تورنتو داعش مهاجم رد آزادی مشروط پس از او را تهدید به حمله دوباره: اسناد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک زن زندانی برای داعش الهام گرفته از حمله در تورنتو کانادا تایر فروشگاه تهدید کرده است که برای انجام یک حمله تروریستی دیگر هنگامی که او از زندان آزاد شد اسناد و مدارک به دست آمده توسط اخبار جهانی نشان می دهد.

“اگر شما از آزادی من از زندان من را از انجام یک حمله تروریستی دیگر تا بگویم دولت خود را برای ارسال به من کشور (سوریه)” ناتوانی Dughmosh نوشت: در یک یادداشت به او آزادی مشروط افسر در ماه فوریه است.

این حادثه یکی از چندین ذکر شده توسط هیئت مدیره اداره آزادی مشروط کانادا در یک تصمیم دوشنبه انکار Dughmosh پیشنهاد می شود منتشر شده در آزادی مشروط. این حکم به دنبال یک جلسه در روز پنج شنبه.

“توجه به خود ادامه داد: تعهد به یک سازمان تروریستی و مداوم نشانه ای که شما مرتکب یک حمله تروریستی اگر منتشر شد که هیئت مدیره در نظر نمی خطر خود را به دوباره اذیت کردن خشونت قابل کنترل است در این زمان” تصمیم بخوانید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ادعایی داعش عضو از کلگری به اتهام تروریسم RCMP می گوید:

اگر چه Dughmosh محکوم به هفت سال 2019 به تلاش برای پیوستن به داعش و انجام یک حمله در تورنتو در این گروه تروریستی را به نام او شد واجد شرایط برای آزادی مشروط در اوت. 7.

اما آزادی مشروط هیئت مدیره تصمیم وقایع یک لیست طولانی از نگرانی های بسیاری ناشی از او را به اتهام حمایت مداوم برای داعش و انتشار یافت که او را بی خطر به جامعه است.

“شما پیدا شده است با یک تروریست پرچم تصویر در سلول خود خواسته امام برای رادیکال ادبیات و مواجه با دیگر مسلمان مجرم برای پوشیدن حجاب” روی تخته نوشت.

“شما را تهدید به قتل یا ضرب و جرح زندانیان خیال شما را در تضاد با ایدئولوژی خود را, و تهدید به رایت کردن زندگی خود را واحد و بدون توجه به زندگی انسان است.”

زن محکوم به 7 سال زندان برای کانادا تایر حمله

زن محکوم به 7 سال زندان برای کانادا تایر حمله

روانی ارزیابی ریسک مورخ 2 ژوئن اشاره کرد: “در جریان نگرانی” از جمله “دفاع از مرگ کافران داشتن تمایل برای قصاص” و “به دنبال شهادت” به هیئت مدیره اضافه شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان یک نتیجه از او در زندان رفتار او امنیتی طبقه بندی شده بود افزایش یافته و به حداکثر در ماه نوامبر هیئت مدیره گفت. او ادغام مجدد بالقوه نیز دارای رتبه پایین.

او انباشته نهادی اتهامات عنوان شده برای تخلف از قوانین مبارزه با حملات و تهدیدات آن را گفت.

“شما بیان هر قربانی همدلی است.”

ادامه مطلب: کانادا تروریسم مجرم در حال بیرون آمدن از زندان هنوز هم رادیکال

سوریه متولد سابق دندانپزشکی, پرستار و علم معلم Dughmosh محکوم شد on Feb. 14, 2019 برای ترک کانادا برای شرکت در ترور دو فقره تجاوز و حمل سلاح — همه به نفع داعش.

عدالت مورین Forestell گفت Dughmosh را بیماری روانی بود که به احتمال زیاد مربوط به اسکیزوفرنی بود “ارائه شده او را آسیب پذیر” به عقاید و نقش کلیدی در اعمال او است.

با توجه به توافق بیانیه ای از حقایق Dughmosh چپ تورنتو در ماه آوریل سال 2016 قصد پیوستن به داعش در سوریه اما برادر او با نوک انگشتانش کردن RCMP و او تبدیل شده بود توسط مقامات ترکیه در فرودگاه استانبول.

RCMP سوال او هنگامی که او بازگشت به تورنتو اما او ادعا کرد که او در سفر به سوریه برای بازدید از خانواده و پلیس تصمیم به ذخیره کردن اتهامات و بسته خود فایل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در سال 2017, او تصمیم به انجام یک حمله در تورنتو و شروع به جمع آوری سلاح از جمله یک ترکیب تعظیم و فلش. او همچنین ساخته شده خود سلاح — دستگیره های بیرون زده با پیچ.

با استفاده از اسپری های سیاه و سفید رنگ او ساخته شده یک داعش بنر و در 3 ژوئن 2017 پنهان تیراندازی با کمان کمان و هشت اینچ قصاب چاقو زیر ردا و مجموعه ای خاموش به رفتار او حمله کند.

او راه می رفت به کانادا تایر در Cedarbrae بازار در سکربروق و رفت به کالاهای ورزشی بخش درخواست برای دیدن مجموعه ای از فلش اما یک کارمند نمی خواهد آنها را به او بدهد.

او سپس از طریق راهرو جمع آوری, ابزار مانند یک چکش و همچنین به عنوان یک باشگاه گلف. در 5:12 بعد از ظهر او در زمان + تصاویر بنر و قرار دادن در یک سیاه bandana که sported داعش آرم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او در زمان او تعظیم و شارژ کارکنان در رنگ بخش فریاد “الله اکبر” و “این است که برای ایسیس.” او برگزار شد چاقو و چرخش باشگاه گلف در یکی از کارگران اما کارکنان و در نهایت کشتی خود را به زمین.

“من از آمدن به کشتن شما,” او گفت: کارکنان برگزاری خود را تا زمانی که پلیس وارد شدند. “بله زمانی که شما کشتن مسلمانان شما را مجبور به پرداخت هزینه برای آن از خون خود را … شما در حال کشتار داعش, من از داعش.”

هیچ کس به شدت مجروح شد.

در طول بازجویی روز بعد او گفت: RCMP یکپارچه امنیت ملی اجرای تیم او خوشحال بود در مورد آنچه که او انجام داده بود اما نا امید هیچ کس صدمه دیده بود.

“او گفت: مردم در کانادا تایر هستند نه مسلمانان و قرآن به ما دستور به کشتن هر غیر مسلمان باشد تا زمانی که تبدیل و یا ارسال به دولت اسلامی” با توجه به توافق بیانیه ای از حقایق است.

جستجوی پلیس از محل اقامت خود تبدیل شده تا یک دست نوشته را که بخوانید: “تا زمانی که وجود دارد این است که کفر و اسلام بر روی زمین پس از جهاد وجود داشته باشد و شمشیر خود را نمی خواهد با روکش تا … خدا پاک زمین از آنها و به كفر خود افزودند.”

[email protected]

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>