‘Trolls World Tour’ تغییر صنعت فیلم به عنوان ما آن را می دانم (به طور جدی)

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Given جهت که رفتن شاید نباید خیلی تعجب است که عضو شورای نظارت مدت تور جهانی را تا پایان بودن مهم ترین و مهم فیلم در مدرن سینمایی تاریخ است.

وجود دارد هیچ انکار که رنگارنگ اسید سفر از رنگ های روشن وافغان موسیقی و مو فرهنگ پاپ رویداد از سال حداقل—که به آن می گویند بزرگترین چیزی که اتفاق می افتد به خانواده قرنطينه پس از “زمان روی صفحه نمایش” تمام شد-از زمان تا زمانی که آن را نگه می دارد بچه ها را از موهای خود را برای 90 دقیقه یا بیشتر.

عاقبت به 2016 انیمیشن کمدی موزیکال—که ساخته شده $346 میلیون دلار کمک بیشتر بی امان earworm در سال با جاستین تیمبرلیک را “نمی تواند به توقف احساس” و birthed نوع kiddie فن وسواس است که منشا زندگی می کنند نشان می دهد و نمایشگاه های تعاملی و آه-تا-مقدار کالا—وارد-تقاضا جمعه.

برای $19.99 اساسا قیمت بلیط فیلم در شهر نیویورک (واقعا افسرده واقع شما می توانید اجاره و تماشای عضو شورای نظارت مدت تور جهانی در همان روز آن برنامه ریزی شده بود به اکران در سینماهای…حداقل آنهایی که هنوز هم باز است. این یک معامله بزرگ است.

هر کسی با یک کودک زیر سن 9 می داند این در حال حاضر است و به احتمال زیاد سرودن یک قطره اشک-رنگ آمیزی, دست نوشته نامه ای به دریم و جهانی ضمن تشکر از آنها را برای معجزه یک از گزینه های سرگرمی برای بچه های خود را به عنوان روزهای بی خود انزوا در trudge. اما نیز وجود دارد که عمده صنعت پیامدهای برای آینده استودیو فیلم—و نه فقط bastardized کارتون تفاسیر از محبوب دوران کودکی اسباب بازی—و چگونه و زمانی که ما آنها را ببینید.

به دلیل در سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی با توجه به coronavirus هالیوود شده است, تقلا برای ایجاد برنامه های جایگزین برای میلیاردها دلار از فیلم است که میله میله برای باز کردن در حالی که هیچ کس مجاز به ترک خانه های خود را به آنها را ببینید.

بسیاری از استودیو شروع به تغییر خود را بزرگ عناوین—یک محل آرام 2, Wonder Woman 1984, مولان—به بعد در سال است. جهانی انداخت معمولی اکران ویندوز و شروع به ساخت فیلم بودند که در حال حاضر در تئاتر—مرد نامرئی, اما, هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشهدر دسترس بر روی تقاضا راه, راه, زودتر از حالت عادی است. دیزنی با عجله منجمد 2 به آن دیزنی+ پخش آنلاين خدمات.

عضو شورای نظارت مدت تور جهانی در یک آزمون مورد. در یک زمان وقتی ظهور جریان خدمات و نرخهای پایین در تئاتر فروش بلیط رد باید یک نوع بحران وجودی برای studios, نتایج ایستاده به لرزه راهپیمایی. این اولین بار است که یک استودیوی بزرگ فیلم یک برنامه ریزی برای حمله در بازگشایی نقدی برای, جهانی, است, منتشر شده به طور مستقیم به مصرف کنندگان در خانه. اما این فقط در یک عکاسی به دفع کردن بیماری همه گیر دوران از دست دادن مالی.

