تورنتو و شهر کبک پلیس یک قدم جلوتر از مونترال در مبارزه با فنتانيل

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مونترال بهداشت عمومی صادر کرده است سه اعلامیه در دو ماه گذشته مرتبط با جریان مواد مخدر بحران است.

آن را اعتقاد بر این فنتانيل در حال حاضر در حال گردش در دوزهای بالا و بهداشت عمومی هشدار مهم برای مردم به 911 تماس بگیرید برای کمک و اداره پادزهر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

اخبار جهانی به تازگی کشف کرده اند که در مونترال افسران پلیس هنوز مجهز شناخته شده پادزهرها نالوکسان یا narcan.

دیگر نیروهای پلیس در استان کبک و انتاریو ادعای ابزار صرفه جویی در زندگی بسیاری از آنها شروع به استفاده از آن را دو سال پیش.

ادامه مطلب: تورنتو افسران پلیس برای حمل نالوکسان کیت توسط پایان ماه ژوئن: رئیس

“در سال 2018 ما مستقر نالوكسان در ماه ژانویه گفت:” کبک سخنگوی پلیس Pierre Poirier. “به همین دلیل است که برای جلوگیری و درمان این افسران پلیس و یا کارکنان است که می تواند در تماس با مواد مخدر.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن را به عنوان معلوم افسران پلیس و یا محققان در استان به حال هرگز به اداره پادزهر به خود را دارند. اما آنها آن را به صرفه جویی در 18 زندگی از افسران آموزش دیده و مجهز به صرفه جویی در زندگی اسپری بینی.

“اگر امدادگران قادر به زودی می آیند و یا در یک زمان کوتاه این دلیل است که ما در حال استفاده از آن” گفت: Poirier.

کبک و پلیس تورنتو در میان اولین نیروها در شرق کانادا برای آموزش و تجهیز افسران.

“همه افسران پلیس نیاز به گرفتن آموزش آنلاین” گفت: Poirier, و اضافه کرد که “این بسیار ساده برای استفاده است.”

تورنتو افسر پلیس را نجات داد 51 زندگی با nalaxone پس از آنها شروع به استفاده از آن دقیقا دو سال پیش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در مقام اجرای در جولای 2018, 1034 افسران دریافت نالوکسان” گفت: پلیس تورنتو Insp. پل مک اینتایر. “آن را در تاریخ 31 ژوئیه که یکی از افسران ما صادر شده آن را برای اولین بار.”

مونترال پلیس هنوز به توزیع نالوکسان کیت اما اصرار آموزش روند در حال حاضر آغاز شده و ماموران مجهز خواهد شد به اداره اسپری مدتی به زودی.

“باید آن را آورده به خدمات با ما خط مقدم واحد در اوایل پاییز می بردند”. میشل Bourque با مونترال پلیس جرایم سازمان یافته واحد.

مونترال پلیس با همکاری بهداشت عمومی به مقابله با این مشکل و تمرکز بر پیشگیری است. پلیس کشف و ضبط مقادیر زیادی از فنتانيل و هروئین در میان دیگر مواد مخدر در سال های اخیر مجسمه نیم تنه عملیات در مونترال قصبه Lachine در ژوئیه 14. دو مظنون به نمایندگی از همان محل بود در بیمارستان بستری و پس از overdosing.

آنها بعد از شارژ و انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه.

Montreal Police Cmdr. Michel Bourque
مونترال پلیس Cmdr. میشل Bourque. دیوید Sedell / اخبار جهانی

“هر دو سلامت عمومی و نیروی انتظامی در lookout برای هر گونه اطلاعات است که کمک خواهد کرد که ما را به تشخیص هر گونه دیگر فنتانيل خواهد بود که توزیع شده در منطقه ما” گفت: Bourque.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد یک احتمال قوی است که شما در حال رفتن به بیش از حد در آن مواد مخدر است.”

مونترال بهداشت عمومی آخرین اخطار صادر شده در جولای 17 هشدار در مورد “حضور متبلور پودر رنگ های مختلف در حال حاضر در بازار در مونترال” اشاره کرد که گاهی اوقات “و بنفش و آبی فیروزه ای و سبز و brune” مواد فروخته شده در کیسه های پلاستیکی با تنها روانگردان بودن فنتانيل است که “40 برابر قوی تر از هروئین و 50 تا 100 برابر قوی تر از مورفین است.”

ادامه مطلب: مونترال پلیس هنوز مجهز به نالوکسان با وجود افزایش مصرف بیش از حد

در صورت مصرف بیش از حد “این مهم است که به سرعت 911 تماس بگیرید برای کمک” بهداشت عمومی متوجه متحده است.

در تورنتو ماموران همچنین متوجه یک چشم انداز مثبت در مصرف بیش از حد و مجبور به استفاده از نالوکسان هفت بار پس از آغاز ماه ژوئیه. در هر صورت این نجات زندگی فرد.

“اگر ما قصد داریم برای اولین بار (در صحنه) در آن شرایط آن را حس می کند واقعا برای ما به حمل آن گفت:” مک اینتایر.

“این مواد مخدر است که می تواند صدمه دیده است. آن را یک پیروزی برای جامعه چون با افسران حمل آن همه مطمئن تر است به عنوان یک نتیجه است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>