تروما و gaffes سقوط بایدن را به معاونت فرآیند انتخاب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو بایدن انتخاب یک همسر در حال اجرا شدن است بیشتر خائنانه با هر خبر چرخه.

حوادث واقعی زندگی — از اعتراض بیش از کشتن مردان سیاه پوست در ایالت مینه سوتا و گرجستان به یک دنیوی درخواست برای قایقرانی امتیازات در میشیگان — در حال توفنده به خود را در حال حاضر مملو از تصمیم خود شماره 2.

چند VP رقیب با پس زمینه در اجرای قانون در حال بررسی در یک نور جدید در میان مواد منفجره اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید, آفریقایی-آمریکایی که دوخته بود تحت یک افسر را به زانو در مینه سوتا است. که حادثه آمد و پس از تیراندازی از Ahmaud Arbery توسط یک پدر و پسر در گرجستان و متعصب را به پلیس توسط یک زن در حالی که مسیحی کوپر سعی کردم به نقطه پرندگان در پارک شهر نیویورک. دیگر مدعی شده اند مجبور به دفع کردن شرم آور داستان است که می تواند غرفه شانس خود را.

تمام حوادث به عنوان coronavirus محوری بود نژادی و نابرابری اقتصادی را به خط مقدم به عنوان بایدن وزن خود را انتخاب و راه آنها ممکن است کمک به او آدرس نابرابری.

معاون ریاست جمهوری بررسی فرآیند به طور معمول از نزدیک نگهبانی امر داخلی است و بازی کردن در چشم ساده اغلب زنده و آنلاین به عنوان بایدن همچنان پناه در خانه در طول یک بیماری همه گیر است که متوقف شده در مبارزه میکند. زمان سرب بایدن داده خود را — خود VP تصمیم نمی رود برای دو ماه دیگر — موظف است برای تغییر بیشتر چشم انداز قبل از او در نهایت حل و فصل خود را انتخاب کنید.

“از آنجا که از رسانه های اجتماعی و انفجار اطلاعات در دسترس را بررسی کرده است چهار برابر شد و از زمانی که من در حال بررسی گفت:” سابق نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. بیل ریچاردسون که زد برای ریاست جمهوری در سال 2008 است. “و آنچه در آن می کند این است که آن را می سازد فرایند انتخاب که بسیار مشکل تر برای هر نامزد ریاست جمهوری به دلیل بررسی بیشتر تمرکز بر روی منفی نسبت به مثبت است.”

ریچاردسون افزود: “معیارهای اصلی باید برای این معاونت است که می تواند گام و تبدیل شدن به رئیس جمهور است. و در حال حاضر آن ممکن است که می تواند به بلیط خسارت کمتر است.”

بایدن همراه با کمپین مشاوران و خارج از متحدان از جمله مقامات منتخب و اهدا کنندگان اذعان کرد که در این سال های جستجو — با توجه به سن خود اشاره کرد که او ممکن است تنها در خدمت یک دوره و شماره 2 را توانایی شکل جهت حزب گرفته شده اضافه شده اهمیت است. “مهم تر از من دیده ام آن را در گذشته بسیاری از دهه” هری رید سابق رهبر اکثریت سنا و مجلس است گفت: POLITICO.

رید گفت: وی با بیان این حد به بایدن در مکالمات خود از جمله در آخرین تماس تلفنی و “او نه مخالف.”

بایدن گفت: اهدا کنندگان هفته گذشته که بررسی صلاحیت کمیته شده است کار خود را از طریق لیست کوتاه و تصمیم گیری است که باعث می شود بعد برش: “اینکه آیا یا نه آنها واقعا آن را می خواهم. آنها راحت؟” بایدن توضیح داد. در روز پنج شنبه دیابت کاترین کورتز متن ترانه مست و نوادا یکی از دو آمریکای لاتینی در کشاکش همراه با میشل Lujan گریشام خارج از در نظر گرفتن برای این کار است.

“در حال حاضر ما در مرحله مقدماتی گفت:” رید که گفته بود به شدت از کورتز متن ترانه مست و.

ضمنا بایدن خود را — و اشتباه — تاکید دارد که کمبود یک همسر در حال اجرا می تواند کمک به درمان. اخیر خود quip که رای دهندگان که نیست تصمیم گرفت که آیا به او رای یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “ain’t سیاه” موجب تجدید تماس از دموکرات ها برای بایدن برای انتخاب یک رنگ.

