نخست وزیر جاستین ترودو منحرف سوالات سهشنبه در مورد اینکه چرا در آن زمان بیش از 12 ساعت برای نیروهای مسلح کانادا برای تایید یک هلیکوپتر نظامی سقوط کرده بود و هنگامی که او در بر داشت که وحشت خدمه در هیئت مدیره یک هالیفاکس-class frigate تا به حال به تماشای آن بروید پایین.

“نظامی بسیار مهم پروتکل در محل هنگامی که یک حادثه غم انگیز مثل این اطراف اطلاع رسانی بعدی از قوم و خویش صحبت کردن به خانواده به عنوان سریع که ممکن است قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات با عموم مردم” ترودو گفت. “تمام کسانی که پروتکل دنبال شد.”

طوفان هلیکوپتر حمل شش نیروهای مسلح اعضای سقوط به دریای ایونی در سواحل یونان در آوریل 29. دفاع مقامات گفته اند که آن را بازگشت به HMCS فردریکتون در پایان یک مأموریت آموزشی ناتو.

ادامه مطلب: باقی مانده نشان می دهد نیروی دریایی هلیکوپتر زده آب سریع دلیل ناشناخته باقی می ماند: کارشناسان

باقی مانده از Sub-سرهنگ Sey Cowbrough شد و پس از آن بهبود یافت در حالی که دیگر پنج خدمات اعضای هیئت مدیره از دست رفته و مرده فرض. (باقی مانده از یک نفر دیگر بازیافت شده است اما هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.)

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نظامی در ابتدا گزارش داد که هلیکوپتر از دست رفته بود پس از HMCS فردریکتون از دست رفته تماس با آن است. آن را تایید نمی کند یک سقوط تا روز بعد پس از نظامی ناتو داد در حال حاضر گزارش شده همین.

حتی پس از آن دولت و ارتش همچنان به نشان می دهد که اولین نشانه از مشکل آمد که فردریکتون تماس از دست رفته با طوفان نشان می دهد این عامل بود در یک فاصله از ناو جنگی است. آنها همچنین هیچ اشاره ای از اعضای خدمات در کشتی دیده می شود که از آن سقوط.

خانواده افتاده سلطنتی کانادا افسر نیروی دریایی مسائل بیانیه

خانواده افتاده سلطنتی کانادا افسر نیروی دریایی مسائل بیانیه

“در اطراف 6:52 بعد از ظهر کشتی از دست رفته تماس با هلیکوپتر و چند دقیقه بعد عود دیده می شد در آب” رئیس ستاد دفاع ژنرال جاناتان ونس گفت: در طول یک جلسه به کانادایی ها در 30 آوریل با حضور ترودو و وزیر دفاع Harjit Sajjan.

ونس گزارش در همان جلسه که بعد از قوم و خویش از همه شش نفر در حال حاضر شده است به اطلاع در مورد سقوط.

نظامی بارها کاهش یافته است به می گویند که چگونه نزدیک گردباد بود به فردریکتون هنگامی که آن را سقوط به دریا. عقب-Admiral کریگ Baines فرمانده نیروی دریایی, دریایی, دستور, انجام برآورد در روز جمعه که سقوط بود: “در عرض دو مایل” از ناوچه.

ادامه مطلب: B. C. خلبان از دست رفته در هلیکوپتر نظامی ارتش سقوط ‘به دنبال رویای خود را’

وزارت دفاع ملی ایستاده بود با دست زدن به آن از این وضعیت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که در آن ارائه شده چه اطلاعاتی شناخته شده بود و تایید شده در مارس 30 در حالی که با تمرکز بر جستجو و نجات از دست رفته اعضای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به عنوان وضعیت تکامل یافته اطلاعات اضافی ارائه شده بود به عنوان مناسب” بخش گفت.

“احترام اولیه اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان وزارت دفاع ملی و نیروهای مسلح کانادا شده اند در آینده با انتشار اطلاعات تایید شده در حالی که همچنین حصول اطمینان از که آن را سازش مداوم پرواز بررسی است.”

RMC به یاد سابق دانشجوی گمشده در کانادا سقوط هلیکوپتر نظامی ارتش

RMC به یاد سابق دانشجوی گمشده در کانادا سقوط هلیکوپتر نظامی ارتش

پرواز-تیم تحقیق که شامل یک نماینده از Sikorsky Aircraft که ایجاد طوفان در حال حاضر در حال بررسی شرایط اطراف سقوط. که شامل مصاحبه با کسانی که روی فردریکتون که دیدم تصادف.

