پلیس تورنتو خدمات تایید برخی از اعضای آزمایش Clearview AI بحث برانگیز تشخیص صورت ابزار

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

اعضای پلیس تورنتو سرویس شده بود تست یک بحث تشخیص صورت ابزار توسط Clearview AI از پاییز گذشته و دستور داده شد برای جلوگیری از استفاده از آن در اوایل این ماه.

“برخی از اعضای پلیس تورنتو خدمات شروع به استفاده از Clearview هوش مصنوعی در اکتبر 2019 با قصد غیررسمی این تست جدید و در حال تکامل تکنولوژی” یک سخنگوی پلیس Meaghan خاکستری گفت: در یک ایمیل به اخبار جهانی در روز پنج شنبه.

“رئیس کارگردانی است که استفاده از آن متوقف شد بلافاصله پس از آگاهی و دستور به توقف استفاده از این محصول داده شده در فوریه 5 سال 2020 است.”

مرتبط با: Ontario ناظر خواهد بود “بسیار نگران” درباره پلیس با استفاده از ابزار مانند Clearview AI

این هفته پس از نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش شده است که صدها نفر از سازمان های اجرای قانون بودند با استفاده از Clearview هوش مصنوعی در برنامه است که ارجاعات متقابل آپلود تصاویر از مردم در برابر سه میلیارد عکس آن را می گوید آن را در یک پایگاه داده از تصاویر خراشیده از رسانه های اجتماعی و میلیون ها نفر از وب سایت های دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در پاسخ به یک درخواست از اخبار جهانی در ماه ژانویه به اینکه پلیس تورنتو با استفاده Clearview AI, خدمات پلیس در ابتدا گفت: آن را با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره اما نه با Clearview AI.

خاکستری گفت: بر این اساس اطلاعات ارائه شده توسط برخی از مناطق از خدمات پلیس گفت که آنها استفاده نمی Clearview AI, اما نه همه مناطق از خدمات. به عنوان آن معلوم شد دیگر مناطق از خدمات تست Clearview AI.

“ما درخواست کمیسر حریم خصوصی و تاج وکلای دفتر کار با ما به بررسی تکنولوژی و تناسب به عنوان یک ابزار بازجویی برای اهداف ما داده شده است که آن نیز توسط دیگر سازمان های اجرای قانون در آمریکای شمالی” خاکستری ” در ایمیل.

“تا زمانی که یک fulsome نقد و بررسی محصول به اتمام است آن را نمی توان توسط پلیس تورنتو است.”

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>