در سالگرد 10 از 2010 بازی های المپیک زمستانی بازی جان فورلانگ است که در نهایت راحت صحبت کردن در مورد فوق العاده استرس و فشار را احساس ونکوور کمیته برگزاری (VANOC) در روزهای منتهی به مراسم افتتاحیه.

“خارجی ما در تلاش بودند تا در صورت شجاع و لبخند و داخلی ما واقعا در مبارزه با این اندازه کار ما تا به حال گرفته شده می گوید:” فورلانگ که ریاست این کمیته است.

بزرگترین موضوع: بدون برف در سرو کوه در مترو نورت ونکوور.

“این یک مشکل عظیم,” فورلانگ به یاد می آورد. “همه شواهد بود و ما می خواهم که برف بیشتر از ما می تواند اداره کند. و آن را نمی آمد.”

راه حل برای سازمان?

برف آورد به سرو توسط کامیون از منینگ پارک در 200 کیلومتری شرق ونکوور. “این مانند در اختیار داشتن این بازی ها در سوئیس و برف از اتریش,” او می گوید.

خدمه حرکت برف وارداتی از منینگ پارک سرو کوه در ونکوور در فوریه. 11, 2010 به عنوان heavy rain در ادامه به سقوط. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

برف بود وارد هر شب هنگامی که حوادث بودند به آماده شدن برای روز بعد از مسابقه. کانادا ورزشکاران انجام شده و در سرو و با Alexandre Bilodeau برنده یک مدال طلا در moguls.

“آن شد این فوق العاده کانادا داستان می گوید:” فورلانگ.

آن را بسیار متفاوت داستان پیش از آن روز.

فاجعه رخ بازی

ساعت قبل از مراسم افتتاحیه گرجستان ورزشکار Nodar Kumaritashvili کشته شد در طول یک آموزش اجرا در المپیک کشویی محل در ویسلر.

“مثل این بود که گفت: پسر خود کشته شده بود می گوید:” فورلانگ. “آن را مانند یک پانچ زدم هوا درست از کمیته سازماندهی. من به یاد داشته باشید بدتر اخبار زمانی که ریسک خیلی بالا است.”

بعد که شب در مراسم افتتاحیه, لحظه سکوت به رسمیت شناخته شده از دست دادن.

و پس از آن مسئله دیگری است.

یکی از چهار اسلحه از پاتیل غول پیکر در ورزشگاه محل BC نمی تواند مطرح شود به دلیل نقص. Torchbearer Catriona لو مه دوان شد چپ ایستاده با مشعل و هیچ چیز به نور است.

المپیک دیگ روشن است در 2010 مراسم افتتاحیه توسط Wayne Gretzky, چپ, استیو نش و نانسی گرین به عنوان Catriona لو مارس Doan او را نگه می دارد مشعل در انتظار یک دست که گیر کرده بود زیر کف. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

فورلانگ می گوید آن را یک مشکل با بازوی.

“این در واقع یک درب نورد در طبقه مطرح شده است که مسدود است. ما تا به حال به راه اندازی مجدد کامپیوتر به عنوان کل نشان می دهد کامپیوتری. آن را مانند گذشته کلش برای ما است.”

دیده بان: جان فورلانگ به یاد می آورد تماشای مشعل المپیک خرابی در حالی که اتفاق می افتند

سابق ونکوور کمیته سازماندهی مدیر جان فورلانگ گفت: با وجود یک بازوی خطاب به جمعیت هنوز هم به نظر می رسید برای لذت بردن از مراسم افتتاحیه. 1:48

در آغاز مراسم اختتامیه در فوریه 28, لو مارس Doan دوباره روشن داخل دیگ پس از دلقک و mime ایو Dagenais “ثابت” و مطرح بازو.

فورلانگ آن را به نام درخشان کانادا حاضر است.

برنامه ریزی فراگیر مراسم

Furlong, بزرگترین پشیمانی از همه این است که جک پول وجود ندارد در پایان.

پول بود که کلام در آوردن این بازی به ونکوور درگذشت سرطان لوزالمعده در سال 2009.

“این غم انگیز است. آن را به معنای زیادی به او در مورد تعهدات و که ما زندگی می کنند تا به تعهدات ما و شرکای خوب با جامعه بومی.”

فورلانگ می گوید پول متمرکز در کار کردن با مردم بومی که پشتیبانی به بازی.

پایان نتیجه های جوان برای اولین بار سازمان ملل نوازندگان — پوشش تلویزیونی در سراسر جهان تبدیل به “یاد لحظه ای می گوید:” فورلانگ.

“شما نمی تواند استدلال می کنند که آن را منحصر به فرد و خاص است.”

تماشا کنید: با داشتن جوانان از چهار میزبان اولین کشورهایی بود مهم به ونکوور چشم انداز برای مراسم

ونکوور کمیته سازماندهی می خواستم جوان بومی رهبران از سراسر کشور در مراسم افتتاحیه, اما تصمیم به مشورت با grand رئیس اول است. 1:42

پرسید: اگر ونکوور باید در نظر مناقصه برای بازی های المپیک دوباره فورلانگ پاسخ داد: “اگر ما به انجام دوباره آن ما نیاز به یک دلیل خوب چیزی است که متحد کردن مردم و می گویند این کار با ارزش است.”

“ما در این سالن هستند که در شکل و خوب است و من فکر می کنم ما خواهد بود یک standout در بسته حق دور.”

به دنبال بازگشت در سال 2010 فورلانگ می گوید بینقص نبود “اما این یک جهش بزرگ رو به جلو برای این شهر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر