تورنتو عکاس یاد Kawhi Leonard شات بالا برنده های ورزشی عکس

برای تمام لحظات ورزشی علامت Blinch دستگیر شده از طریق لنز خود را برای نزدیک به دو دهه است وجود دارد تنها یکی از او گرفته شده این مشکل به چسبیدن به در خانه خود را.

یک عکس فوق العاده پس fulsome فراگیر و ناودان با هر احساسی قابل تصور حتی Blinch که خود را سخت ترین منتقد, می توانید آن را تحسین کنید.

Blinch را یاد ضربه محکم و ناگهانی از Kawhi Leonard معروف گزاف گویی در اطراف لبه مسهل و منطق هجوم buzzer-beater در برابر فیلادلفیا در بازی 7 از کنفرانس شرق نیمه نهایی در ماه مه گذشته به دست آورده است به او جایزه بالا در عکاسی.

روز جمعه Blinch عکس بود به نام برنده از مطبوعات جهان 2020 مسابقه عکس در ورزشی رده.

“این کاملا یک افتخار است. یک مسابقه جهانی عکس خبری است که یک نقطه عطف من مشغول به کار نسبت به تمام عمر من” Blinch گفت: CBC Sports.

علامت Blinch (علامت Blinch عکس)

عکس رنگ و لعاب با بیان هر دو از بازیکنان و طرفداران آنها به عنوان تماشای بسکتبال آویزان بر روی لبه. جدید جزئیات به نظر می رسد به پرش در Blinch هر بار که او به نظر می رسد در آن است.

“در واقع وجود دارد یک بخش کوچک از عکس به سمت چپ که در آن شما می توانید ببینید یک زن چشم پاپ طریق میله برگزاری net. شما فقط دیدن او یک چشم است. که بسیار خنده دار است,” او گفت:.

Blinch, 37, رشد, در, لندن, Ont. قبل از حرکت به تورنتو در اوایل 20s برای حضور در دانشگاه رایرسون برای عکاسی. او تیم عکاس برای تورنتو افرا برگها و همچنین شاخه برای NBA, کانادا مطبوعات و جهان و ایمیل.

Blinch تا به حال موفق به دریافت جایزه از اخبار انجمن عکاسان کانادا هر سال از سال 2008 و از سازمان هایی مانند روزنامه ملی جوایز و تصاویر از سال بین المللی است.

اما این شات در لحظه ای که, با, بسیار, در یک تقسیم دوم قاب پرتاب کرده است Blinch به لیگ خود را.

Blinch را تصرف ضرب و شتم یک عکس برجسته طرفداران برزیل Flamengo تیم فوتبال پس از تشویق این تیم به ثمر رساند یک گل در برابر دفاع از قهرمانان از آرژانتین و یکی از لیورپول طرفداران فوتبال پوشش خیابان ها به جشن می گیرند این تیم در لیگ قهرمانان اروپا.

سیلویا Izquierdo عکس از طرفداران تشویق برزیل Flamengo تیم فوتبال گرفت و جایزه دوم. (سیلویا Izquierdo/آسوشیتد پرس)

این تصویر از جشن لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا برنده Oli Scarff جایزه سوم. (Oli Scarff, Agence France-مطبوعات, مطبوعات جهان, عکس از طریق AP)

Blinch را به طور معمول در بر داشت خود را courtside در طول یک بازی بسکتبال آشنا نقطه او عکس از رپتورز در طول بازی.

اما با ریسک بسیار بالا در 7 بازی های NBA در آورده یکی از ارشد خود عکاسان است. که مجبور Blinch به قرار گرفتن بالاتر از دادگاه در داخل رسانه گوندولا در Scotiabank عرصه است.

در سراسر چشمگیر نبرد بین رپتورز و Sixers, Blinch مانور خود را بالاتر از دادگاه در تلاش برای پیدا کردن بهترین زاویه برای شلیک از. پس از آن آمد لحظه ای که در آن او تبدیل به غرایز خود را به تصرف خود در حال حاضر عکس نمادین است.

با 4.2 ثانیه های باقی مانده یک ایست نامیده می شد. رپتورز طراحی شد تا آخرین ثانیه بازی — Blinch نیز آماده سازی طرح خود را از حمله.

“کلاسیک آموزش بسکتبال تیراندازی عکاسی است که هر زمان که این یک زنگ شخص برتر از اقران نوع از لحظه شما همیشه می خواهید توپ به سبد و بازیکن در قاب” Blinch توضیح داد.

“بود که من اول فکر می کردم.”

کلاسیک آموزش بسکتبال تیراندازی عکاسی است که هر زمان که این یک زنگ شخص برتر از اقران نوع از لحظه شما همیشه می خواهید توپ به سبد و بازیکن در قاب.– علامت گذاری به عنوان Blinch

او تصمیم گرفت در موقعیت خود. سپس او تصمیم گرفت در چه لنز استفاده کنید.

