تورنتو رئیس پلیس خواستار تسریع اجرای از بدن فرسوده دوربین های پس از Regis Korchinski-Paquet مرگ

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تورنتو رئیس پلیس مارک ساندرز می گوید او می خواهد برای دیدن استقرار بدن-دوربین های فرسوده تسریع در میان استانی رسیدگی به مرگ 29 ساله Regis Korchinski-Paquet.

“این یک کتاب درسی مورد که چرا من شده اند برای دفاع از بدن فرسوده دوربین های دیجیتال و من در حال حاضر ردیابی سریع به بهترین توانایی من اجازه می دهد تا این روند را با سرعت بالا” ساندرز به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر جمعه.

“همه احزاب نیاز به یک تحقیق کامل بنابراین همه ما باید در پاسخ به این حقیقت است.”

نظرات آمده پس از چند سال بررسی از بدن فرسوده توسط دوربین های پلیس تورنتو. خدمات انجام شده در یک پروژه آزمایشی است که در سال 2016 به پایان رسید. وجود دارد یک توصیه به حرکت به جلو با استقرار بدن فرسوده دوربین. در حال حاضر هیچ ماموران پلیس تورنتو استفاده از بدن فرسوده دوربین.

ادامه مطلب: تورنتو رئیس پلیس خواستار آرامش در پی Regis Korchinski-Paquet مرگ

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما پلیس تورنتو گفت: بزرگ وجود دارد هزینه های مرتبط با اجرای این از دوربین. در زمان انتخابات گفت: این امر هزینه بیش از $80 میلیون بیش از 10 سال با بسیاری از هزینه های مربوط به ذخیره سازی داده ها هزینه.

در اکتبر سال 2017 فرایند تهیه شد و اعلام کرد برای به دست آوردن دوربین و تخمین زده می شد در آن زمان آن را نزدیک به دو سال قبل از نهایی یک راه رو به جلو است.

وقتی پرسیده شد که در مورد تاخیر در اجرای دوربین های به خط مقدم افسران ساندرز گفت متعدد وجود داشته است چالش.

“آن را به عنوان آسان به عنوان خوش بنیه یک دوربین و ضربه, بازی,” او گفت:.

ادامه مطلب: پلیس تورنتو اعلام کرد فرایند تهیه برای بدن فرسوده دوربین

“شما باید بسیاری از جنبه های مقابله با, حسابرسی, با آموزش, با ساخت مطمئن شوید که شما باید تجهیزات است که می تواند در این زمینه به نوع دینامیک است که درگیر هستند با ساخت مطمئن شوید که باتری به اندازه کافی طولانی با ساخت مطمئن شوید که شما ایجاد روش های مناسب در محل و یادگیری چگونه به نیشگون گرفتن و کشیدن آن چیزهایی که با ساخت مطمئن شوید که همه از حقوقی scrutinies است که لازم است در محل قرار داده.

“من می تواند برای به روز می گویند چرا این پیچیده, اما آنچه من می خواهم در مورد آن این است که وجود دارد بسیاری از سهل انگاری … ما را در آغوش واقع ما طلبه هستند, ما می خواهیم به خوبی در آنچه که ما انجام دهد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روز جمعه به روز رسانی بر روی دوربین ها آمد و دو روز پس از افسران به نام به Korchinski-Paquet آپارتمان در خیابان پارک.

Knia سینگ یک وکیل به نمایندگی از Korchinski-Paquet خانواده گفت: مادر, Claudette Beals-کلیتون به نام 911 چون دختر او در پریشانی بیش از یک خانواده جنگ و ساخته شده از “ایمنی” و “نگرانی است.”

سینگ گفت: این دو همراه با برادرش ملاقات پلیس در راهرو منتهی به 24-طبقه آپارتمان. او گفت: او التماس کرد با ماموران به Korchinski-Paquet به مرکز اعتیاد و سلامت روان, سلامت روان پشتیبانی می کند. اعضای خانواده گفت: او همچنین با داشتن یک تشنج صرعی.

زمانی که Korchinski-Paquet گفت ماموران او نیاز به استفاده از حمام سینگ گفت: ماموران به دنبال او به داخل آپارتمان و واحد است که هنگامی که برادر او سعی کردم به او او متوقف شد. خانواده در این واحد در حالی که Korchinski-Paquet و پلیس در آپارتمان و واحد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از چند دقیقه سینگ گفت: Korchinski-Paquet به نام یک زن و شوهر از دقیقه بعد “مادر کمک کند. مادر کمک کند. مادر کمک کند.” یک زمان کوتاه بعد او گفت که خانواده متوجه Korchinski-Paquet بر روی زمین بود.

ادامه مطلب: تورنتو رئیس پلیس خواستار آرامش در پی Regis Korchinski-Paquet مرگ

ساندرز گفت: پلیس تورنتو دریافت سه تماس 911 شنبه بعد از ظهر از سه نفر مختلف. او گفت: تماس ها حاکی از وجود یک حمله و سلاح های حاضر بودند. ساندرز گفت: ماموران و امدادگران اعزام شدند به صحنه است.

سینگ گفت: اخبار جهانی او را نمی شنوند 911 تماس اشاره شده توسط ساندرز اما اضافه وجود دارد هیچ سلاح در حال حاضر زمانی که ماموران وارد شدند و در آنجا بود هیچ اختلاف در زمان.

شرایط تعامل در واحد باقی مانده مشخص نیست که از جمعه. انتاریو مستقل پلیس ناظر ویژه تحقیقات واحد (SIU) راه اندازی یک پروب به این حادثه.

بیشتر بخوانید: پلیس تورنتو اتحادیه نظرات پس از زن مرگبار سقوط از بالکن

با توجه به بیانیه ای از سیو یک موضوع افسر و پنج شاهد ماموران شناسایی شدند و در روند مصاحبه شده است. این سازمان گفت: مصاحبه با شاهد انجام شد و وجود یک کرباس برای فیلم. سینگ به نام برای حفاظت از راهرو نظارت تصویری فیلم است که نشان می دهد می تواند لحظات منتهی به پلیس تورنتو از ورود به واحد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وقتی پرسیده شد که در مورد فشار توسط ساندرز به تسریع در استقرار دوربین سینگ گفت: “تحسین” حرکت است اما “نا امید” آن را هر چه زودتر انجام شود.

“دوربین های بدن هستند چیزی است که ما می دانیم که کمک افسران پليس پاسخگویی,” او گفت:.

ادامه مطلب: انتاریو پلیس ناظر کاوش خانواده ادعا می کند که تورنتو زن تحت فشار قرار دادند بالکن

در ضمن ساندرز گفت: کار در جریان است به رول دوربین ها و سیستم های مربوطه.

“آنچه که من امیدوار هستم برای این است که ما توانایی داشتن بدن فرسوده دوربین های نورد [در سه ماهه سوم] از این سال” او گفت:.

“نمی توان آن را به کل سازمان اما ما خواهید بود با شروع این روند و رفتن از وجود دارد.”

— با فایل های از کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>