تراژدی به سرقت برده Aly جنکینز از خانواده ورزش او عاشق کمک به آنها را التیام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

MOOSE JAW, Sask. — قرار بود آن را به Aly جنکینز لحظه.

امیدوار کننده ساسکاچوان curler به شدت می خواستم به پوشیدن استانی رنگ یک روز و بازی در Scotties مسابقات قلب کانادا تاج جواهر برای زنان پیچش یا حلقه زنی.

اما در اولین جمعه از رقابت در این سال مسابقات شد جنکینز شوهر, اسکات, و سه فرزند خود را که ایستاده یخ در سطح داخل موزاییک محل در Moose Jaw, Sask.

Aly جنکینز وجود ندارد. اما حضور او احساس می شود می تواند توسط هر کس در داخل عرصه است.

“این یک تصمیم دشوار آمده است” اسکات گفت: در این هفته. “من فکر می کنم او می تواند افتخار. من فکر می کنم او ممکن است فکر می کنم من فقط می خواهم برابر و شاید نمی آیند. اما او همیشه تحت فشار قرار دادند من به انجام این کارها به همین دلیل من آن را انجام می دهند.”

آن را به حال شده است فقط چهار ماه پس از Aly مرده بود تولد به زن و شوهر فرزند سوم. او تا به حال دچار یک آمنيون آمبولی یک عارضه نادر در طول زایمان و تقریبا غیر قابل تصور برای سالم 30 ساله.

آن فرستاده لرز از طریق پیچش یا حلقه زنی جامعه است.


  • سازمان دیده بان Devin Heroux را از ویژگی های مورد Aly جنکینز جمعه ملی در 9 p. m. ET در CBC News Network و 10 p. m. به وقت محلی. شما همچنین می توانید تماشای ملی حاضر در CBC جم

در روزهای پس از آن مردم از سراسر ساسکاچوان, کانادا و سراسر جهان بسیج در سراسر اسکات و خانواده اش انجام هر آنچه که آنها می تواند به او کمک کند آن را به روز بعد.

“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی” اسکات گفت. “من آرزو می کنم یک راه وجود دارد را من می توانم با تشکر از همه تک و کمک به آنها را با چیزی است که آنها در حال مبارزه با.”

این یکشنبه گذشته در مراسم افتتاحیه آخر هفته از این سال Scotties مواج کانادا مفتخر Aly.

سازمان دیده بان | ادای احترام برای Aly جنکینز:

ساسکاتون curler Aly جنکینز مفتخر است در Scotties مسابقات قلب در Moose Jaw, Sask. جنکینز درگذشت در ماه اکتبر از عوارض هنگام تولد فرزند سوم. 2:45

در مقابل ظرفیت جمعیت Scott چهار ساله پسر بردی, یک دختر ساله اوری و نوزاد جدید در سیدنی با شجاعت راه می رفت بر روی یخ سطح منطقه در مقابل یک جمعیت هزار نفر.

اسکات برگزار بردی با Aly سابق پیچش یا حلقه زنی هم تیمی های برگزاری سیدنی و اوری در این نزدیکی هست. آنها همچنین تصویری ادای احترام و ارج نهادن به او برجسته Aly عشق از پیچش یا حلقه زنی, مزه برای زندگی و عفونی لبخند. اشک جریان پایین چهره خود را به عنوان عکس از Aly فلش در سراسر صفحه نمایش در داخل عرصه است.

رقابتی curler, Aly جنکینز از خواب رقابت در Scotties مسابقات قلب. (فرستاده شده توسط CurlSask)

آن ویرانگر و زیبا.

اسکات بود وجود دارد. برای Aly. برای روند شفا. و خود را برای کمک به کودکان خود می دانند ،

“فقط تلاش برای به اجازه دهید آنها را فراموش نکنید. که بزرگترین نگرانی در حال حاضر است آنها را فراموش کردن او” اسکات گفت. “آنها بخواهید در مورد مادر. نه به عنوان بسیار به تازگی است که مرا می ترساند.”

این معجزه ‘ کودک

20 اکتبر قرار بود روز کامل.

آن اسکات تولد. همچنین روز Aly یک متخصص فیزیوتراپی رفت و به کار.

