تراژدی تیراندازی جرم ‘بازدید خانه’ به صورت برجسته این استان نوا ورزشکاران

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

یکی از بهترین ورزشکاران این استان نوا در تاریخ نیاز به فقط یک کلمه برای توصیف وضعیت کنونی در استان “حقیقی.”

شش-زمان ملی زنان پیچش یا حلقه زنی قهرمان کالین جونز در حال حاضر یک خبرنگار با CBC شده است زندگی را تیره و تار پس از روز شنبه را به کشتن داد و بیداد با همکار نوا Scotians در محل کار و در خانه.

“دیدن آرام از محل و تحقق جهنم که اتفاق افتاده است در آخر هفته — آن را سخت به حتی تصور آن را” جونز گفت: رای استان دوم-بهترین ورزشکار تمام وقت در پشت پیتسبورگ پنگوئن ستاره سیدنی کرازبی در سال 2017 توسط Nova Scotia ورزشی سالن از شهرت.

“و وحشت از گرگ در لباس گوسفند است که او تا به حال برنامه ریزی و فکر جعل هویت یک RCMP افسر است و حتی بیشتر دلخراش. که البته مردم خواهد درب را باز کرده اند و یا اتومبیل خود را متوقف اگر آنها را دیدم او را در وسیله نقلیه خود را. آن را فقط مانند یک چیز وحشتناک در چنین روستایی استان است. بسیاری از مردم بی گناه و خرد زندگی می کند که نمی تواند غمگین به درستی در یک روش سنتی [به دلیل COVID-19 pandemic].”

در حالی که جونز دست اول نگاه در یک استان در تلاش برای آمدن به درک حداقل 19 زندگی از دست دیگر برجسته این استان نوا ورزشکاران فقط می توانید تماشا در شوک از دور.

همیلتون ببر-گربه گیرنده برایان جونز بومی Enfield, N. S. در حال حاضر زندگی در تورنتو بوده است در ایستگاه های گاز و رستوران که در آن داد و بیداد به پایان رسید “بارها.”

کشتار تیرانداز فعال در روز یکشنبه در یک جامعه با جمعیت کمتر از 5,000 پوش طولانی تعقیب و گریز پلیس که در حال حاضر موضوع بین المللی عناوین.

“این فقط سخت برای قرار دادن کلمات در کنار هم در حال حاضر راستش برای توصیف آنچه اتفاق افتاده” جونز گفت. “به نظر می رسد به طوری تصادفی بنابراین خودسرانه است. راست که در آن مرد به پایان رسید تا گرفتن گرفته شده است به معنای واقعی کلمه در عرض 10 دقیقه از خانه که در آن بزرگ شدم. این نوع قرار می دهد همه چیز را به چشم انداز. این یک دیوانه دیوانه دیوانه وحشتناک زمان برای بسیاری از مردم در حال حاضر است.”

ساسکاچوان Roughriders کیکر برت Lauther بومی ترورو, N. S. فقط پایین بزرگراه از آن وحشت آغاز شده در Portapique.

کالین جونز در سمت چپ از هالیفاکس, N. S. توصیف زمان احساس در استان به عنوان “سورئال” پس از تعطیلات آخر هفته فاجعه است. (Adrian Microsoft Developer/کانادا مطبوعات)

مانند جونز Acadia محصول Lauther همچنین دانشگاه فوتبال در استان در سنت مری در هالیفاکس.

“بدیهی است که فقط به طور کامل دل شکسته” Lauther گفت. “کل منطقه این نوع پوشش داده بود که در آن بزرگ شدم. آن آغاز شده و حدود 20-30 دقیقه شمالی از ترورو و رفت سمت راست پایین آن گذشته نسبت به Enfield که در آن به پایان رسید. آن را فقط مانند یک قوی محکم گره جامعه است.

“… من برخی از دیوانه پیام های متنی را بر روی تلفن من را از دوستان و خانواده و RCMP دیگر افسران مردم من می دانم که وجود دارد. آن را نمی توانست آمار خانه بیشتر است.

“کلمات وجود دارد.”

کالین جونز مواجه است که چالش های اضافه شده از تلاش برای پوشش دادن یک تراژدی در خانه به عنوان یک جانباز خبرنگار.

