Trevor Noah طول می کشد مایک بلومبرگ به وظیفه برای متوقف کردن و Frisk

Category: دیلی بیست Comments: No comments

فقط به عنوان مایک بلومبرگ شروع به کشش با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی Trevor Noah است توجه خود را تبدیل به سابق شهر نیویورک شهردار و آنچه می تواند در نهایت بزرگترین موانع در تلاش خود را برای برنده شدن بیش از مقدماتی حزب دموکرات.

پس از به طور خلاصه لمس کردن در توییتر مبارزه است که تحت عناوین روز پنجشنبه روزانه نشان می دهد میزبان گفت که در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طعنه ها “حداقل از مایک بلومبرگ مشکلات” در حالی که “تهدید واقعی به بلومبرگ انتخاباتی است که گذشته خود را.”

نوح بود البته با اشاره به یک سری از به تازگی کشف شده کلیپ های صوتی و تصویری است که در آن بلومبرگ دفاع بحث برانگیز پلیس تاکتیک “توقف و frisk” حتی رفتن تا آنجا که به می گویند که آن را به منظور هدف قرار دادن اقلیت.

“وای که نیست خوب نگاه” میزبان گفت: در پاسخ. “در حالی که بلومبرگ در خارج وجود دارد در تلاش برای برنده شدن سیاه و سفید رای در سال 2020 او بر روی نوار در سال 2015 صحبت کردن در مورد افرادی مانند آنها جرم piñatas.” نوح پیش بینی به نظر می “قطعا صدمه دیده” نامزد با رای دهندگان “راه همان شما می توانید از دست دادن رای دهندگان سفید اگر از یک نوار از شما گفت که حیوانات خانگی نیست همان نوزادان است.”

نوح بود نه بیشتر تحت تاثیر قرار با بلومبرگ تلاش برای پاسخ به رسوایی. “آن پنج سال پیش” نامزد گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر. “و شما می دانید, آن را فقط راهی نیست که من فکر می کنم و آن را منعکس نمی کند آنچه که من هر روز انجام دهید.”

“البته آن را منعکس نمی کند آنچه که شما هر روز” میزبان پاسخ داد. “شما هنوز شهردار ندارد. هیچ کس فکر می کند شما در حال توقف و frisking سیاه مردم در زمان شخصی خود را. عمدتا به دلیل شما نمی تواند رسیدن به جیب خود.”

همانطور که برای خود بهانه ای شد که در آن پنج سال پیش نوح پرسید: “چه تفاوت است که قرار است برای شما؟” او تصور بلومبرگ گفت: “نگاه پنج سال پیش من فقط 72 ساله من نمی دانید بهتر است. من خیلی مسن تر در حال حاضر که به طور خودکار باعث می شود شما کمتر نژادپرست است.”

“تا آنجا که بلومبرگ در تلاش است به تغییر موقعیت خود را در حال حاضر که او نیاز به حمایت از رای دهندگان” او افزود: “او را تشویق خود را در اداره پلیس به درمان مردم سیاه و سفید مانند آنها همه جنایتکاران است.”

نوح منعقد شده اشاره کرد که با وجود بلومبرگ تلاش در کنترل آسیب, “خبرنگاران اجازه نمی دهد این داستان بروید. آنها در حفظ و hassling او را در رویدادهای سوال او در مورد انگیزه های خود را فقط در تلاش برای پیدا کردن هر چیزی که کمی است که او انجام داده اشتباه است. باید آن را خیلی خسته کننده برای او. و به من بگو, Mike Bloomberg, خوش آمدید به جهان از متوقف کردن و frisk.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>