اسکات یک لحظه در سیدنی که او “کودک معجزه” و پس از او جان سالم به در برخی از زندگی را تهدید لحظات کوتاهی پس از او متولد شد. (Devin Heroux/CBC Sports)

اسکات نمی خواهید دوباره آن را. اما همه او می کند این است که دوباره آن را بارها و بارها در ذهن خود — درایو خود را به بیمارستان که در اتاق زایمان و پس از آن هرج و مرج است که به دنبال.

“ما شوخی و خنده وقتی ما وارد شده است. تولد من بود. بنابراین ما صحبت کردن در مورد داشتن همان تولد و تمام این مسائل و تلاش برای این کودک در همان روز. او همه هیجان زده است که” اسکات گفت.

“همه چیز روشن در عجله بسر می رسانید.”

Aly شد در بسیاری از درد است. او به سرعت رو اپیدورال. اما هیچ چیز خلاص شدن از درد شدید است. ضربان قلب او شروع به رها کردن. Aly داشتن مشکل در تنفس.

“ناگهان در یک چشم بر هم زدن همه چیز را فقط کاهش یافته است” اسکات گفت. “او تا به حال تشنج و همه ماشین شد dinging و زنگ. آنها را برداشت و رفت به راهرو و من فرو ریخت. آنها تا به حال پرستاران در من و سپس من آنها را دیدم او را دور.”

“این آخرین بار من تو را دیدم او” اسکات گفت.

یک دکتر در آمد و به من گفت که Aly گذشت, برای برخی از دلیل همه چیز شروع به تغییر با سیدنی.– اسکات Jenkins

برای ساعت پزشکان سعی کردم همه چیز را به صرفه جویی در Aly پمپاژ لیتر پس از لیتر خون به او. هیچ چیز کار می کرد. در حالی که وضعیت هولناک بود آشکار پزشکان نیز در تلاش برای نجات نوزاد.

“سیدنی نبود تنفس برای اولین بار دو دقیقه یا سه دقیقه” اسکات به یاد می آورد.

سیدنی تا به حال هیچ عملکرد مغز است. ریه ها او کار نمی کند. آن را به دنبال خوب است.

“من در حال اجرا به بالا و پایین طبقه به سعی کنید برای دیدار با پزشکان” اسکات گفت. “من به یاد داشته باشید در هر ثانیه از آن. این دیوانه است.”

و سپس یک معجزه لحظه.

“یک دکتر در آمد و به من گفت که Aly گذشت, برای برخی از دلیل همه چیز شروع به تغییر با سیدنی” اسکات گفت.

سیدنی آغاز تنفس.

سازمان دیده بان | پیچش یا حلقه زنی کمک به Aly جنکینز خانواده کاهش درد:

ساسکاچوان curler Aly جنکینز که در هنگام زایمان در اکتبر گذشته است که با داشتن میراث انجام شده در توسط شوهرش اسکات و سه بچه خود را به عنوان او مفتخر شد در Scotties مسابقات قلب. 1:51

پزشکان فکر سیدنی خواهد بود در بیمارستان برای حداقل 30 روز دوره نقاهت متصل به ماشین. اسکات چپ بیمارستان نه روز بعد با یک سالم “کودک معجزه.”

“او آخرین فردی بود که با Aly. من خیلی از او در سیدنی. او یک جنگنده مثل مادرش,” او گفت:.

چیدن قطعات

اسکات و فرزندان خود را در خانه در Warman, Sask. (Devin Heroux/CBC Sports)

اسکات, 31 در حال حاضر تنظیم به زندگی به عنوان یک پدر در مرخصی از فروش خود را با یک شرکت ساخت و ساز.

در Warman, Sask., خانه او پر کردن بطری های تغییر پوشک, بازی مینی میله تلاش برای حفظ ظاهر برای بچه ها که نیاز به عشق و سرگرم کننده است. روال والدین اما زمینه ای از آن همه غم و اندوه خود را.

وجود دارد دو تلویزیون یکی برای اوری کارتون و یکی برای بردی را نشان می دهد. گاهی اوقات اسکات قادر به تماشای ورزش در اواخر شب اگر او نمی کند به خواب رفتن بر روی نیمکت پس از یکی دیگر از روز خسته کننده.