“شما باید برای رسیدگی به آن با احتیاط شدید,” او گفت:. “این بازی uncharted بار برای هر خبرنگار است. هیچ کس دیده است چیزی شبیه به این را در کانادا قبل و ما در وسط یک بیماری همه گیر در بالای آن است. احساسات مردم را حتی قبل از این بالا بود چرا که بسیاری از افرادی که مشاغل از دست رفته در حال حاضر بسیاری از مردم که نمی توانند به دیدار عزیزان در ارشد خانه ما COVID-19 بحران در دراز مدت مراقبت از خانه. مردم در حال حاضر بسیار عاطفی. در حال حاضر شما اضافه کردن این باور نکردنی تراژدی است که چنین شاخکهای بزرگ.”

همکار curler جنیفر باکستر دوم برای مری-آن Arsenault را Nova Scotia تیم قهرمان این فصل نیز با دیدن این خبر تاثیر خود را کار می کنند. هالیفاکس ساکن است یک منبع مرکز آموزشی معلم در یک دبیرستان بود.

“به عنوان معلمان ما قطعا در مورد دانش آموزان ما,” او گفت:. “ما شده ایم در مورد دانش آموزان ما با کل این ویروس و این فقط می افزاید: یک لایه دیگر به آن است.

“این فقط یک کمی از زمان امروز برای ارتباط با مردم شما می خواهید برای اتصال با و مطمئن شوید که این شوک از آن همه است نه به عنوان سخت به عنوان آن می تواند به خصوص دانستن است که ما واقعا نمی تواند اتصال در فرد است.”

“تصور نمی گنجد ‘

دیگر برجسته, Nova Scotia ورزشکاران در زمان به رسانه های اجتماعی برای بیان افکار خود را. کرازبی فرستاده تسلیت خود را روز شنبه در خوراک توییتر خود بنیاد خیریه. هایدی استیونسون یک RCMP افسر کشته شد, در تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی بود از کرازبی در خانه خود در شهر کول هاربر.

“من می خواهم به گسترش عمیق ترین تسلیت من به خانواده هایدی استیونسون از کول هاربر و به تمام خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده اند و تحت تاثیر این وحشتناک عمل” کرازبی گفت.

“این رویداد غم انگیز را ویران کرده است جوامع در سراسر Nova Scotia, اما من می دانم که ما را گرد هم می آیند و کمک به یکدیگر از این طریق دریافت کنید. من فکر می کنم از هر کس در خانه است.”

“غیر قابل تصور نماز به همه تحت تاثیر این بی معنی عمل” توییتی هاکی سالن از شهرت defenceman Al MacInnis بومی اینورنس.

“فکر نمی کنم چیزی از این غم انگیز اتفاق می افتد در خانه” کانادا هاکی زنان تیم رو به جلو Blayre Turnbull از Stellarton نوشت. “قلب من با خانواده از همه درگیر.”

انعطاف پذیری و تواضع

در ضمن گاری روپوش دار ورزشی و سرگرمی گروه در تلاش برای آوردن یک لامپ کم مصرف باشگاه به Halifax اعلام کرد این کمک خواهد کرد برای اولین بار از $1,000 نسبت به هر صندوق به منظور حمایت از خانواده های قربانیان.

کالین جونز فکر می کند که حالت ارتجاعی خود استان است که در برخورد با چندین معدن و ماهیگیری بلایای طبیعی همراه با انفجار هالیفاکس در سال 1917 خواهد شد بر روی صفحه نمایش در هفته ها و ماه های آینده.

“این یک استان که در سیدنی کرازبی می آمده و هنوز هم در فروشگاه Sobeys زمانی که او در اینجا برای تابستان و هیچ کس را اذیت او را” جونز گفت. “و Anne Murray می توانید گلف در زمین گلف در Northumberland تنگه و هیچ کس را اذیت او. چون من فکر می کنم این استان که در آن هر کسی می دانم که همه یا دو درجه از جدایی.

“من فکر می کنم وجود یک فروتنی به استان کشیده شده از دوران سخت گذشته است. این استان که از لحاظ اقتصادی-صحبت کردن — آن را همیشه در حال مبارزه است. بنابراین مردم در کمک به مردم است و تنها کنترل شما رو در برخی از موقعیت های غیر قابل کنترل. من فکر می کنم ما همه ما را تماشا مادربزرگ ها و پدربزرگ ها و مادران و پدران کمک به دیگران و شما یاد بگیرند که به عنوان مثال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>