آن اجتناب ناپذیر موفقیت—با همه چیز در رفتن من نمی توانید ببینید که چگونه این شکستن نیست برخی از مرتب کردن بر روی تقاضا اجاره رکورد را studios دور انداختن کنوانسیون در آنچه در آن به معنی به انتشار فیلم و نحوه عملکرد آن اندازه گیری می شود. و آن را قطعا خواهد شد که خانواده ها اندیشند که چگونه آنها ترجیح می دهند خود فیلم شب رفتن.

صرفه جویی در حدود 50 دلار در بلیط برای یک خانواده چهار و نه نیاز به داد و بیداد کردن بچه ها به ماشین و یا نگرانی در مورد رفتار خود را در تئاتر مطمئن برای تلفن های موبایل جذاب به خصوص هنگامی که این همه بیش از تاثیر اقتصادی coronavirus می ایستد به فاجعه بار—به ویژه در خانواده متوسط سرگرمی بودجه.

روشن است که جهانی است و برنامه های بزرگ به صورت پیش فرض تور جهانی. بازاریابی عضله پشت آن مرز در استبدادی.

Hamfisted tie-ins به وضوح برنامه ریزی شده قبل از coronavirus وحشت قسمت از rupaul’s Drag Race و بالا آشپز این هفته در حالی که تصمیم به ایجاد این تقاضا انتشار یک معامله بزرگ مشهود بود در دیوار-به-دیوار نامحدودی از معافیت های تجاری با تبلیغات به عنوان فیلم’ ستاره ظهور در دانه دانه زوم ویدئوها و Skypes برای یک مهاجم از راه دور نشان می دهد بحث مدار.

از آن به وجد من به هیچ پایان آن است که عضو شورای نظارت مدت تور جهانیاز فیلم است که در این محوری صنعت-تغییر فیلم. آینده سینما و صنعت فیلم استوار بر روی شانه ها از عضو شورای نظارت مدت تور جهانی. من نمی دانم! آن را می سازد من بخندی! و شما می دانید چه ؟ به طوری که عضو شورای نظارت مدت تور جهانی.

شاید آن را می توان به نوعی از سندرم استکهلم.

به دام افتاده در آپارتمان من در تمام طول روز هر روز شاهد تبلیغات بی پایان برای damn thing. صحبت کردن در مورد آن را بارها و بارها با همکاران به دلیل آنچه در آن می تواند برای این صنعت است. من سقوط در عشق با من اسیر و اسیر است کوچک صورتی elfin موجودی به نام خشخاش است که وابسته به قضیب مو دو برابر طول بدن است و اعلام شده توسط Anna Kendrick, آواز خواندن, ترول خاص شعر به “Girls Just Wanna Have Fun” را به عنوان من bop همراه بر روی نیمکت.

این قضیه شدت نازک و کشیده به یکی از ویژگی های طول فیلم با یک آهنگ جدید در هر دو یا سه دقیقه. من اهمیتی نمی دهند! معلوم عضو شورای نظارت مدت تور جهانی موسیقی متن فیلم سیلی.

خشخاش (Kendrick) این است که ملکه پاپ ایجاد کرد او را-آنها/نمی-آنها دوست شعبه (Justin Timberlake) که جیم به پام همیشه در کنار او. نادانسته به آنها نه تنها عضو شورای نظارت مدت در انگلستان. یک بار پس از یک زمان وجود دارد نیز تکنو, فانک, کلاسیک, کشور, و راک, ترول. آنها با هم ساخته شده تا شش رشته از موسیقی که در آن همه آنها رونق است. “چیزی وجود دارد برای همه است. این شد یک حزب بزرگ است.”

“این است…Trumpian???” من با شتاب در یادداشت های من شاید رسیدن و شاید به این دلیل که آره خوبه!

اما به زودی اختلاف وجود دارد. در یک نسخه از این داستان است که به خشخاش می خواهد به شنیدن مربوطه قبایل شد تحمل یکدیگر و موسیقی است. هر یک از آنها در زمان یک رشته و راه جداگانه خود را رفت و زندگی مسالمت آمیز از هم جدا در انزوا. تماس با آن… اجتماعی فاصله. سلام-o!