او در نهایت گرفتن یک روال پایین اما نمی توانست قادر به انجام آن بدون کمک پدر و مادر خود و Aly پدر و مادر که به رها کردن خانه به صورت روزانه.

“آنها بوده است شگفت انگیز است. من می توانم انجام داده اند و بدون آنها. فقط چالش های روزانه” اسکات گفت. “من فقط نمی تواند حلقه در بستر و قهر. ما سه تا از بچه ها تا من ادامه دهم.”

اما او تا لحظات خود را. زمانی که همه او می خواهد به انجام است گریه. اوری بیش از حد جوان به دانستن آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. اما بردی که آگاه از پدرش احساسات پله تا برای کمک به عنوان بسیاری به عنوان او می تواند.

اسکات با بردی در محلی خود را پیچش یا حلقه زنی بازی. او می گوید: ورزش همیشه کودکان’ اتصال به مادر خود. (Devin Heroux/CBC)

“او هشت سال در چهار سال بدن. او نمی شکایت در مورد هر چیزی. او به من کمک کند با بطری و پوشک. او پاک است. اوری است که من کمی Aly. او چابک درست مثل مادر” اسکات گفت.

“ما لحظات. من سعی کنید به آن را نگه دارید به دور از آنها را به عنوان آنجا که ممکن است هنگامی که من ناراحت است.

“بردی می داند. او همیشه می گوید ما خوب می دهد و در آغوش گرفتن. آن را خاص است.”

بازگشت به Scotties

همه جا اسکات نوبت او را به یاد او یار دبیرستان.

دو ملاقات کرد زمانی که آنها در درجه 11 در طول یک تورنمنت گلف در Waskesiu, Sask. آنها بلافاصله در عشق سقوط کرد.

اسکات و Aly در روز عروسی خود را. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از خانواده جنکینز)

برای شماره بعدی از سال, اسکات درایو چهار ساعت تقریبا هر هفته از Prince Albert, Sask. به قلعه ملکه’Appelle, Sask., که در آن Aly بزرگ شده به صرف تعطیلات آخر هفته با او. آنها تا به حال شده است جدا از زمان.

“ما طراحی شد تا چیزی بسیار کامل” اسکات گفت.

پنج سال پیش در ماه فوریه 2015 دو ساخته شده درایو هم از Warman به گوزن فک و رویای آینده خود را.

آن زمان قبلی Scotties برگزار شد در ساسکاچوان. اسکات به خاطر رانندگی در امتداد گسترده دشت چشم انداز با Aly همین دیروز بود.

“او خیلی هیجان زده بود. رویای او بود که آن را به من و من می دانستم که او می خواهم که یک روز برای, مطمئن,” او گفت:.

آنها صرف شده است که در هفته موزاییک محل غرفه با هم, خنده, تشویق و تصور Aly که بر روی یخ در یک روز.

“من می دانم که دقیقا همان جایی که ما نشسته” اسکات گفت: با اشاره به نقطه. “در سراسر میدان یخ بازی. حق بیش از وجود دارد.”

این هفته اسکات تا به حال به درایو بدون او. به عنوان او راه می رفت تا به میدان جنگ با اوری در آغوش گرفته و بردی راه رفتن در کنار او نگه داشتن دست خود را, اسکات خاطرات مشترک با آنها از آن زمان با Aly.

“که اتصال به پیچش یا حلقه زنی است که رفتن به آن را نگه دارید با هم برای مطمئن” اسکات گفت. “آن را برای همیشه لطفا برای رفتن به متصل با مامان و پیچش یا حلقه زنی”

طولانی نیست پس از اسکات و خانواده اش وارد شد ملاقات با راشل هومن, سه بار Scotties قهرمان از اتاوا.

او به هنگام تولد اولین فرزند او یک نوزاد پسر بچه در تابستان گذشته و خبری از Aly مرگ او ضربه در یک احشایی راه است. او بلافاصله رسیده به اسکات و جفت باقی مانده بود در تماس هومن ارائه هر چه حمایت از او می تواند.

در این روز دو یکدیگر را در آغوش کشید روی موزاییک محل تلاقی چند خیابان یا جاده با دو بچه در آغوش خود.

“آن را ویرانگر و عاطفی بنابراین من فقط می خواستم برای دیدن اگر وجود دارد هر چیزی من می توانم انجام برای حمایت و یا کمک” هومن گفت.

