یک شهر کوچک در انتاریو است که میزبان به کانادا بزرگترین پایگاه نیروی هوایی آماده است با برخی از دلهره برای ورود برخی از 200 evacuees از ووهان, چین, کانون از شیوع کروناویروس.

کانادا در حال برنامه ریزی برای پرواز آسمان به پایه در ترنتون, Ont., این کشور اصلی نظامی hub برای حمل و نقل هوایی و نگه داشتن آنها را در قرنطینه به مدت دو هفته. شیوع کشته شدن 492 نفر و بیمار نزدیک به 25000 در سراسر جهان است.

ادامه مطلب: نوزاد متولد شده در ووهان تست مثبت برای coronavirus: رسانه های دولتی چین

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: این هواپیما بود و انتظار می رود برای رسیدن به جمعه.

“ما درک می کنیم که به دلیل سارس (سندرم حاد تنفسی) آنها بسیار آماده تر برای چیزهایی مانند که گفت:” سیندی مک مستر, 55, که مدیریت محلی مقرون به صرفه بن تخفیف فروشگاه در ترنتون. “اما آن را عادلانه می گویند مردم نگران نیست و یا ترس هستند. و این یک نگرانی در منطقه ما است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سارس بیماری تنفسی, بیماری, کشته شدن 44 نفر در کانادا در 2002-2003 تنها کشور خارج از آسیا به گزارش مرگ و میر ناشی از این ویروس است. دولت مقامات بهداشتی می گویند کانادا بهتر است آماده این زمان.

Evacuees ورود از چین خواهد بود از یکدیگر جدا شده و از دیگران بر این پایه اگر چه خانواده واحد نگه داشته شود هم دولت گفته است. آنها تمام خواهد شد و ماندن در یوکان تسلیم یک مرکز جدید در پایه که شبیه یک هتل زنجیره ای.

افراد را تنها می توان نقل مکان کرد و به یک بیمارستان در صورتی که نیاز به مراقبت حاد گفت: اقتدار بهداشت محلی اما بیمارستان های محلی آماده شد با منفی 21-فشار اتاق در چهار نفر از آنها.

“من در ارتش, و من می دانم که چگونه کار می کند گفت:” ترنتون ساکن جویس Aucoin, 81. “وجود دارد را به مردم در مورد آن ناراحت اما هنگامی که آنها در اینجا و هنگامی که آنها در حال حل و فصل شده و آنها را ببینید چه خبر است, من فکر می کنم آن را به همه منتقل می کند.”

لین Cao, 60 که صاحب یک مغازه توتون و تنباکو در شهر شده بود در مورد این هواپیما پس از رسیدن تا زمانی که او دریافت اطمینان از ایمیل های دوستان در پایه.

شیوع کروناویروس: ظرفیت هواپیما تعیین چگونه بسیاری از کانادایی ها در حال پرواز از ووهان

شیوع کروناویروس: ظرفیت هواپیما تعیین چگونه بسیاری از کانادایی ها در حال پرواز از ووهان

کائو گفت: او بیشتر نگران مادر و خواهر خود که زندگی در نزدیکی چینی پایتخت پکن و فرستاده بود آنها تعداد زیادی از ماسک صورت برای محدود کردن شانس خود را از عفونت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ماسک در حال حاضر به فروش می رسد در بسیاری از شهر داروخانه ها و در برخی حتی قبل از پل هوایی اعلام شد.

“این فقط به نظر می رسد همه چیز را پر از شکوفه گفت:” فرانک Meiboom رئیس جمهور از محلی باشگاه روتاری. “بیایید به این مردم خانه آنها را به کانادا و آنها را به بهترین مراقبت از ما می توانیم و می گویند:” به خانه خوش آمدید.'”

© 2020 ایسنا

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im