پرواز این هلیکوپتر-اطلاعات و کابین خلبان-ضبط صدا بدست آمد و پشت در کانادا برای تجزیه و تحلیل.

دفاع بخش گفت: این اعزام یک تیم که شامل مددکاران اجتماعی و کشیش نظامی به ایتالیا برای ارائه پشتیبانی سلامت روانی به خدمه که شده اند مجاز به برقراری ارتباط با عزیزان در بازگشت به خانه.

ادامه مطلب: از دست رفته اعضای سرنشین سقوط هلیکوپتر نظامی ارتش کانادا دیشب: DND

“ما قدردانی از این حادثه غم انگیز است عمیقا تحت تاثیر قرار پرسنل ما در کشتی و ما ادامه خواهد داد به ارائه آنها را با حمایت آنها نیاز است که می تواند گسترش به بازگشت یک عضو برگشت به صفحه اصلی اگر نیاز ناشی میشود” این اداره گفت.

طوفان مستقر شد با هالیفاکس-بر اساس HMCS فردریکتون به اروپا در ماه ژانویه است که متصل به ناتو نیروی دریایی وظیفه گشت زنی در دریای مدیترانه و سیاه دریاها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

طوفان در درجه اول بر اساس کشتی های نیروی دریایی و مورد استفاده برای شکار زیردریایی نظارت و جستجو و نجات. آنها وارد عملیاتی خدمات — جایگزینی نظامی دریایی باستانی پادشاهان — در سال 2018 پس از بیش از یک دهه از رشد و نمو چالش است.

5 خدمه از سقوط هلی کوپتر نظامی دیشب

5 خدمه از سقوط هلی کوپتر نظامی دیشب

نظامی در حال آماده شدن برای برگزاری یک سطح شیب دار مراسم روز شنبه نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون به بازگرداندن Cowbrough باقی می ماند و افتخار همه که شش کشته در تصادف. خانواده و دوستان از خدمات اعضای انتظار می رود که در حضور و غیاب.

خانواده یکی از کسانی که زیر ستوان متی Pyke, به یاد 34 ساله ملوان در روز سه شنبه به عنوان یک وطن پرست کانادا که فوت خدمت به دیگران. Pyke نیز شرح داده شده در یک بیانیه از خانواده خود را به عنوان یک واقعی Maritimer که عینک قلب خود را در آستین خود را.

“او در خط وظیفه برای ملت خود یک قطعیت است که عمیقا در تراز وسط قرار دارد با اخلاق افتخار و کمک به دیگران قبل از خود” Pyke خانواده در بیانیه ای گفت: تحویل در هالیفاکس توسط یک سخنگوی نیروی دریایی به عنوان آنها همچنان به غمگین از دست دادن خود را.

ادامه مطلب: کانادا هلیکوپتر سقوط قربانی به عنوان ‘روح,’ اختصاص داده شده کادت پیپر در پیتربورو

Pyke یکی از پنج گم شده و مرده فرض. دیگران سروان. Brenden ایان مک دونالد جدید, گلاسکو, N. S.; سروان. کوین هاگن از نانایمو, B. C.; سروان. Maxime Miron-Morin از Trois-Rivieres, Que.; و استاد سرجوخه اد گالو) متی عموزاده Guelph, Ont.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در این مراسم برنامه ریزی شده است برای شروع در 2:30 بعد از ظهر به وقت شرق و می تواند جریان از نیروهای مسلح کانادا Facebook صفحه.

کسانی که خدمات اعضا که باقی مانده بودند بهبود خواهد شود توسط نظامی روسری در حال استراحت بر روی بالش های انجام شده توسط همکار اعضای نظامی. پس از مراسم صفوف ادامه خواهد پایین بزرگراه قهرمانان از ترنتون به تورنتو.

در حالی که چنین کروبی به طور سنتی همراه با جمعیت جمع آوری در امتداد بزرگراه برای نشان دادن حمایت خود را و به افتخار کسانی که فوت کرده اند, دولت انتاریو از طریق تشویق مردم به تماشای آن را از صفحه اصلی به دلیل COVID-19.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر