Toronto Blue Jays در خانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اتاوا — تورنتو بلو جیز زده اند با دولت کانادا و مجبور خواهد شد به بازی در خارج از کانادا در این فصل است.

“بر اساس بهترین و در دسترس عمومی, توصیه های بهداشتی ما به این نتیجه رسیدند مرزی سفر مورد نیاز برای MLB فصل به طور منظم بازی نمی خواهد به اندازه کافی محافظت از کانادایی ها “سلامت و ایمنی” وزیر مهاجرت مارکو Mendicino در روز شنبه اعلام کرد.

دولت گفت که به خصوص نگران جیز خواهد بود بازی در شهرستانها که در آن خطر انتقال ویروس باقی می ماند بالا است. لیگ اصلی بیس بال را به صورت مختصر 60-بازی فصل این تیم بازی دو بار در خلیج تمپا یک بار در میامی.

“من یک طرفدار ورزش, من می دانم که آنها در حال رفتن به بازی بازی ها — فلوریدا به Tampa Bay Rays, the Florida Marlins, نگاهی به تیم آتلانتا در جورجیا” معاون بهداشت افسر Howard Njoo روز جمعه گفت که در مورد خواسته MLB درخواست در طول یک Covid جلسه.

Mendicino گفت: دولت اجازه باشگاه می دانیم که کانادا خواهد بود صدور لیگ ملی بهره معافیت برای این فصل به طور منظم. “ما مایل به آبی جیز بهترین شانس” او گفت:.

جیز حال اجازه به آماده شدن برای فصل در تورنتو — آموزش پیش فصل که شامل تکرار مرزی سفر می کند.

Mendicino اعلام به ذکر است که کانادا پهن Covid-19 منحنی. شده اند وجود دارد حدود 9,000 مرگ و میر در کانادا در مقایسه با 137,000 در ایالات متحده است.

“نگاه کنید که در آن ما در حال حاضر حدود 300 یا بیشتر موارد در هر روز, اما این موفقیت است که ما به دست آورده ام من فکر می کنم شکننده است” Njoo روز جمعه گفت در زمینه بیس بال برنامه است. “همانطور که ما دیده ایم و آن را فقط طول می کشد چند جرقه و ما به راحتی می توانید backslide به داشتن بسیاری از موارد است.”

لیگ ملی هاکی دریافت مجوز برای بازی های خارج از فصل آن در کانادا به این دلیل که لیگ ایجاد کرده است, دو hub شهرستانها و اجتناب از مرزی سفر او توضیح داد.

جیز آبی گفت: فن و امنیت جامعه بود که همیشه خود را اولویت و تشکر تمام سطوح دولت برای در نظر گرفتن خود را از این طرح است. “ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که روز می آید که ما می توانیم در مقابل طرفداران ما دوباره در خاک کانادا.”

این تیم گفت: آن را در حال نهایی برنامه های خود را برای این فصل است. این سازمان است که تصور می شود انتخاب بین بوفالو, n. y. و Dunedin, Fla.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>