تورنتو ممنوعیت شهر-led وقایع 30 ژوئن منع نمی کند حرفه ای رویدادهای ورزشی.

این بدان معناست که افرا برگها و رپتورز هنوز هم می تواند فرضی بازی در Scotiabank عرصه Blue Jays می تواند در Rogers Centre, Toronto FC می تواند در BMO زمینه است.

همان می تواند مصداق ملکه ورق در Woodbine مسیر مسابقه در ژوئن 27 و RBC کانادا باز ژوئن 11-14 در سنت جورج گلف و باشگاه کشور پس از تورنتو رویداد ممنوع اعلام شد شنبه.

تقریبا همه عمده ورزشی لیگ و حوادث در سراسر جهان شده اند به حالت تعلیق لغو و یا به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 بحران است.

همچنین Ontario تمدید آن وضعیت اضطراری از طریق مارس 14 روز دوشنبه. آن را ممنوع حوادث و یا تجمع بیش از پنج نفر است.

وجود دارد همچنین بین المللی ممنوعیت سفر در محل منع هر کسی تلقی غیر ضروری از ورود به کانادا. تقریبا تمام رویدادهای ورزشی در تورنتو شامل ورزشکاران از خارج از کانادا.

Woodbine قرار دادن یک بیانیه در مدت کوتاهی پس از تورنتو ممنوع اعلام شد, اذعان اخبار.

“علاوه بر این با توجه به تعویق افتادن شروع سال 2020 با تجربه های نجومی در پاسخ به COVID-19 گیر ما شده اند بحث و بررسی پتانسیل تعویق ملکه بشقاب قدیمی ترین به طور مداوم اجرا نژاد اسب در شمال امریکا است. آن بحث خواهد شد تسریع در نور از این خبر و ما به ارائه به روز رسانی در روزهای آینده” این بیانیه می گوید.

فیزیکی فاصله تشویق

وقتی پرسیده شد که در مورد BMO زمینه یک شهر متعلق به افرا برگ ورزش و سرگرمی-اداره تسهیلات است که به تورنتو FC از لیگ برتر فوتبال و لامپ کم مصرف Argonauts و Lamport ورزشگاه به راگبی لیگ Wolfpack شهرستان گفت: جرم جمع آوری ممنوعیت هنوز هم اعمال می شود.

لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در آن فصل با یک هدف — اگر چه نه بازیگران در سنگ — بازگشت به تاریخ مارس 10.

لیگ برتر راگبی در حال حاضر به لغو آن, فصل, قفسه بندی تورنتو فلش تا سال آینده. فلش بازی برخی از بازی های خانگی در Lamport ورزشگاه.

The Wolfpack در حال حاضر مستقر در انگلستان که در آن لیگ راگبی بازی متوقف شده است. این خانه بخشی از برنامه خود را در Lamport ورزشگاه نبود میله میله برای شروع تا مارس 18.

اطلس راگبی لیگ باشگاه می گوید به دنبال آن است در دو گزینه: تغییر زمان همه تورنتو, خانه, بازی, بعد, در سال یک بار در فصل رزومه و یا به دنبال جایگزین سالن به عنوان مورد نیاز در بریتانیا است.

NHL, NBA و لیگ اصلی بیس بال باید همه خود را به حالت تعليق فصل و لامپ کم مصرف به تعویق انداخته است اردوگاه های آموزشی.

در انتشار آن شهر را تشویق می کند تا سازمان دهندگان این رویداد به دنبال فیزیکی فاصله دستورالعمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im