“بودن را از طریق یک تجربه مشابه اما بدیهی است که یک پایان متفاوت. من فقط حتی نمی توانید تصور کنید رفتن را از طریق آن.”

هومن است و جست و خیز از تیم انتاریو است. آنها تصمیم به قرار دادن برچسب با Aly نام خود درها را به افتخار او در طول این سال مسابقات است.

این چیز کمی شبیه به این است که نگه می دارد اسکات رفتن.

“پیچش یا حلقه زنی جامعه کاملا شگفت انگیز است و من بسیار سپاسگزار به بخشی از آن” اسکات گفت. “ما همه یک خانواده بزرگ است.”

Aly را هم تیمی شد و در دوم خانواده است.

نانسی مارتین و شری اندرسون دو از آخرین بیگودی می شود بر روی یخ ، آنها آمدند در یک شات از ساخت آن را به Scotties در 2019 — آنها به شدت می خواستم به بازی نقش مهمی در کمک به Aly رسیدن به رویای خود را.

“من فکر می کنم شما را دیدم احتمالا بر چهره ما هنگامی که ما از دست رفته در سال گذشته او پایین بود و در کنار من و اشک نورد” مارتین گفت. “دلخراش بود به از دست دادن این بازی. شما همیشه فکر می کنم وجود دارد یک سال دیگر.”

شما می خواهید به تجربه شادی از پیروزی و رسیدن به رفتن و بازی در Scotties.– شری اندرسون جنکینز را تیمی سابق

اندرسون شده است به انجام تعدادی از بار; او می داند آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود در سطح. و او می دانست که Aly خوب بود به اندازه کافی برای یک روز وجود دارد.

“شما می خواستم او را به تجربه لذت از برنده شدن و گرفتن برای رفتن و بازی در Scotties به این دلیل است که هر زن رویایی در کانادا برای رفتن به Scotties و انجام است. پس از آن سخت بود.”

دو نگه داشته اند در ارتباط با اسکات و بچه ها کمک کردن تا آنجا که آنها می توانند. و مانند Scott Martin و اندرسون غرق شده اند چگونه مواج جامعه است و بسیج هم در پی این فاجعه است.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی که من منفجر دور شد آن بود بیگودی. دوستان دوستان دوستان بیگودی که نمی دانم Aly که رسیده به ما و این واقعا به من فهماند آنچه در یک جامعه کوچک ما واقعا” مارتین گفت.

“همه ما باید پشت یکدیگر.”

نگه داشتن Aly حافظه زنده

در اسکات اتاق خواب در گوشه و کنار تخت نشسته کیسه duffel.

اسکات امتیاز به آن احساسات شروع به حباب داخل او.

“او بسته بندی شده است که قبل از رفتن به بیمارستان” او می گوید.

Aly قبلی دو تحویل طولانی شد و بنابراین او می خواست به آماده شود برای او ،

اسکات نمی تواند خود را برای باز کردن کیسه های برای دیدن آنچه که در داخل.

چند روز بهتر از دیگران هستند. اما وجود دارد این روزانه لحظات از جایی که در آن او ضربه توسط این واقعیت است که Aly وجود ندارد به سازمان دیده بان خود سه فرزند زیبا رشد می کنند.

“هر روز چیزی از آن. و این چیزی است که لطمه می زند. اوری شروع به صحبت خیلی بیشتر و چیز کمی بود که من دلیل آن را فقط به چیزهای که من آرزو می کنم Aly می تواند شاهد.

“من آنها را در حال رشد و انجام همه چیز خود را از مادر شده خواهد بود تا افتخار.”

او تلفن خود را. Aly ثبت لحظات با هم با بردی و اوری در پارک در پیچش یا حلقه زنی یخ بازی کردن با بچه ها. اسکات را به تماشای آن فیلم ها از زمان به زمان به یاد او و از او.

Aly دوست داشتم به عنوان یک مادر.

“او نگه داشته خانواده با هم. من برای یادگیری بسیاری از چیزهای جدید در حال حاضر. او در زمان مراقبت از همه چیز را در اطراف این خانواده است.”

و در برخی از راه او هنوز هم مراقبت از آنها از طریق جامعه او در پشت برگ و میدان بودند که او را خانه دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>