فضای خود را تبدیل به یک سعادتمند ورزشگاه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که من از طریق این دیوانگی شده است یوگا. معمولا خیلی خوب در مورد گرفتن من از طریق کلی دیوانگی اما از آن شده است به خصوص مفید در حال حاضر. من شده است با انجام تمرینات دیگر برای رایت کردن بخار مانند استفاده از Peloton نرم افزار, اما یوگا به ارمغان می آورد با آن آرامش و آرامش. وجود دارد بسیاری از استودیو یوگا که در حال ارائه کلاس های آنلاین در کمک مالی مبتنی بر سیستم (لطفا کمک به معلمان یوگا آنها مالی مواجه گمنام پس شما نمی توانید حضور خود را در کلاس های حضوری) از طریق Instagram و یا زوم, یوگا, Vida و Iyengar موسسه به نام چند. خانواده من به تازگی یک زوم کلاس یوگا با هم به جشن من و این بسیار بزرگ است. بدون توجه به سطح تجربه خود را, من واقعا فکر می کنم آن را به ارزش سرمایه گذاری در برخی از تجهیزات مناسب ، در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید برای تبدیل اتاق نشیمن خود را به اتاق ناهار خوری اتاق خواب هر کجا که شما هستند (و در اینجا امید آن است برخی از نور طبیعی) به آرامش ورزشگاه از رویاهای خود.

Manduka Pro حصیر یوگا

من واقعا دوست دارم این حصیر و یکی از شما عشق است که ارزش سرمایه گذاری. در اینجا به همین دلیل است. یک تشک یوگا است محل که در آن همه اتفاق می افتد. شما نیاز به چیزی با گرفتن دست است که پشتیبانی از زانو و مچ دست و راحت است. این یکی از بهترین خارج وجود دارد و دو برابر به عنوان یک محل عالی برای انجام هر تمرین دیگر شما ممکن است بخواهید به انجام بیش از حد.

یوگا حوله

این حوله بزرگ برای یوگا است که شما می توانید در خانه خود گمان می کنم. اما صادقانه بگویم من از آن استفاده کنید بدون توجه به آنچه. اگر شما آن را اسپری با آب قبل از اینکه شما شروع به آن می افزاید اضافی گرفتن به حصیر خود را و آن را کمپرس آب از عرق خود را بیش از حد. برابر آن را در نیمه و فقط آن را نگه دارید در بالای حصیر خود را و یا باز کردن آن و گسترش آن را برای پوشش دادن کل mat.

بلوک یوگا

من با استفاده از یک مورد از پارك به عنوان بلوک یوگا که کار کردن بیش از حد هست. خوشبختانه من این بلوک از Lululemon به تازگی. آنها برای ساخت این زمین کمی نزدیک تر اگر شما نیست که انعطاف پذیر و آنها نیز برای ترمیمی به شمار بیش از حد.

جاده باز کالاهای یوگا پتو

شما نیاز به یک یوگا پتو در اینجا به همین دلیل: شما نیاز به بیش پتو دوره است. اما این یکی به خصوص به دلیل آن را اسلاید در اطراف در حالی که شما با دادن حمایت شما نیاز دارید در شمار است. حتی اگر آن را فقط یک صندلی راحت, savasana (آرامش نهایی در برخواهد داشت) و یا بالشتک اضافی برای زانوها یا مچ این پتو که باید داشته باشند.

P. F. Candle Co. Pinon شمع

شما باید مطمئن شوید که خود را به ورزشگاه حق محیط. این بدان معناست که بازی با نور و بوی اتاق. یک شمع یک گزینه بسیار عالی برای تغییر پرنیان از هر اتاق و من به ویژه مانند این یکی. آن بوی بسیار عالی و خوب است به نگاه. چرا این موضوع که چرا آن را به نگاه خوب است? شما می توانید با استفاده از شمع خود را به عنوان یک توتم از انواع طول متعادل به شمار خواهد بود و شما واقعا می خواهید به تمرکز بر روی eyesore?

پلو سانتو

این است که برای آتش مخالف. شاید شما بچه ها یا حیوانات خانگی و نگرانی در مورد کسی که از اوج بیش از یک شمع و شروع آتش. من نه اما من قطعا به اشتراک گذاری این ترس است. پالو سانتو یک جایگزین عالی برای شمع و بخور دادن به عنوان کوچک وجود دارد زمانی که چیزی است که در واقع در, آتش, اما آن را به تولید یک آرام بخش و تسکین دهنده عطر و بوی است که به حواس خود را به سمت داخل.

VicTsing روغن منتشر کننده

اسانس دیفیوزر نیز به دلیل وجود دارد هیچ آتش درگیر است. اما این فقط شروع است. آنها همچنین درخشش و تولید و تسکین دهنده الگوهای چراغ و بوی قابل تنظیم هستند. اسطوخودوس مورد علاقه من است برای پر کردن معدن, با, اما, انتخاب عطر مورد علاقه خود را و استراحت. این است که تمرین خود را بعد از همه.

Scouted بی وقفه تلاش می کند تا محصولات جدید و اسهال اینترنت به توصیه بهترین چیز برای ارتقاء زندگی خود را – بنابراین شما لازم نیست که. هر آنچه که شما دنبال آن هستید ما رو شما پوشش داده شده است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>