سناتور. ctq را ضبط به عنوان دادستان و عدم کمک رسانی به سیاه و لاتین در جوامع آینده شد تحت موشکافی شدید فقط به عنوان فلوید مرگ در بازداشت پلیس مشتعل روز از شورش در ایالت مینه سوتا است.

پس از “باشگاه صبحانه” مصاحبه دموکراتیک عمل در مینه سوتا گفت: “که احتمالا قرار دادن یک میخ را در تابوت برای ctq که در آن نقطه. او باید برای قرار دادن یک زن در بلیط.” به عنوان اعتراض گشوده این هفته در کنگره جیم Clyburn از ایالت کارولینای جنوبی توافق کردند که آن را “رابطه جنسی خشن زمان” برای مینه سوتا سناتور. (Klobuchar مصاحبه گفت که این تصمیم بایدن را برای ایجاد اعتماد و او او را عاقلانه را انتخاب کنید.)

“من اینجا هستم نه برای غلط equivalencies — شما باید یک رئیس جمهور است که ساخت نه چندان محجبه تهدید خشونت در افرادی که در وسط شورش بیش از یک قتل گرفتار در پورنو” رشاد رابینسون رئیس جمهور از رنگ تغییر ائتلاف گفت: از معاونت جستجو. “در همان زمان بایدن باید به این انتخابات فکر که او سیاه مردمی و به خصوص جوان, مردم سیاه و سفید و سیاه و ترقی خواهان sewed ،

“او را مجبور به انجام همه چیز برای فعال کردن این که” رابینسون اضافه شده است. “در این لحظه او نیاز به انتخاب یک شریک است که می تواند کمک به او انجام بلند کردن اجسام سنگین از هر دو گرد هم آوردن مردم و حرکت ما رو به جلو است. و شریک زندگی است برای کسی که دارای یک سطح از اعتماد و اتصال به جامعه است.”

Klobuchar نیست تنها مدعی به گرما. در یک کنفرانس خبری در هفته گذشته در همه گیر زده ایالت میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer تا به حال به توضیح دهد که چرا شوهرش استناد او به کمک به او را به کشتی خود در آب قبل از آخر هفته روز یادبود. پس از آن بود Lujan گریشام فرماندار نیومکزیکو از او خرید از طلا و جواهر در طول گسترده کسب و کار تعطیل.

“این بی سابقه است” گفت: Ken Martin, رئیس حزب دموکرات-کشاورز-حزب کارگر در مینه سوتا است. “به نظر می رسد که در این سال ما شاهد باز تر بررسی روند نه تنها با مبارزات انتخاباتی خود را, اما داوطلبانی که در حال بررسی.”

سابق بهداشت ، باربارا باکسر (D-کالیفرنیا.) که به اشتراک گذاشته شده با بایدن کمپین یک لیست از خود ارجح میدارد گفت: او فکر می کند معاون ریاست جمهوری نامزد باید یک زن از رنگ و که او می تواند در مورد چیدن یک سناتور از یک دولت جمهوری خواه و فرماندار.

“در حال حاضر ما نیاز به درمان. ما نیاز به یک شفا فرد” باکسر گفت و تأکید کرد که بایدن شخصی تفاهم می تواند عامل تعیین کننده. “من فکر می کنم آن را باید یک زن از رنگ. من فکر می کنم که خواهد بود شگفت آور هیجان انگیز و وحدت انتخاب کنید.”

همراه با سن. کامالا هریس کالیفرنیا دادستان سابق و دولت دادستان عمومی و تشکر. Val Demings سابق رئیس پلیس لیست سیاه معاونت ریاست جمهوری مدعی شامل استیسی آبرامز سابق گرجستان و رهبر حزب دموکرات مجلس که از دست یک مسابقه نزدیک به فرماندار در سال 2018 و سوزان رایس سابق دولت اوباما مشاور امنیت ملی.

در بخشی از این افزایش توجه در معاونت ریاست جمهوری انتخاب فرایند ممکن است در نتیجه کمبود جنبش دیگر در انتخابات ریاست جمهوری با بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن تظاهرات و رویدادهای دیگر در خود نگه دارد.

“معاون ریاست جمهوری چیزی که مردم یک چیز می تواند در مورد نوشتن و صحبت در مورد گفت:” اسکات برنان دموکراتیک ملی عضو کمیته از آیووا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>