و میدانی سازگار برای طبقه 7-محل برگزاری بازی الهام در پنج شنبه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در دو و میدانی فصل تقریبا به طور کامل از بین برود با این بیماری همه گیر کوروناویروس ورزشکاران و سازمان در حال تنظیم جدید علائم در خلاقیت است.

روز پنج شنبه در طبقه Weltklasse دیدار پخش خواهد شد نزدیک به زندگی می کنند از زوریخ در بلند پروازانه ترکیب اجتماعی فاصله و نوآوری در فن آوری.

تنها تعداد کمی از 30 ورزشکاران است که به اشتراک گذاری از $200,000 ما صندوق جایزه در هشت رویداد برنامه خواهد شد در واقع در این شهر Letzigrund ورزشگاه. دیگران شروع خواهد شد و رقابت به طور همزمان سه ورزشکار یا تیم در هر رویداد در یکی از شش خالی استادیوم های پراکنده در سراسر اروپا و ایالات متحده است.

در 2:27 p. m. ET, sprinter Andre De Grasse از Markham, Ont., اجرا خواهد شد 100-حیاط داش برابر آموزش شرکای عمر McLeod و جیمی Vicaut در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

De Grasse زندگی می کند که در جکسون ویل فلوریدا., گرم برای روز پنج شنبه در این مسابقه در Mt. ورد آکادمی در Otown فلوریدا با یک 10.17-دوم مشکلات ناسازگار بودن در Showtown در Otown (Fla.) در روز شنبه.

“من خواهید دید آنچه که مانند” De Grasse گفت: در حال اجرا در خالی ورزشگاه. “اگر [به المپیک 2021] آمده است که من فقط باید به ذهن من درست بود ذهنی متمرکز کنید و سعی کنید به فکر می کنم از آن را در یک راه عجیب و غریب من حدس می زنم — در مورد آن را به عنوان اگر آن را در حالت عادی است.”

25 سال از فرار یک شخصی-بهترین 9.90 برای یک مدال برنز در 100 متر آخر سپتامبر. 28 و در دو و میدانی قهرمانی جهان در دوحه قطر است و رتبه ششم در جهان است. De Grasse همچنین برنده نقره در 200 و در ماه گذشته دریافت کننده فیل A. Edwards یادبود جایزه به عنوان دو و میدانی کشور کانادا پیگیری ورزشکار سال 2019.

سازمان دیده بان | Andre De Grasse مجموعه شخصی-بهترین ها در دنیا 100 متر:

مسیحی کلمن ایالات متحده برنده 100 متر با بهترین شخصی 9.76 ثانیه Andre De Grasse پس از اتمام 3 در حالی که همکار کانادا آرون براون مکان 8th. 8:37

اسلو, نروژ, میزبانی, غیر ممکن بازی ها در ماه ژوئن به جای آن سالانه الماس لیگ دیدار خواهد کرد. مقوا cutouts از طرفداران پر کرسی در حالی که کره حرفه ای بیس بال انجام شده است.

المپیک با حداکثر سرعت دویدن قهرمان آلیسون فلیکس خواهد شد مسابقه در کالیفرنیا در روز پنج شنبه در حالی که جهان از 200 قهرمان نوح Lyles و المپیک پرش سه گام مدال طلای Christian Taylor خواهد بود در فلوریدا.

بالاترین فشار مسابقه در “بازی الهام” است که شاید برای کارکنان در سوئیس را پخش عمومی و زمان مقامات.

90 دقیقه نشان می دهد

تکنسین در زوریخ را دریافت تصاویر منتقل می شود در کمی تاخیر از ایالات متحده, فرانسه, هلند, پرتغال و سوئد است که باید همزمان در دو دقیقه برای پخش در طول 90 دقیقه نشان می دهد.

“این چیزی است که هرگز قبل از انجام شده است” سوئیس زمان بندی اجرایی آلن Zobrist گفت.

Zobrist تیم نظارت خواهد شد شروع می شود نادرست — از “فشار منحنی” در شروع بلوک رله به زوریخ — عکس و پس از اتمام.

“من کاملا در هیئت مدیره با مفهوم” گفت: فلیکس خواهد شد که خط در زنان به 150 برابر المپیک 400 قهرمان Shaunae میلر-Uibo در فلوریدا و Mujinga Kambundji در زوریخ. “فکر آن را فوق العاده خلاق فقط تطبیق با آنچه که در جهان در حال حاضر است.”

تیلور به همان اندازه مشتاق طی یک کنفرانس خبری برگزار شد آنلاین از ورزشکاران خانه ها و آموزش پایگاه.

“اگر این چیزی است که طبیعی جدید است که برای این دوره پس از آن اجازه دهید آن حمله کامل بر روی” حاکم المپیک و چهار بار قهرمان جهان گفت. تیلور را نبرد همکار آمریکایی Omar Craddock و پرتغالی رقیب پدرو پابلو & Fede.

به سادگی در حال اجرا بر روی یک آهنگ واقعی سطح — فلیکس در کالیفرنیا تیلور در فلوریدا — متفاوت خواهد بود با امکانات آموزش بسته در طول بیماری همه گیر.

انباشته نیزه حوادث

“در کالیفرنیا تقریبا همه چیز قفل شده است,” فلیکس گفت. “شما نمی توانید در یک مسیر بدون پریدن از حصار.”

المپیک پرش با نیزه قهرمان کت Stefanidi در حال حاضر در ایالات متحده پس از یک برنامه ریزی طولانی اقامت در زادگاهش یونان. او بازگشت و به صورت یک مشعل المپیک رویداد در ماه مارس است.

“پس از شش پرواز لغو شد, شش شکست خورده تلاش ما قادر به بازگشت به ایالات متحده” Stefanidi گفت: توصیف هشت هفته از عدم قطعیت به عنوان “سوپر تاکید کرد.”

Stefanidi مانند فلیکس خواهد شد رقابت در کالیفرنیا در برابر الماس در لیگ برتر دارنده Sandi موریس در فلوریدا و گلپر Bengtsson در سوئد. در مردان, سمت, الماس در لیگ برتر قهرمان Renaud Lavillenie فرانسه بر قهرمان جهان سام Kendricks و, لهستانی, ستاره Piotr Lisek.

مردان دوندگان سرعت را بیشتر جمع در فلوریدا, با Lyles پوشش وجود دارد در 200 برابر کریستف لمایتری در زوریخ و Churandy مارتینا در هلند.

نیز وجود دارد که زنان از 300 مانع رقابت و زنان 3×100 رله.

برنده هر رویداد می شود از $10,000 دوم جایی است که ارزش 6000 دلار و سوم می شود از $4000.

چهار ماه در برنامه ریزی کامل ترین آهنگ دیدار از فصل در فضای باز است که انتظار نمی رود به یک الگو برای آینده ای نزدیک است.

“من فکر نمی کنم این مدل یا قالب ما در حال اجرای شرکت … خواهد بود جدی در قالب” Weltklasse مدیر Andreas Hediger گفت آن است که “تنها امکان ما در حال حاضر به بهترین ورزشکاران با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>