تهمت منتقد را قبل از شهادت یک رئیس است که یک متحد نزدیک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را سرنگون واکسن ارشد تبدیل whistleblower عمومی خواهد شد با ادعای خود در روز پنج شنبه در غیر منتظره ای دوستانه تنظیم — یک جلسه به ریاست نزدیک کنگره متحد که منطقه بهره مند از تصمیم گیری خود را.

ریک روشن بود که ناگهان حذف به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار ماه گذشته را هوا شکایت خود در مورد تهمت و دولت همه گیر واکنش در مقابل یک خانه کمیته فرعی نظارت Rep. آنا Eshoo یک دموکرات که نشان دهنده شمال کالیفرنیا منطقه خانه به یک شرکت است که دریافت بیش از $110 میلیون در جوایز از بردا در حالی که چراغ روشن است. شرکت های دیگر با دفاتر در Eshoo منطقه بهره مند از بیش از 100 میلیون دلار در جوایز از بردا در دهه قبل از روشن رهبری است.

Eshoo کرد کرافت 2006 قانون برای ایجاد بردا و از آنجا کار می کرد برای تقویت مقامات آن نیز شده است دیرین تقویت کننده روشن از جمله برای کار خود را به صندوق توسعه واکسن مواد مخدر و تشخیص از طریق بخش دولتی-بخش خصوصی مشارکت.

“دکتر روشن با همکاری بردا شده است بسیار مهم است و من فکر می کنم که شما در حال گرفتن آن را به مکان های جدید” Eshoo به او گفت که در ماه ژوئن سال 2018 کنگره شنوایی خواستار روشن یکی از “قهرمانان.”

Eshoo است با عجله به برگزاری پنج جلسه بیش از جمهوری خواهان’ اعتراض پس از روشن علنا ادعا در تاریخ 22 آوریل که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجبور او را از کار خود را بر مخالفت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای تصویب یک اثبات نشده مالاریا مواد مخدر به مبارزه با Covid-19. این کنگره گفت: سی ان ان در آوریل 23 که او برنامه ریزی شده برای تشکیل کمیته فرعی و ساعت بعد از روشن به طور رسمی ثبت خود را whistleblower شکایت در مارس 5, Eshoo اعلام کرد که این جلسه خواهد بود در این هفته. دموکرات ها دیده می شود روشن به شهادت به عنوان یک فرصت برای برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشتباه در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

هر دو Eshoo و سخنگوی روشن و مشخص می شود رابطه خود را به عنوان حرفه ای و نه یک عامل پیش از روز پنج شنبه در این جلسه.

“او یک دانشمند” روشن است سخنگوی گفت. “اگر اعضای کنگره تماس او مهم نیست اگر آن را یک جمهوری خواه یا دموکرات او در پاسخ بازگشت. این است که در مورد سیاست است.”

Eshoo قرار داده و آن را این راه: “من اعلام کرد در ماه آوریل که من برگزاری یک جلسه به این دلیل که مردم آمریکا شایسته به گوش دکتر روشن داستان. این مهم است که در قلب ملت ما پاسخ به بدترین بیماری همه گیر بهداشت عمومی در یک قرن می افتد و آن را تحت صلاحیت این دادگاه ها از فرعی. زمانی که دکتر روشن در زمینه شکایت خود را, من به دنبال از طریق در وعده برگزاری یک جلسه.”

اما Eshoo این رویکرد موجب تنش در کاپیتول هیل — که برخی از آنها ریخته اند به نمایش عمومی به عنوان قانونگذاران نبرد بر پرسش از سرعت سابقه و آیا روشن این اتهامات را حتی مورد بررسی قرار گرفته است.

خواستار یک جلسه در این نقطه “زودرس و نه احترام” Rep. Michael Burgess (R-تگزاس) نوشت: فرح بخش نامه ای به Eshoo که دفتر او ارسال شده در روز سه شنبه اضافه کرد که Eshoo نادیده گرفته شده دیرینه شیوه او به دنبال به عنوان فرعی قبل از صندلی. “من قطعا هرگز فرستاده شاهد دعوت بدون اطلاع من همتایان یا متوجه یک جلسه از طریق سایت” بورگس نوشت و گفت که او تایید روشن حق را به فایل خود را whistleblower شکایت شده است اما به دنبال زمان کافی برای آن در نظر بگیرید.

برای مثال کمیته قانونگذاران به طور سنتی مورد بحث ساختار و قالب و شاهدان بالقوه حدود دو هفته پیش از یک جلسه. اما Eshoo نمی مختصر جمهوری خواهان در این جلسه ساختار تا روز دوشنبه حدود 72 ساعت قبل گفت: دو کمیته مشاوران به آنها زمان کمی برای آماده سازی و یا به دنبال شاهد به تعادل روشن است.

اوباما همچنین گفت که Eshoo نمی اطلاع رسانی به آنها در مورد چه کسی او را دعوت کرده بود به شهادت اشاره کرد که حزب دموکرات کالیفرنیا با ارسال دعوت نامه به شاهدان بالقوه مانند بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر شخصی خود را سربرگ به جای سنتی عمل از ارسال دعوت نامه از طریق این کمیته ،

آذر HHS دستیار وزیر برای آمادگی اضطراری و واکنش رابرت Kadlec و کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو — که همه به طور گسترده ذکر شده در, روشن, را, شکایت — کاهش یافته است به شهادت این هفته به این معنی که روشن را از چالش های دیگر از شاهدان در روز پنج شنبه. Eshoo نیز ساخته شده است روشن اگر اتاق به طور مستقل بررسی روشن است اتهامات که مرکز در مشاجره او بود که او به عنوان رییس بردا رئیس پس از مقاومت در برابر تهمت تلاش به سرعت تصویب مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19.

