تاون هال در پلیس اصلاحات آغاز می شود روز پنج شنبه در پلیس تورنتو جلسه هیئت مدیره

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تورنتو — صدها نفر از مردم در حال انتظار برای صحبت در یک سری از شهر سالن جلسات پلیس اصلاحات که در جریان امروز در تورنتو است.

این شهر پلیس مدیره می گوید: این جلسات برگزار خواهد شد بیش از چهار روز را به جای همه کسانی که امضا کرده است به صحبت می کنند.

شده اند وجود دارد تماس از عمومی به تغییر چگونه جامعه با کسانی که در معاملات در سلامت روانی بحران و مقابله با ضد و ضد بومی نژادپرستی در پلیس و حتی پال خواستار قطع بودجه دولت نیروهای خود به طور کامل.

ادامه مطلب: شهردار جان حزب محافظه tabling حرکت در تورنتو پلیس اصلاحات در پی تماس پال خواستار قطع بودجه دولت خدمات

تورنتو پلیس مدیره تعیین شد به بحث در مورد این مسائل در ژوئن اما راه اندازی تاون هال حوادث با توجه به خسته کننده منافع عمومی است.

اواخر ماه گذشته شورای شهر رای دادند در برابر برش به نیروی بودجه اما گذشت یک حرکت پیشنهاد مجموعه ای از تغییرات به پلیس که شامل ضد نژادپرستی اقدامات پاسخ به کسانی که در بحران و اجرای بدن فرسوده دوربین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تماس برای پلیس اصلاحات آمده در پی پلیس به قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس و مرگ Regis Korchinski-Paquet یک زن که از بالکن خود افتاد در حالی که پلیس در خانه تورنتو.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>