آنچه در واقع اتفاق افتاده است که پاپ دیوهای به سرقت برده رشته از دیگر قبایل اختصاص تلفن های موبایل خود را و هویت از بین بردن موسیقی خود را به طور کامل. این است که برخی با اشاره به تفسیر! برای حفظ خود ژانرها در حالی که آنها تا به حال شانس قبایل دور زد با رشته خود را در وسط شب به امید ذخیره موسیقی خود را از ظلم و ستم پاپ.

در هر صورت در حال حاضر راک, ترول, ملکه, ملکه بارب (راشل بلوم) است که در این Mad Max: Fury Road-مانند جنگهای صلیبی به سرقت تمامی رشته ها برای خودش و نیروی “یک ملت از عضو شورای نظارت مدت در زیر سنگ است.”

چون من تا به حال به این باور وجود دارد چیزی مهم و عمیقی در مورد این فیلم که در آینده از صنعت فیلم در تعادل آویزان من spelunked برای معنای عمیق تر. معنای عمیق از عضو شورای نظارت مدت تور جهانی. “این است…Trumpian???” من با شتاب در یادداشت های من شاید رسیدن و شاید به این دلیل که آره خوبه!

ملکه بارب نمی خواهند به متحد که عضو شورای نظارت مدت. او می خواهد برای رفع یک کشور تقسیم شده و با جذب. آن را نه صلح او می خواهد. این قدرت است. چیزی وجود دارد بسیار ماگا در مورد راک ماموریت حتی در شخصیت او. “من خسته هستم” در حال حاضر او ناله و پس از نرده در برابر کشت خشخاش برای جسارت به سوال انگیزه های او و او را مستبد و جاه طلبی های مشکل تر است. “نفرت از چیزهایی که طول می کشد مقدار زیادی از انرژی است.” هممم

وجود دارد هر دو طرف-ism در اینجا بیش از حد. (من واقعا بدترین.) پاپ دیوهایی هستند در ابتدا مبهوت به شنیدن این که هر کس در پادشاهی پایبند به نسخه خود را از مدینه فاضله است. این عضو شورای نظارت مدت خواندن متفاوت لباس متفاوت و رقص متفاوت است. اکثر frighteningly برخی حتی نمی تواند درک مفهوم Hammertime.

در اولین ملکه بارب فکر می کند او تحمیل پاپ راه در تمام قبایل مختلف است که بهترین راه برای به دست آوردن هر کس به گرد هم می آیند دوباره. اما به عنوان او شروع به درک ارزش خود را از فرهنگ منحصر به فرد او می آید در سراسر به درس. “انکار تفاوت های ما است و انکار این حقیقت که ما که هستیم” او می گوید. “شما باید قادر به گوش دادن به صداهای مختلف و حتی اگر آنها با شما موافق نیست. آنها ما را قوی تر و خلاق تر بیشتر الهام گرفته است.”

Kelly Clarkson آواز می خواند یک زرق و برق دار آهنگ. Mary J. Blige نشان می دهد. سام راکول yodels (???) و این که یک بسته بندی. که تاریخ سینما.

هنگامی که جهان شروع به باز کردن دوباره آن را برای رفتن به جبران ناشدنی مختلف در راه های بسیاری. آن را به طرز مرموزی متا که تم پیش فرض تور جهانی به نظر می رسد به درک که. چگونه صنعت فیلم با معاملات خواهد شد که جذاب است.

این عرصه نه دقیقا شناخته شده برای سرعت تطبیق با هر چیزی اما اختلال شده است اتفاق می افتد در یک brisker سرعت تر از همیشه در سال های اخیر و coronavirus خاموش کردن شتاب که به سرعت فوق العاده خطرناک. را از آن چه به شما خواهد شد که جاستین تیمبرلیک و James Corden آواز “که سگ اجازه دهید بیرون” به عنوان متحرک پیش فرض ارائه موسیقی متن فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>