Trevor Noah در معرض تیم مغلوب ساختن پیشی جستن نفاق در نانسی پلوسی و راش Limbaugh

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پس از چند لحظه به اکسپرس “شوک” در میت رامنی تصمیم به رای دادن به رئیس جمهور تهمت را حذف از دفتر و ناامیدی عمیق در سوزان کالینز’ تصمیم به ایستادگی او Trevor Noah نقل مکان کرد به سمت راست و بزرگ خشم روز: مجلس نانسی پلوسی, پاره کردن کپی از رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه.

نمایش روزانه میزبان بازی یک مونتاژ از مهمترین بیش از حد بالا از واکنش های فاکس نیوز و صاحب نظران به اوج خود رسید با هر دو کلیان Conway and Laura Ingraham متهم پلوسی از “خرد” داستان آمریکایی ها مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد صحبت در سخنرانی خود.

“است که بسیار درست است دوستان من” (نوح) گفت: nodding به شدت. “زمانی که نانسی پلوسی, پاره کردن یک کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی او نبود فقط پاره کردن یک سخنرانی او پاره کردن حافظه از مردم در آن سخنرانی. این افراد از بین رفته اند در حال حاضر. این که چگونه کاغذ کار می کند.”

اما این میزبان بود به خصوص بافل با این ایده که “این مردم است که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ کسب و کار به شکایت در مورد نقض ادب.” او گفت که او در بر داشت آن را “نوع خنده دار” که جمهوری خواهان بودند “خیلی ناراحت” توسط پلوسی اقدامات در همان شب که مغلوب ساختن پیشی جستن به مدال آزادی ریاست جمهوری به راش Limbaugh “مردی که برای قرار دادن آن ملایم است و نه شناخته شده بودن بهترین است.”

آنچه به دنبال آن بود و حتی بیشتر دیوانه تلفیقی از برخی از ننگین ترین چیز Limbaugh است گفت: در مورد مردم سیاه و سفید, زنان آسیایی و دیگران در طول چند دهه در بحث محافظه کار رادیو.

“Yeah, Rush Limbaugh ممکن است نژادپرستانه جنسیتی homophopbic و مسخره افراد معلول اما حداقل او رفتار کاغذ با احترام” نوح گفت.

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>