شهردار تورنتو وعده پروب به TTC را از دست داده و خارج شدن از ریل و تاخیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تورنتو – تورنتو شهردار جان حزب محافظه کار خواستار رسیدگی به چگونگی این شهرستان را حمل و نقل سازمان به کار گرفته خارج شدن از ریل که تعطیل کشش از عمده خط مترو.

کمیسیون حمل و نقل تورنتو می گوید یک کار ماشین از خط خارج حدود 5:30 صبح در سنت جورج ایستگاه متوقف و خدمات بین سنت کلیر غرب و اتحادیه ایستگاه.

هیچ کس مجروح شد در این حادثه.

پس از خارج شدن از ریل مسدود شده بسیاری از سیستم حمل و نقل در هنگام صبح عجله و حزب محافظه کار می گوید: عدم ارتباط ممکن است اضافه شده به آن است.

ادامه مطلب: هیچ خدمات مترو در بخشی از TTC خط 1 با توجه به خارج شدن از ریل

یک TTC سخنگوی میگه شاتل اتوبوس در محل هستند و این سازمان نیز اضافه شده اضافی اتوبوس و تراموای در مسیرهای جایگزین.

اما حزب محافظه کار می گوید جزئیات تاخیر نبودند مشترک با حمل و نقل کارگران و یا اعضای عمومی به سرعت و یا به طور موثر به اندازه کافی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به وضوح وجود دارد ناکافی به ویژه در عصر دیجیتال در ارتباطی که اطلاعات لحظه ای که این نوع از چیزهایی که اتفاق می افتد” شهردار یک کنفرانس خبری گفت شنبه صبح.

“وجود دارد کمتر و کمتر بهانه امروزه. در روز های رفته را نداشته و این نوع از ارتباطات دیجیتال و آنی اطلاعات منتقل. واقعا وجود دارد نه هر دلیل دیگر.”

حزب محافظه کار گفت: او می تواند مسافران پیاده شدن از اتوبوس و رفتن به ایستگاه های مترو که در آن سرویس در حال حاضر لغو شده و در ساعت 6 صبح

ادامه مطلب: TTC از دست می دهد بیش از $70M در درآمد به دلیل فرار از پرداخت کرایه: مطالعه

“بدیهی است که راننده اتوبوس نمی دانم چرا تا به حال او شناخته شده آنها گفته ام ‘لطفا همین حالا به سمت” یا ” درک زمانی که شما به سمت هیچ قطاری در حال اجرا در حال حاضر,” او گفت:.

او افزود که TTC باید نگاه به استرداد مشتریان که با استفاده از یک Presto کارت برای پرداخت هزینه برای دسترسی به حمایت کردن سیستم.

“هنگامی که آن را آسان برای دیدن که در آن مردم را دامنگیر و چه وقت مردم را دامنگیر … باید آن را ممکن است برای انجام این کار” حزب محافظه گفت.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>