تورنتو FC همچنان برای پیدا کردن آن پا در MLS مسابقات

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در حالی که New York City FC و آتلانتا, ایالات شدند شماره 1 و 2 در کنفرانس شرق در فصل گذشته آنها نشستن پایین از گروه خود در MLS برگشت مسابقات است.

MLS قهرمان Seattle Sounders می تواند با تشکر از ونکوور وایت کپس برای نگه داشتن آنها را از گروه B زیرزمین قبل از جلسه یکشنبه شب.

“این کمی تعجب آور نیست زیرا این تیم شده اند که بسیار سازگار در طول چند سال گذشته گفت:” تورنتو FC مربی گرگ Vanney. “اما چه چیزی بیرون در طول چند ماه گذشته منجر به یک رویداد مانند این وجود دارد همیشه تیم — حتی در جام جهانی — که کاملا نمی انجام دهد شاید که شما تا به حال انتظار برای یک دلیل و یا دیگر.

“کسانی که تیم های خوب و من فکر می کنم بیش از یک فصل طولانی آنها خواهد ثابت کند که آنها خوب تیم است. این [مسابقات] بسیار کوتاه فصل در راه است,” او اضافه شده است.

تورنتو, در مقابل, در حال حاضر آن را در بر داشت ، و در حالی که هنوز یک کار در حال پیشرفت آن را نشان داده است انعطاف پذیری و استادانه به ثمر رساند لمسی با وجود از دست رفته ستاره مهاجم جوزی آلتیدور به عنوان او کار می کند راه خود را به تناسب اندام است.

MLS Cup دونده تا شروع خوبی در مقابل دی سی یونایتد تنها به سرفه کردن دو گل دیرهنگام در 2-2 کراوات. پس از آن اعزام مونترال 4-3.

سازمان دیده بان | Akinola سحر و جادو کمک می کند تا TFC upend تاثیر:

تورنتو FC وطنی بازیکن Ayo Akinola از برامپتون, Ont., گل کلاه ترفند به تورنتو FC ضرب و شتم مونترال تاثیر 4-3. Akinola در حال حاضر به ثمر رساند با پنج گل در دو بازی. 1:56

تورنتو در انقلاب جدید انگلستان در روز سه شنبه صبح با هر دو تیم دانستن یک پیروزی به معنی اتمام بالای گروه C. قرعه کشی درب باز می شود به دی سی, ایالات, که پس از آن می تواند صعود به اول را با پیروزی بی معنی مونترال بعد شنبه.

با مسابقات گروه های شمارش در به طور منظم فصل جدول رده بندی وجود دارد اضافه شده است انگیزه ای برای درجه یک پیروزی دیگر روز سه شنبه.

علامت + برای تورنتو شامل 20 ساله مهاجم Ayo Akinola که پنج گل شد بیش از 20 از 24 تیم در این مسابقات تا به حال رفتن به بازی یکشنبه است.

بازیساز اسپانیایی Alejandro Pozuelo شده در همه Akinola اهداف و توسعه امیدوار کننده تفاهم در سمت راست با برزیل fullback Auro و آرژانتین تازه وارد پابلو Piatti.

کاپیتان مایکل برادلی آینده جراحی مچ پا شده نگاه شادابی در قلب تورنتو هافبک.

منفی است در تورنتو به اذعان پنج گل در دو بازی. تنها با لس آنجلس گلکسی با هشت, حال اذعان قبل از یکشنبه.

Vanney می گوید تیم او قطع شد در دفاع از اواخر علیه دی سی, ایالات و مونترال.

“ما در زمان هنگامی که ما در حال تلاش برای حرکت با هم به عنوان یک گروه و کنترل همه چیز دفاعی نبوده است بزرگ” او اذعان کرد.

‘گروه هنوز هم نیاز به قالب با هم’

او با اشاره به زنگ از طولانی بیماری همه گیر مربوط به وقفه قبل از مسابقات و سرکوبگر شرایط در فلوریدا. این بدان معناست که این تیم نیست و در برخورد با مشکلات به عنوان یک واحد با افراد نیاز به گام تا برای مقابله با شرایط — با درجات مختلفی از موفقیت است.

“من فکر می کنم بچه ها به طور طبیعی در تلاش برای پیدا کردن لحظات کمی که در آن آنها می توانند نوع گرفتن نفس خود را و مقابله با گرما و رطوبت و عامل خستگی از بازی های ما در آینده به سرعت. بچه ها در حال استراحت در زمان اشتباه … ما در حال گرفتن یک کمی قطع در موضع دفاعی طرف.”

Vanney گفت که او در تلاش است برای حفظ برخی از تداوم خود را در صف “از آنجا که من فکر می کنم گروه ما هنوز هم نیاز به قالب با هم در اینجا کمی به این رویداد همچنان ادامه دارد و اگر ما در حال رفتن به یک شانس برای برنده شدن در آن است.”

هنوز Vanney دوست دارد راه خود را از تیم gritted آن را از طریق بار دشوار است. “و ما به وضوح به حال بسیار خوب لحظات با آن بازی.

“اما ما هنوز در حال کار به سمت که جمعی 90 دقیقه بازی است که ما نمی رسید هنوز رتبهدهی نشده است. بسیاری از تیم ها داشته باشد.”

بالای تیم در گروه C پیشرفت به دور 16 برابر یکی از چهار بهترین مقام سوم finishers یکشنبه آینده. دونده بالا پخش شنبه آینده در برابر مکان دوم تیم در گروه A یا اورلاندو شهر یا فیلادلفیا یونیون.

Vanney می گوید هافبک Jonathan اسریو (چهار) و Altidore پیشرفت هستند اما به نظر می رسید نشان می دهد دقیقه خاموش روی نیمکت خواهد بود بهترین سناریو سه شنبه.

این بازی یک 9 a. m. ET, شروع, دوم اوایل kickoff برای تورنتو و برای اولین بار در انگلستان در این مسابقات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>