe را سخنگوی Leacy برک اضافه شده است که تهمت را صدای جیر جیر خود را در مورد گفتگو با Inhofe “برای خود صحبت می کند.”

هر چند Inhofe برخوردار نفوذ قابل توجهی به عنوان خدمات مسلح صندلی شانس نیست را به نفع خود را به ارائه. مشابه پیشنهاد شد و به تصویب رسید و توسط هر دو مجلس نمایندگان و سنا کمیته خدمات مسلح که آن را بسیار دشوار است برای حذف هنگامی که هر دو طرف شروع به مذاکره لایحه نهایی.

Inhofe حرکت است و همچنین مطمئن شوید که برای ناراحت مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها که مورد حمایت و تلاش برای اسکراب مؤتلفه نام خاطرات و افتخارات دیگر از دارایی های نظامی است.

مقررات دموکراتیک به رهبری و جمهوری خواه به رهبری سنا دفاع صورتحساب یکسان نیست هر چند هر دو را مجبور به حذف مؤتلفه نام.

سنا لایحه دفاعیه که گذشت شنبه در یک 86-14 فوران چاه نفت را در ضربه شروع یک فرآیند برای حذف نام و آثار و متعلقات دیگر است که افتخار کنفدراسیون و رهبران آن از وزارت دفاع اموال و دارایی های بیش از سه سال است. خانه لایحه ای که گذشت یکشنبه, را مجبور به تغییر نام پایگاه در عرض یک سال است.

هر دو صورتحساب تصویب با رای کافی برای سرنگونی امکان وتو با مغلوب ساختن پیشی جستن.

سنا ارائه شده بود به تصویب رسید در ماه گذشته توسط کمیته خدمات مسلح با صدای رای و حمایت شده توسط سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.), یک نامزد سابق ریاست جمهوری و بالا لیبرال منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر چند برخی از جمهوری خواهان نشان داده اند تغییر نام پایگاه است که ارزش نگاه کردن به دیگران از جمله محافظه کار ایالت جاش هاولی (R-Mo.) اقدام به خنثیسازی ارائه. هالی تلاش نبود اعطا رای قبل از دفاع از تصویب این هفته است.

Inhofe قبلا ابراز مخالفت با اندازه گیری استدلال جوامع محلی باید قدرت بیشتری برای جلوگیری از تصمیم گیری برای تغییر نام پایگاه.

“من فکر می کنم آنها باید به حق وتو اقتدار” Inhofe به خبرنگاران گفت: در ماه ژوئن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال گفت: دولت در نظر نمی تغییر نام پایگاه های مهم پنتاگون رهبران که باید گفت این موضوع است که ارزش بررسی.

ستاد مشترک صندلی ژنرال علامت Milley قانونگذاران گفت این ماه که او از یک کمیسیون است که نقد و بررسی پایه, نام, میان چیزهای دیگر.

“راه ما باید انجام دهیم این مسائل تا آنجا که ما باید آن را انجام دهد” او گفت:. “بنابراین ما نیاز به من توصیه می شود یک کمیسیون از مردمی را به یک نگاه سخت در پایگاه مجسمه نام همه این مسائل برای دیدن اگر ما می تواند یک منطقی قدیمی بحث است.”

کاخ سفید در بیانیه ای رسمی حق وتو تهدید در برابر خانه, دفاع, لایحه, با اشاره به تغییر نام پایگاه به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض به قانون.

مجلس نمایندگان و سنا هنوز راه اندازی مذاکرات سازش دفاع از لایحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>