Trevor Noah وحشت زده با مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus پاسخ: “ما قطعا خواهم مرد’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

لحظه ای Trevor Noah می دانستیم که ما دچار مشکل شد زمانی که او شنیده ام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به این می گویند: “این یک فرصت بسیار خوب شما نمی خواهید برای مردن.”

“خوب ما قطعا همه رفتن و مردن او گفت:” در پاسخ.

این نمایش روزانه میزبان صرف شنبه شب قسمت حفر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به رشد coronavirus بحران ابتدا با تصمیم خود برای قرار دادن معاون رئیس جمهور مایک پنس در اتهام. “من فکر می کنم این فوق العاده است” نوح شوخی. “مایک پنس بسیاری از تجربه در این زمینه است. او شده است quarantining خود را از زنان تمام زندگی خود را.”

اما همه جوک کنار او توضیح داد که او هنوز هم احساس می کند “امن تر” در پنس دست از مغلوب ساختن پیشی جستن به ویژه از رئیس جمهور “به نظر نمی رسد به دانستن هر چیزی را که ما نمی” در مورد شیوع. و در بالا از آن, او گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “به نظر می رسید کمتر در مورد یک بیماری همه گیر صدمه زدن به مردم از او در مورد آن صدمه زدن به اقتصاد است.”

“که مغلوب ساختن پیشی جستن کابوس واقعی” او ادامه داد. “اگر سهام خود را در بازار بیمار می شود او می تواند مانند” نه نه من ضعیف بازار سهام! نه وال استریت!”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است “برای جوک” نوح استدلال کرد که “در زمان بحران تهمت بدترین فرد برای اطمینان دادن به ملت است.” او در مقایسه با رئیس جمهور به این نوع از پدر و مادر که “عجایب بچه خود را حتی بیشتر” زمانی که آنها در مورد شکایت هیولا زیر تخت.

در نهایت نوح خود را به پایان رسید بخش با برخی از نکات مهم برای بینندگان در مورد شستن دست و سرفه به آرنج خود را. “اگر شما همه آن چیزهایی که” او به این نتیجه رسیدند “وجود دارد یک فرصت خوب شما احتمالا نمی خواهید برای مردن.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>