ترودو: کانادا برای محدود کردن حساس صادرات تعلیق به فرهنگ جامعه تبدیل دلار هنگ کنگ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اتاوا — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید در پاسخ به “نگرانی” بیش از چین جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ دولت کانادا است که محدود کردن صادرات کالاهای حساس به خاک و تعلیق آن معاهده استرداد.

اطلاعیه خود روز شنبه به دنبال سرزمین اصلی چین حرکت می کند این هفته به اعمال امنیت ملی قانون است که کشیده شده بین المللی برای محکومیت تهدید هنگ کنگ استقلال.

“ما بسیار نگران وضعیت در هنگ کنگ” ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در نزدیکی اتاوا. “ما همچنان به نگاه پاسخ در همکاری نزدیک با متحدان ما از جمله ما پنج چشم متحدان را ساخته اند که بسیار قوی اظهارات در رابطه با تصمیم دولت چین برای حرکت رو به جلو و تضعیف یک کشور و دو نظام اصل است.”

ترودو گفت که بلافاصله موثر کانادا را توقف ارسال محموله های برخی از اقلام نظامی به هنگ کنگ و درمان صادرات کالاهای حساس در همان راه به عنوان کسانی که به مقصد سرزمین اصلی چین است. کانادا نیز متوقف extraditing مردم به هنگ کنگ.

او افزود که کانادا به دنبال اقدامات بیشتری از جمله تغییرات مربوط به مهاجرت در روزها و هفته آمده است.

“کانادا می پیوندد جامعه بین المللی در بیان آن ابراز نگرانی گذشت امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ با چین,” او گفت:.

آنچه که دیگران انجام داده اند: در روز چهارشنبه مجلس نمایندگان ایالات متحده به اتفاق آرا تصویب تحریم لایحه مجازات چین بر امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است. نخست وزیر بوریس جانسون این هفته اعلام کرد که بریتانیا ارائه خواهد شد تا سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان یک مسیر به شهروندی. رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت که او در تماس با شرکای بین المللی را در نظر بگیرید ممکن است در واکنش به قوانین جدید ،

بیشتر کانادا-چین testiness: کانادا مراحل می رسند با آن ارتباط با چین در حال حاضر در یک نقطه کم. روابط دیپلماتیک بین کانادا و دومین شریک تجاری باید به شدت رو به وخامت گذاشته و پس از دسامبر 2018 دستگیری Huawei اجرایی Meng Wanzhou در ونکوور در آمریکا استرداد حکم. Meng را مورد خشم پکن است که او خواستار آزادی فوری. روز بعد از دستگیری مقامات چینی از بازداشت دو کانادایی که پس از اتهام جاسوسی است. ترودو است که تحت فشار داخلی در چین سیاست خود را به نام بازداشت خودسرانه و اصرار چین متصل شده و آنها را به Meng است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>