نما وزیر را رد کرد و از موقعیت در Mississauga کلیسا پس از بیرون آمدن

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بیش از یک ماه پس از بیرون آمدن به عنوان یک تراجنسیتی زن در طول خطبه Junia جاپلین شده است را رد کرد و از موقعیت خود در Mississauga کلیسا در رای جماعت.

“این بوده است احساسی در هفته است. شده است وجود دارد انواع مختلفی از احساسات است. من غمگین هستم. من احساس می کنم بزرگ پایان دادن به این فصل از زندگی من به خصوص در این شرایط” جاپلین مقرر وزیر گفت: اخبار جهانی در مصاحبه شنبه شب.

“هر چه می آید بعدی, من پله را به آن را به عنوان کامل و معتبر خود را از یک روز که نوع شسته و رفته است.”

جاپلین بود کشیش سرب در Lorne پارک کلیسای باپتیست پس از 2014. زمانی که او شروع به موقعیت او گفت: سوال در مورد هویت او نمی بلافاصله شروع به آمدن به تمرکز.

که تغییر حدود دو سال پیش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود نداشته است مداوم این حس برای بسیاری از زندگی من, اما من در یک محل که در آن من می تواند نقطه اتصال لزوما. من می دانستم که چیزی, اما من نمی دانم آنچه من می دانستم که” Jolin توضیح داد و اضافه کرد او “تکیه به” سوالات گذار در مورد شش تا دوازده ماه پیش.

ادامه مطلب: فرانسه برگزیدگان اول خود را فراجنسیتی شهردار: ‘آنها رای دادند برای من برنامه’

“COVID-19 و کار از خانه و عمدتا فقط بودن در کنار مردمی که من می دانستم به من داد برخی از فضا به بیشتر یا کمتر اجتماعی انتقال در ماه مارس است.”

در ژوئن 14, جاپلین بیرون آمد و به او جماعت — به مناسبت آغاز هفته طولانی و گفت و گو پیرامون آینده اش با کلیسا.

“رهبری جماعت, من فکر می کنم بسیار سخت کار می کرد کاملا در یک موقعیت استرس زا برای ایجاد یک فضا و یک گفت و گو سفر ما می تواند نوع صحبت کردن با یکدیگر در طی پنج هفته,” او گفت:.

اما اعضای این جماعت رای 52 درصد در حمایت از پایان جاپلین قرارداد پس از آن دوره از گفت و گو — یک پیام به جامعه است که او به نام “پیچیده”است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این تصمیم این است که آنچه در آن است. من بیرون آمد و در حال حاضر یک ماه بعد من کار ندارد بنابراین داستان کوتاه فوق العاده است. اما من فکر می کنم این جماعت سعی کردم. آنها نمی آتش من در ژوئن 15. آنها نمی, چیزی که واکنشی یا عصبانی راست کردن خفاش” جاپلین گفت.

“نتایج ناامید کننده بود برای من اما تاریخ است که واقعا در کنار ما و در عین حال در مسائل مانند این. چهل و هشت درصد از باپتیست جماعت رای به نگه داشتن خود را فراجنسیتی وزیر و من فکر می کنم که در نوع خود قابل توجه و گوش اگر آن را به حال شده است سه درصد بالاتر است که می شده اند بیشتر قابل توجه است.”

او اشاره کرد وجود دارد بسیاری از روحانیون اعضای فرقه های مختلف هستند که فراجنسیتی است اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از موارد که در آن افراد می آیند و حفظ نقش خود است.

“این سخت تر برای که به اتفاق می افتد” جاپلین گفت او نگاه الهام از “شجاع شگفت انگیز” زنانی که مشغول به کار در کلیساها.

ادامه مطلب: غربی دانشگاه بررسی می یابد شکاف در سیستم مراقبت های بهداشتی برای ترانس, غیر دودویی کانادایی

در ضمن جاپلین است که به دنبال فرصت های جدید به عنوان یک کشیش گفت که او امیدوار است داستان او می تواند به راحتی به دیگران است.

“ما باید این تاریخ است که اغلب شناخته شده نیست,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من امیدوارم که این کمک می کند تا دید برخی از مردمی که نمی trans — مردم, ایمان مردم هستند که از ایمان کسی ببینید که ما یک جمعیت به ترس یا نفرت. اما همچنین به کسانی که شاید مشکل ارتباط با ایمان وجود دارد که مردمی مانند آنها در جامعه است و ما قصد داریم در هر نقطه. وجود خواهد داشت بیشتر از ما فردا.”

Lorne پارک کلیسای باپتیست با صدور بیانیه چهارشنبه شب و تایید فسخ رأی جاپلین قرارداد.

“کلیسا به سفر ماه گذشته از طریق یک فرایند تلاش برای تشخیص اراده خدا ناشی از [Junia]’s اعلام” بیانیه ای گفت: این رای “مرحله اول” یک فرایند است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“پس از یک ماه عبادت بصیرت و بحث بین [Junia] و جماعت, مشخص شد, برای کلامی دلایل آن است که نه خدا را که [Junia] باقی می ماند به عنوان کشیش ما. ما آرزو [Junia] فضل خدا و سلام او به عنوان حرکت از ما.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>