تورنتو رپتورز گارد VanVleet می گوید مردم ‘تغذیه’ با نژادپرستی و تبعیض

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تورنتو – Fred VanVleet می گوید مردم در ایالات متحده در حال رسیدن به یک نقطه جوش پس از صدها سال از نژاد پرستی.

تورنتو رپتورز نگهبان خواسته بود روز شنبه به آنچه او فکر تظاهرات اتفاق می افتد در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. او کشته شد و پس از یک افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه و نادیده گرفته و گریه می کند از پریشانی.

“این واقعا مایه تاسف است, اما آنچه حتی بیشتر مایه تاسف است که من فکر می کنم ما دیده ایم این فیلم قبل و من فکر می کنم مردم خسته” VanVleet گفت. “مردم خسته شده اند از نژاد پرستی و تبعیض و سوء استفاده است.”

“متاسفانه این مرد تا به حال به از دست دادن زندگی خود را, اما من فکر می کنم آن را یک نقطه جوش و مردم فقط تغذیه و من فکر می کنم وقت آن است برای تغییر و همه دیدن که.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: جورج Floyd: صحنه هایی از تظاهرات در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که در دستبند در آن زمان پس از درگذشت افسر پلیس درک چوین که سفید است را نادیده گرفته اطرافیان فریاد به او و فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد.

کالبد شکافی سفارش برای Floyd خانواده یافت می شود که فلوید از خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی خانواده وکلا روز دوشنبه گفت:.

چوین متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

VanVleet نظر می آیند یک روز پس از رپتورز جمهور Masai Ujiri گفت: در جهان و ایمیل ستون است که گفتگو در مورد نژاد پرستی دیگر نمی تواند اجتناب شود.

“پرده هستند که به عقب کشیده و شما می توانید همه چیز را برای آنچه در آن است. ببینید که چه کسی می ایستد که در آن” VanVleet گفت: از خانه اش در رککفرد بیمار.

“ما در حال رفتن به مجبور به حرکت به جلو از طریق این نهایت اما در حال حاضر وجود دارد تنها بسیاری از احساسات و به حق ، ما در حال صحبت کردن در مورد صدها سال درد و رنج برای کل یک فرهنگ مردم است.”

رپتورز swingman نورمن پاول گفت که او “داشتن یک زمان سخت در حال حاضر” در پی فلوید مرگ است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“همه خسته” پاول روز دوشنبه گفت:. “همه خسته از این تبعیض این نژاد پرستی است که در جریان بوده است ، . . 400 سال است. و شما شاهد این هستیم که در حال حاضر. و من فکر می کنم این تظاهرات به حق است.”

27 ساله از سن دیگو, کالیفرنیا., گفت: در حالی که او برای تظاهرات گسترده او در مخالفت با تخریب و غارت از کسب و کار.

“همه قهر همه, پاسخ, کردن احساسات” او گفت:. “(اما) جامعه است که همه در صف آرایی پشت این علت و تخریب ساختمان ها و سرقت این است که دیگر شما به نوعی دور گرفتن یک نور است که نیاز به میدرخشید در این وضعیت است.”

“پس از تظاهرات مسالمت آمیز و حتی اگر شما عصبانی هستید و شما فریاد و شما ابراز نظر شما فوق العاده است اما تخریب و چیزهایی که فقط نوع مصرف به دور از این طرح بزرگ از چیزهایی که آن را طول می کشد شدید به نور به ارمغان بیاورد واقعی پیشرفت است. و امیدوارم با تمام این, ما قادر به در واقع برخی از بزرگ جهش و گام به وضوح به این.”

رپتورز’ گارد نقطه کهنه کایل لوری گفت: در بیانیه ای که در رپتورز’ خوراک توییتر که او نگران است برای دو پسر خود را.

ادامه مطلب: جورج فلوید تظاهرات: تصویری نشان می دهد NYPD وسایل نقلیه رانندگی به جمعیت

“چگونه می توانم توضیح به من چهار ساله و هشت ساله که در امریکا می آید با یک شانس را به شما می تواند به صدمه و یا کشته شدند فقط به خاطر رنگ پوست شما, بافت موی خود را راه شما راه رفتن و هر چیزی که آنها ممکن است می خواهم به می گویند که باعث می شود شما سیاه” لوری گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“چرا که من نمی توانم آن را توضیح دهید. من به محافظت از آنها را تا روز مرگ من بهترین من می توانم, اما آن را برای رفتن به زمانی که من آنجا را به سقوط برای آنها به طوری که من در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای گفتن فقط زنده ماندن.”

VanVleet گفت: عمده تغییرات لازم را برای شروع به رسیدگی به عدم تعادل در برابری نژادی.

“این گام های بزرگ. هیچ چیز کوچک در جریان است برای رفع این,” او گفت:. “من فکر می کنم این سیستم که در محل است نه برای ما نیست برای همه, آن را برای یک مجموعه خاص از مردم است. بدیهی است که وجود دارد راه هایی برای موفقیت در این سیستم اما قطعا نه حتی یک زمین بازی. بنابراین بسیاری از چیزهایی که نیاز به تغییر آن است که آیا قوانین و یا سیاست و یا به عنوان شما می توانید برخی از روش های پلیس است که نیاز به به روز می شود. بچه ها نیاز به آموزش بهتر است.”

“من نمی باید تمام پاسخ, بدیهی است, اما من فکر می کنم اولین گام این است که اعتراف به این که یک مشکل واقعی وجود دارد.”

پاول گفت: او را دریافت متون متعدد و ایمیل از افرادی که مایل به کمک. او را تشویق می کند هر کس به صدای آنها شنیده می شود.

ادامه مطلب: تورنتو رپتورز گارد فرد VanVleet گفت: بهداشت عمومی مهم تر از یک دیدار

“آیا نمی شود ترس به صحبت کردن نترس به فرد است که می تواند بر تغییر در مردم در اطراف شما,” او گفت:. “بسیاری از مردم از دیدن این تعصب و تبعیض و نژاد پرستی است که می گذرد و آنها را قبول ندارند و با آن, اما آنها نمی همچنین صحبت کردن.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“طوری صحبت می کنند تا با استفاده از صدای خود را با استفاده از پلت فرم خود را بدون توجه به آنچه در آن است مهم نیست که چگونه بسیاری از پیروان شما مهم نیست که چه شغلی دارید. اگر شما به اشتباه در حال انجام است که در آن شما می تواند بیشتر موثر است. بیشتر و بیشتر مردم که بیرون آمدن از این سایه ها از خجالتی بودن و ترس و ترسو از صحبت کردن ذهن خود را بهتر این است برای رفتن به. و شما می بینید که در حال حاضر مردم بیش از همه و واقعا با هم آمدن و گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

در ضمن MLB Toronto Blue Jays و NHL Montreal Canadiens منتشر شد بیانیه در حمایت از سیاه و سفید, جامعه, جمعه, پیوستن به بسیاری از ورزشکاران و ورزش سازمان هایی که انجام داده اند در طول چند روز.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>