“در طول ایست من یک زیرچشمی نگاه سریع از طریق تمام لنزهای من و تصمیم من می خواهم یک کمی شل تر از من شده بود تیراندازی قبلا” Blinch گفت. “من تصمیم به آن شلیک با یک شل تر لنز است که کمتر زوم. من می خواستم به برخی از این جو کنید و سعی کنید همه چیز را در تصویر است.”

پس از آن اتفاق افتاد.

همه از ساعت در ورزشگاه و در دادگاه منجر به این لحظه برای Kawhi Leonard برای گرفتن یک شات را به نفع خود تمام آن را — آن را چنین نادر و زودگذر رویداد برای هر بازیکن به این فرصت را داشته باشد. یک شات برای برنده شدن در یک سری.

عظمت لحظه ای نبود از دست رفته در Blinch و درست مثل لئونارد او تکیه بر ساعت آموزش برای هنر و صنعت خود را به همچنین سعی کنید برای برنده شدن در این لحظه.

“من گفتن همکاران که عکس سال از کار سخت, درس, اشتباهات, همه چیز. و البته کمی شانس در آن وجود دارد بیش از حد” Blinch گفت. “چیزی شبیه به آن است که به یک نقطه اوج تمام درس های زندگی و فکر کردن در مورد چگونه به گرفتن یک لحظه. حتی این را تضمین نمی کند شما آن را دریافت کنید.”

زمانی که Blinch نشان دهنده چه چیزی منجر به سحر و جادو از خود عکس او را تقریبا برای کلمات از دست رفته. او گفت: آن را سخت به خواب تا یک سناریو دیگر که می تواند منجر به منحصر به فرد عکس, داستان یک لحظه.

‘آن را ‘ پیش بینی’

“این پیش بینی. من فکر نمی کنم که تصویر اتفاقی می افتد اگر آن را می رود ، این چهار پرش است که آن را انجام داد. اگر آن را به یک صدای فش فش شده اند پریدن از تمام اطراف و وجود دارد که هیچ چمباتمه زدن و هر کس نمی تواند در انگشتان پای خود را,” Blinch گفت.

“که به من چیزی است که باعث می شود آن را یک لحظه خاص است.”

در میان جنون و شادمانی همه Blinch دیدم لئونارد راه اندازی توپ و گزاف گویی کردن لبه. او فکر کرد که لئونارد از دست رفته بود و بازی به رهبری بود به اضافه کاری اما او تیراندازی نگه داشته است.

“من همیشه رفتن به گزاف گویی. به عنوان آن را نگه داشته و تندرست آن را فقط به زمان بیشتری برای این تنش به ساخت. آن را به Kawhi زمان کافی برای چمباتمه زدن و در آن نگاه کنید.”

سازمان دیده بان | فیزیک لئونارد شات شگفت انگیز:

یک فیزیکدان توضیح می دهد که چگونه تورنتو رپتورز’ به جلو Kawhi Leonard ساخته شات است که ضرب و شتم زنگ در بازی 7 به پیروزی در برابر فیلادلفیا 76ers. 2:07

و که Kawhi چمباتمه زدن او به عنوان agonizingly به تماشای توپ آویزان بر روی لبه چیزی است که Blinch دوست دارد بیشتر در مورد عکس.

“من دوست دارم که چگونه هر کس وجود دارد. Kawhi بدیهی است که بخش های مورد علاقه من است چرا که او چمباتمه پایین و انتظار برای توپ است.”

Blinch گفت که او مطمئن است این عکس را در همان تاثیر آن امروز اگر رپتورز نرفته بود خود قابل توجه در اجرا به یک قهرمانی.

“این می شود حتی بهتر است پس از آنها به نفع خود قهرمانی. آن رشد می کند در افسانه. در آن زمان من نشئه بود,” او گفت:.

فروتن به گسل Blinch سریع برای منحرف کردن هر گونه ستایش در مورد عکس. اما او می داند که آن را خوب است — این است که چرا این تنها عکس به چسبیدن به در خانه خود را.

و در عین حال همه Blinch می تواند انجام دهد زمانی که او در زمان یک نگاه اجمالی سریع بر روی دوربین خود را روی صفحه نمایش برای دیدن آنچه که او اسیر در ثانیه است که به دنبال buzzer-beater شات بود نفس عمیق و آه امداد است که تا به حال آن را از دست رفته.

هر دو نیست. Kawhi آن ساخته شده است. Blinch آن دستگیر شده است.

بقیه سابقه است.


‘ضربه’: نقطه تفاوت

پاسخ های کلیدی:

– بن سیمونز’ تعداد حذف

سوم – قرمز-پیراهن-مرد از حق از دست رفته است

– وسط فن در پیراهن سیاه و سفید را تغییر شماره از #43 #7

– هنجار پاول پیراهن تغییر رنگ

زن در سمت چپ است و دیگر برگزاری یک تلفن همراه او برگزاری یک توپ

– دریک اضافه شده است در پشت Joel Embiid

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر