شهردار تورنتو می گوید ماسک آئین نامه می تواند به ارمغان آورد اگر در آپارتمان محل سکونت ساختمان نمی مطابق

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار گفت که او آماده به گسترش شهر را پوشش اجباری به منظور به اشتراک گذاشته فضاهای داخل آپارتمان و ملک مشاع ساختمان اگر مدیریت شرکت حاضر به انجام آن به طور داوطلبانه.

زمان اجباری پوشش آیین نامه در شهرهایی مانند تورنتو اعمال می شود تنها به فضاهای عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی, بازرگانی, کسب و کار و حمل و نقل عمومی و خروج چند واحد خانه معاف.

“ما مردد به حرکت در مالکیت خصوصی به دلیل بهتر است اگر افرادی که خود را که مالکیت خصوصی را که, و همچنین به این دلیل ما قانونی گزینه ها کمی بیشتر محدود” حزب محافظه گفت.

“اما من فقط به شما بگویم که ما هیچ تردیدی — علیرغم آنچه که من فقط گفت: — برای حرکت به جلو و انجام هر کاری که ما می تواند از طریق یک آئین نامه در صورتی که به نظر می رسید لازم است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: در صورت ماسک یا پوشش در حال حاضر اجباری در تورنتو داخل تنظیمات عمومی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اوایل این هفته حزب محافظه نام در یک گروه صنعتی تورنتو آپارتمان انجمن نیاز به ماسک در راهروها و آسانسور و اتاق های مشترک در آن 140,000-plus واحد است.

“من معتقدم که اجرای این قوانین در ساختمان کمک خواهد کرد که ساکنان محافظت از هر یک از دیگر از گسترش COVID-19 به ویژه هنگامی که شما را به حساب تعدادی از Torontonians که زندگی می کنند در آپارتمان مسکونی ساختمان” حزب محافظه کار گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

او گفت: او خوشحال بود با “پاسخ مثبت” از انجمن تا کنون و افزود که این شهر خواهد بود راه اندازی یک پوستر انتخاباتی اصرار ماسک پایبندی داخل ساختمان قبل از حرکت به تصویب آئین نامه.

Westdale خواص که در عمل از 2000 واحد در سراسر GTA گفت: کانادا مطبوعات است که در حالی که هیچ برنامه ریزی برای پیاده سازی اجباری پوشش سیاست های آن را به طور کامل از یک شهر گسترده آئین نامه.

“ما نگران COVID-19 به عنوان هر کس دیگری” میچل کوهن Westdale را chief operating officer از طریق تلفن گفت: صبح روز چهارشنبه.

“ما مسئولیت قانونی برای ارائه یک محل امن برای مردم زندگی می کنند و یک محل امن برای کارگران ما به عنوان به خوبی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زندگی در یک مجتمع آپارتمانی در مرکز شهر 26 ساله Keiandra واتکینز گفت: دیگر ساکنان در ساختمان شده اند “بی پروا و بی دقتی” وقتی که می آید به پوشش.

هر دو واتکینز و او را زنده در شریک مبتلا به آسم هستند و در نتیجه در کمی بالاتر خطر ابتلا به عوارض جدی اگر آنها به قرارداد COVID-19.

با وجود تلاش برای نگه داشتن یک ماسک بر روی به اشتراک گذاشته شده در داخل فضاهای واتکینز می گوید: او است که اغلب گرفتار در آسانسور یا اتاق رختشویی با maskless همسایه است.

“بودن در یک فضای محصور با کسی که من خیال بی ملاحظه و بی پروا به اندازه کافی برای قرار دادن من در معرض خطر و اقدامات احتیاطی اضافی به امن است ژرف,” واتکینز گفت.

نویسنده استفان Beaumont زندگی می کند که در مرکز شهر شهرستان محل سکونت مجتمع گفت: تجارب خود شده اند در درجه اول مثبت است.

ادامه مطلب: Coronavirus: ساختگی, ماسک صورت پزشکی, معافیت کارت رسوا انتاریو و تورنتو, مقامات

با استناد به یک جمعیت در ساختمان Beaumont گفت: بسیاری از همسایگان به صورت داوطلبانه ماسک تا هر زمان که آنها در بخش هایی از ساختمان خارج و از محل سکونت خود.

بدون در نظر گرفتن او گفت: اجرای یک آیین نامه اجرایی کمک خواهد کرد حل مسئله برای خوب است.

“کانادایی ها خیلی خوب در زیر قوانین, اما اگر شما آنها را قوانین به دنبال چه هستند میخوام انجام دهید ؟ شما باید روشن باشد,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اخیر آنگوس رید نظرسنجی پیشنهاد کمی بیش از نیمی از کانادایی ها با پوشیدن ماسک ها به طور منظم زمانی که آنها خانه را ترک.

حدود یک چهارم از پاسخ دهندگان گفت: دلیل خود را برای پوشیدن یک ماسک بود چرا که آنها را فراموش کرده را به یکی. باقی مانده 74 درصد با اشاره به ناراحتی و عدم نگرانی در مورد ابتلا به COVID-19 یک درک ناکارآمدی ماسک و به سادگی تقلید از دیگران نیست پوشیدن آنها.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>