“او واقعا نادیده گرفته و همه مراحل را جدی, شما می خواهم که به جدی پرس و جو به اتهامات او گفت:” یک عضو ارشد جمهوریخواه کمیته aide.

دفتر مشاور ویژه در روز جمعه توصیه می شود که روشن بود به طور موقت ابقاء در طول تحقیقات خود را.

درهمین حال صرف روز کشتی بیش از ایمنی و روند مسائل برای شنوایی در میان Covid-19 همه گیر مانند چگونگی 33-عضو کمیته فرعی می تواند بشنود روشن شهادت را در حالی که اطمینان حاصل کرد که اعضای باقی می ماند اجتماعی فاصله گرفته.

Eshoo خطاب بسیاری از انتقادات در نامه ای به بورگس در روز سه شنبه گفت که این کمیته کار کرده بود یک برنامه برای محافظت از اعضای این ضرورت برترین بود. “دلیل ما اقدام به سرعت باید آشکار” به کنگره نوشت. “هر روز ما تاخیر و دولت فدرال همچنان ناکارآمد رویکرد به این بحران زندگی بیشتر در معرض خطر هستند.”

حروف وضع لخت تنش در داخل قدرتمند انرژی مجلس و تجارت کمیته از جمله مبارزه با بیش از, چرا Eshoo را فرعی است که منجر به شنیدن و نه پنل نظارت و تحقیقات فرعی که به طور سنتی نظارت بهداشتی whistleblower اتهامات و نیاز به شاهد به شهادت قسم خورده. اما روشن است که مجموعه ای از به شهادت, قبل از سلامت کمیته فرعی نظارت Eshoo که مشاوران گفت: نه سوگند یک شاهد برای حدود دو دهه است.

ارائه سوگند شهادت را افزایش خطرات اگر شاهد یافت به گونه دروغ و Eshoo سیاسی گفت که او نمی خواهد که روشن سوگند پیشنهاد آن را غیر ضروری بود.

“این غیر قانونی است برای هر کسی که به دروغ به کنگره” در این کنگره گفت.

روشن است که انتخاب شده بود منجر بردا در نوامبر سال 2016 را تایید کرده است چند قرارداد برای شرکت های مستقر در Eshoo منطقه و همسایه شمال کالیفرنیا مناطق. منطقه خلیج شده است یک چشمه از پزشکی فعالیت و روشن است به آنجا سفر برای ملاقات ها و رویدادها.

بردا در مارس 2017 قرارداد به ارزش 90 میلیون دلار به روپیه بین المللی است که در Eshoo منطقه و در اکتبر سال 2017 اعطا جداگانه 25 میلیون دلار قرارداد به این شرکت برای توسعه یک biodosimetry تست تشخیصی. بردا قبلا اعطا ده ها میلیون دلار به روپیه بین المللی قبل از روشن به عهده گرفت ،

قبل از روشن تصدی بردا نیز اعطا قراردادهای متعدد به MedImmune از جمله 90 میلیون دلار جایزه برای واکسن آنفولانزا در سال 2009. MedImmune انجام آن واکسن R&D کار در Eshoo منطقه قبل از بسته شدن این دفتر در سال 2012. بردا نیز اعطا $94 میلیون در سال 2011 به گلاکسو خود را برای همکاری با Anacor بود که بر اساس Eshoo منطقه در آن زمان است. فایزر به دست آورد Anacor در سال 2016.

در ضمن بردا اهدا $62 میلیون به Genentech در اکتبر 2018 برای آنفولانزا و پروژه های دیگر و یکی دیگر از $25 میلیون در ماه مارس سال 2020 به عنوان بخشی از Covid-19 پاسخ. Genentech است که در یک کشور همسایه منطقه بالا بوده است کمک کننده به Eshoo از طریق پدر و مادر خود شرکت Roche کمک بیش از $134,000 به کنگره با توجه به مرکز سیاست پاسخگو. بردا نیز اعطا $22 میلیون در ماه جولای سال 2018 به Diassess یک آنفولانزا شرکت مستقر در نزدیکی کالیفرنیا منطقه.

Eshoo که خدمت در کنگره از سال 1993 گفت که او تا به حال هیچ ایده چه چیزی اشخاص در کنگره منطقه اند و یا در حال کار با بردا” با اشاره به سوالات آژانس است.

یک بردا سخنگو گفت که دفتر بودجه فقط سه شرکای صنعت واقع در Eshoo فعلی منطقه — روپیه, MedImmune (که توقیف آن دفتر) و دانشگاه استنفورد — در میان بیش از 250 صنعت همکاران در دفتر تاریخ.

روشن و Eshoo نیز مشغول به کار از نزدیک با هم در با عبور نمود از این بیماری همه گیر و همه خطرات آمادگی عمل می کنند که Eshoo co-حمایت و آن را تقویت بردا اقتدار هنگامی که آن را در ژوئن 2019. تصویب آن بود و لحظه ای از, جشن, در, روشن, را, گفت: چندین فعلی و سابق کارکنان.

“او می خواستم تا مطمئن شوید که همه بردا تشکر تشکر. Eshoo” گفت: یکی از روشن سابق کارکنان. “همه ما تا به حال به ثبت نام ما روی یک کارت بود که به او داده شده.”

روشن سخنگو پاسخ داد: “او می فرستد و دست نوشته با تشکر از شما یادداشت به اعضای کنگره در هر دو طرف راهرو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر