تورنتو اسکله ماراتن آخرین لغو مسابقه با توجه به کروناویروس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

COVID-19 را مجبور به لغو کانادا بزرگترین مسابقه دو ماراتون.

Scotiabank تورنتو اسکله ماراتن بود که برنامه ریزی شده برای اکتبر. 18 و به طور سنتی تساوی کانادا بالا دوندگان به دلیل سریع آن دوره لغو شده است به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت.

“متاسفانه ما به یک نقطه که در آن روشن است ما نمی خواهد بود قادر به آوردن یک رویداد جرم از 25000 نفر از بیش از 75 کشور با خیال راحت به مرکز شهر تورنتو در ماه اکتبر” نژاد مدیر آلن بروکس در بیانیه ای گفت. “ما به اشتراک گذاشته اند بسیاری از لحظات فراموش نشدنی بیش از 30 سال در این مسابقه و بسیار نا امید است.”

COVID-19 تعطیل کرده است متعدد عمده ماراتن در سراسر جهان از جمله طبقه ماراتن بوستون و نیویورک شهرستان ماراتن ترک دونده در جستجوی مقدماتی علائم برای تابستان آینده به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک در یک اتصال.

تورنتو نژاد دیده می شود برخی از خطر ناک اجرای بیش از سال است. در اولین ماراتن در سال 2018 طب Levins خرد جروم دریتن را 43 ساله کانادایی مردان ماراتن رکورد. در سال 2013 Lanni Marchant کاهش 28 ساله کانادایی زنان رکورد.

تورنتو امسال ماراتن به جای خواهد بود یک رویداد مجازی برگزار می شود, بین Oct. 1 و 31 و شامل دو گزینه فاصله — چهار فرد ماراتن رله و یک 10K — و همچنین به عنوان سنتی ماراتن, ماراتن و 5K.

موسسه خیریه جزء هنوز هم گنجانده شده است

این رویداد مجازی ادامه خواهد داد شامل جمع آوری کمک های مردمی جزء. در سال 2019 تورنتو اسکله دونده مطرح شده بیش از 3.5 میلیون دلار برای 190 جامعه سازمان های خیریه.

“اگر چه در این سال Scotiabank تورنتو اسکله ماراتن نمی خواهد در فرد, من می خواهم برای تشکر از کانادا در حال اجرا سری برای قرار دادن سلامت و ایمنی تماشاگران دونده و داوطلبان برای اولین بار با سازماندهی یک رویداد مجازی,” تورنتو شهردار John Tory گفت. “مجازی نژاد در این سال ارائه یک فرصت عالی برای آموزش و فعال ماندن در طول تابستان و پاییز. . . من می دانم که من صحبت می کنند برای Torontonians در سراسر این شهر وقتی که من می گویند من مشتاقانه منتظر 2021 زمانی که ما با هم می آیند دوباره و جشن ما را شهر پر جنب و جوش.”

تورنتو اسکله ماراتن رویداد کمک 35 میلیون دلار به اقتصاد محلی در 2019.

“از سال 1990 مانند در حال اجرا خود را, ما تا به حال روز خوب و روز بد” بروکس گفت. “ما یاد گرفته ایم به تحمل و غلبه بر آسیب ها و بیماری بسیاری از موانع و سختی. و در حال حاضر ما COVID-19.

“اما جامعه ما ساخته شده است sterner ها: اختصاصی, مشخص, شجاع و قوی است. با هم ما پیروز خواهد شد و بازگشت به نژادها هستند که چراغ همبستگی و شادی در کشور ما و زندگی ما.”

سال گذشته مسابقه ویژه 25,000 دونده از 70 کشور جهان است. Livestream پخش کرده بود 132,000 بینندگان از 79 کشور جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>