Trevor Noah توضیح می دهد که چرا او احساس بد’ به صورت “سیاه پینوکیو’ Jussie Smollett,

Category: دیلی بیست Comments: No comments

“Jussie Smollett, امپراتوری بازیگر و سیاه پینوکیو” شروع نمایش روزانه‘s Trevor Noah در شب چهارشنبه. “او گفت یک داستان باور نکردنی در مورد اینکه شروع به پریدن کرد در خیابان با دو مغلوب ساختن پیشی جستن از حامیان و شرکت, کسی ممکن است در نهایت به زندان رفتن برای آن حمله کند.”

بله Smollett, 37, متهم شده است توسط یک دادستان ویژه با شش فقره از رفتار آشوبگرانه برای دروغ گفتن به پلیس در مورد اتهام جنایت نفرت حمله—از این پس از طبخ دادستان شهرستان کاهش یافته و اتهامات مشابه علیه این بازیگر که سیاه, گی, آخرین مارس.

“Jussie Smollett, برنامه ریزی و شرکت در صحنه های جرم و جنایت نفرت حمله و پس از آن ساخته شده متعدد اظهارات نادرست به پلیس شیکاگو گروه افسران در موارد متعدد گزارش یک جرم و جنایت نفرت است که او در واقع می دانستم که تا به حال رخ داده است” ویژه دادستان دن Webb اعلام کرد. او مجموعه ای به arraigned در شیکاگو در فوریه. 24.

و نوح نبود از طریق. “بله, Jussie Smollett در سرفصل این بار برای اینکه تحت تعقیب به گزارش جعلی جرم و جنایت نفرت. و این واقعا برای تلفن های موبایل تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که طرح خود را در تمام طول بود برای به دست آوردن یک تکرار داستان [در امپراتوری] که به دور نیست. این چیزی است که او می خواست!” شوخی کمدین ارجاع گزارش می دهد که Smollett صحنه این حمله به دلیل اضطراب او در مورد وضعیت خود را در Fox TV series.

“و من می دانم آنچه Jussie انجام داد اشتباه بود اما در همان زمان من به نوعی احساس بد برای او چرا که او به دردسر می شود در حال حاضر برای تماس جعلی, جنایت, اما کسانی که مجوز بتس که کسانی که مزخرف تماس 911 آنها زندگی می کنند زندگی خود را” نوح اضافه شده است. “آنها فقط چیز خود را دارد. شاید که باید Jussie مجازات: او باید مجبور به دریافت سفید-lady نام مستعار. در همه جا او می رود و مردم خواهد بود ” خوب, خوبی, خوبی وجود دارد می رود مترو Smollett!'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>