تورنتو ترین جرثقیل برج در شمال امریکا — اما آنها بی خطر در آب و هوایی شدید?

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در RLB آخرین جرثقیل شاخص مطالعه تورنتو تا به حال بیش از 100 جرثقیل در استفاده از — ترین در شمال امریکا — با کلگری با داشتن بیش از 30 از آنها نارسایی آن افق.

آنها رایج و روزمره دید برای بسیاری از کانادایی ها. اما به عنوان Haligonians شاهد هنگامی که طوفان دوریان آمار در ماه سپتامبر سال 2019 جرثقیل می تواند به سرعت تحویل نیروی مخرب اگر آنها شکست بخورند.

“باد است که به وضوح شماره یک مقصر می گوید:” داگ Perovic یک دانشگاه تورنتو مهندسی استاد.

ادامه مطلب: جدید جرثقیل در آورده برای کمک به حذف سرنگون جرثقیل در هلیفکس

Perovic گفت که در یک محیط شهری وجود دارد که عوامل متعددی در بازی.

“شما همچنین می توانید باد حوادث بین ساختمان ها و وجود اثرات مختلف وجود دارد downdraft اثرات شده بود فنتر یا تونل اثر می شود که شتاب از طریق فضاهای باریک,” او گفت:.

آنچه اغلب جلب توجه مردم بر روی زمین در طی یک طوفان باد است زمانی که آنها نگاه کردن و دیدن برج جرثقیل “weathervaning” — که زمانی که جرثقیل به نظر می رسد در حال چرخش غیر قابل کنترل است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما طبیعی است با توجه به اخبار جهانی هواشناس راس هال. آن را بخشی از این برنامه به نگه داشتن سازه های دست نخورده در طول آب و هوایی شدید

سیم هالیفاکس جرثقیل malfunctioned ماه قبل از طوفان: اسناد و مدارک

سیم هالیفاکس جرثقیل malfunctioned ماه قبل از طوفان: اسناد و مدارک

“هنگامی که یک جرثقیل نیست و در استفاده و بادهای قوی انتظار می رود که این سازه را در مجموعه ای به weathervane,” هال گفت. “آنها سپس حرکت آزادانه تر با کمتر از سطح منطقه در معرض شدید ترین بادها.

“اما در صورتی که احتیاط ایمنی گرفته نشده که زمانی که حوادث رخ می دهد.”

کلودیو Montesano یک مربی در عامل مهندسین موسسه آموزش انتاریو در اوک ویل می گوید: مناسب قضاوت و آموزش کلیدی برای اپراتورهای جرثقیل می آید به آب و هوا.

“به ارتفاع بالا می رود باد رفتن” Montesano گفت:, و اضافه کرد که دانش آموزان در مدرسه خود را در عمل در خصوص شبیه ساز طراحی شده قبل از برخورد با زندگی واقعی و شرایط آب و هوا.

با وجود پتانسیل قوی طوفان Perovic معتقد است که برج جرثقیل امن هستند اما این حق جرثقیل باید در محل برای این کار مناسب است.

“تعهد در constructor به مطمئن شوید که اضافی حاشیه ایمنی وجود دارد” Perovic گفت.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>