تورنتو Wolfpack بیرون از مانده راگبی سوپر لیگ فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تورنتو Wolfpack نمی توان مصرف زمین در هنگام سوپر لیگ فصل رزومه Aug. 2 در انگلستان با استناد به “غیر منتظره و طاقت فرسا چالش های مالی” با توجه به جهانی همه گیر.

در بیانیه روز دوشنبه اطلس باشگاه گفت: آن را نمی خواهد در رقابت های باقی مانده از سال 2020 مرجان چالش جام به عنوان “تا حد زیادی کاهش می یابد بلیط ضمانت کالا و بازی بعد جریان درآمد که منجر به از دست دادن تمام 11 از خانه تیم فوق العاده بازی های لیگ در تورنتو است.”

تورنتو تمام آن بازی های قبلی در این سال در انگلستان است. و آن در حال برنامه ریزی برای ادامه بازی وجود دارد در این فصل به دلیل سفر و محدودیت های دیگر.

این باشگاه گفت: آن را در نظر دارد تا زمینه یک تیم در سال 2021 خواهد بود و کار با سوپر لیگ اروپا و راگبی لیگ فوتبال به درک فرآیند حرکت به فصل آینده است.

“این تصمیم گرفته نشده آرامی” را بخوانید Wolfpack بیانیه. “The Wolfpack خواهد بود سمت چپ پوشش هزینه های اضافی قابل توجهی به سادگی برای تکمیل یک فصل از بازی ها در انگلستان از جمله COVID تست ورزشگاه, اجاره, هزینه های پزشکی و بازیکن پرداخت را افزایش می دهد به چین با بقیه لیگ است.”

راگبی لیگ مقامات با سوپر لیگ در حال حاضر به 10 باشگاه انگلیسی و فرانسه کاتالان اژدها و نیاز به ازنو دوباره برنامه اعلام کرد فقط پنج شنبه گذشته به نظر می رسید کمتر مشخصی در مورد آینده است.

در یک بیانیه مشترک سوپر لیگ و RFL گفت: آنها “بسیار نا امید به یاد بگیرند که تورنتو Wolfpack نمی خواهد بود قادر به انجام تعهدات خود به سوپر لیگ سال 2020 است.”

“سوپر لیگ اروپا و RFL شده اند به طور منظم در گفت و گو با Wolfpack بیش از گذشته هفته ها و ماه ها در مورد این باشگاه توانایی برای شرکت در رقابت” خواندن بیانیه ای از سوپر لیگ “و شرکت تضمین شده است به تازگی به عنوان آخرین پنج شنبه.

“باشگاه تصمیم ناامید کننده است به خصوص با توجه به قریب الوقوع راه اندازی مجدد این فصل است.”

Winless شروع

هفته گذشته کانادا پرس گزارش راگبی لیگ مقامات مشغول به کار بودند با Wolfpack برای حل و فصل یک موضوع صدور ویزا که می تواند از خط خارج شدن این تیم تلاش برای از سرگیری بازی در انگلستان در تابستان امسال است.

در موضوع ویزا است که اجازه می دهد نیوزیلند ستاره سانی بیل ویلیامز و شش دیگر واردات — استرالیا جاش McCrone دارسی Lussick و بلیک والاس استرالیا متولد ساموآیی بین المللی ریکی Leutele و نیوزیلند را تعقیب استنلی و Bodene تامپسون برای بازی در انگلستان است.

این ویزا اجازه می دهد تا به مدت شش ماه در انگلستان بیش از یک سال است که یک مشکل نیست که Wolfpack در حال گذراندن بخشی از فصل در کانادا.

اما همه گیر جهانی نگه داشته است بازیکنان در انگلستان و ویزای میله میله به پایان می رسد در پایان ماه.

The Wolfpack (0-6-0) تا به حال شده از مارس 11 با بازی معلق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن بازی شد اعتراض در انگلستان که در تورنتو در حال برنامه ریزی برای ادامه بازی به دلیل سفر و محدودیت های دیگر.

تورنتو بود که از سر بازی Aug. 2 برابر هال کینگستون Rovers در لیدز کرگدن’ زمرد Headingley ورزشگاه.

باید تورنتو قادر به بازگشت در سال 2021 این سوال باقی است که چه لیگی را چاک دار. این RFL هنوز برای اعلام اینکه سقوط در محل باقی می ماند در طول مختل 2020 فصل است.

گزارش از اواخر paycheques

و تورنتو طرفداران چپ بدونم که اگر آنها تا به حال خواهد شد را ببینید ویلیامز در فرد است. سابق همه سیاه و سفید امضا شد و در ماه نوامبر گذشته نقشه کشی در سراسر جهان عناوین.

The Wolfpack باز طاق به او با دو سال قرارداد به ارزش در مجموع 9 میلیون دلار و آمریکا با ویلیامز گرفتن مالکیت سهام با توجه به یک منبع داده نامش فاش نشود به این دلیل که آنها در یک موقعیت برای عموم فاش کردن اطلاعات است.

در روزهای اخیر وجود داشته است به زبان انگلیسی گزارش از اواخر paycheques. این باشگاه روز دوشنبه گفت که بازیکن و کارکنان حقوق و دستمزد “بوده و تضمین شده” توسط تورنتو مبتنی بر استرالیا کارآفرین دیوید آرگایل و “امن تضمین شخصی به RFL.”

این تیم تا به حال مسائل مربوط به قبل از دست رفته حقوق و دستمزد در ماه دسامبر سال 2018 است.

The Wolfpack در حال حاضر در پشت هشت توپ در شرایط توافق خود را برای اولین بار برای آمدن به لیگ برتر و سپس به سوپر لیگ. این تیم نمی توانید یک برش از آسمان تلویزیون پخش معامله به ارزش برخی از 2.3 میلیون پوند ($3.94 میلیون Cdn) در هر تیم یک فصل است.

که اصل را پوشش می دهد حقوق و دستمزد کلاه از 2.1 میلیون پوند ($3.6 میلیون) هر چند که شماره می تواند رشد داده می شود تیم های مجاز دو خیمه بازیکنان که حقوق و دستمزد کلاه ضربه محدود است به 150.000 پوند ($256,875) در هر فرد است.

مطلب انتظار می رود را وارد کنید 3-لایه لیگ 1 در سال 2021

با توجه به انتشار اخبار بازپرداخت برای تمام 2020 تک بلیط بازی به عنوان به خوبی به عنوان فصل عضویت در بازپرداخت شده اند که درخواست توسط فردی طرفداران خواهد بود, بازگشت, باشگاه, برای, Ticketmaster در آینده نزدیک در جهت روند بازپرداخت برای برآورده شود.

در جای دیگر اتاوا مطلب را در مجموعه ای به دنبال Wolfpack را قدم به قدم با ورود به سومین لایه لیگ 1 فصل آینده است. اتاوا جمهور اریک Perez the Wolfpack بنیانگذار و اولین مدیر عامل شرکت.

در آن جلسه هیئت مدیره روز دوشنبه RFL تصمیم گرفت که در مسابقات قهرمانی و لیگ 1 فصل نیست سر گرفته خواهد شد در این سال با توجه به تیم های اولویت نیست به بازی در پشت درهای بسته.

به جای پایین لایه باشگاه خواهد بود دعوت به شرکت در یک داوطلبانه رقابت این سقوط زمانی که امید است طرفداران ممکن است اجازه داده شود با یک جایزه قابلمه 250000 پوند (C$428,280).

این هیئت همچنین حکومت وجود خواهد داشت بدون سقوط از 11-تیم سوپر لیگ این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>