ترودو رفتن به باربادوس به امن برای حمایت شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

نخست وزیر جاستین ترودو را به پرواز به باربادوس در روز دوشنبه که در آن او تلاش برای امن آرا در کارائیب برای کانادا پیشنهاد برای یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد است که به انتظار برای دریافت یک گرم — اگر نگهبانی — پاسخ.

ادامه مطلب: ترودو به سمت جنوب را به شورای امنیت صندلی زمین به کارائیب متحده

ترودو سفر دو روزه همزمان با باربادوس بازی میزبان به جمع رهبران از سراسر آنچه شناخته شده به عنوان کارائیب جامعه یا Caricom که شامل 15 کشور به عنوان اعضای کامل و پنج نفر دیگر به عنوان اعضای وابسته.

PM خارجی تور به عنوان خط لوله تظاهرات خشم در کانادا

PM خارجی تور به عنوان خط لوله تظاهرات خشم در کانادا

کانادا تا به حال نزدیک به Caricom اعضا در گذشته با تشکر از مشترک انگلیس و فرانسه استعماری pasts و ارائه میلیون ها دلار در کانادا کمک های خارجی پس از بسیاری از این کشورها به دست آورد استقلال در 1960 ’70 و اوایل دهه 80.

در عین حال بسیاری از این کمک ها خشک شده است که در طول دهه گذشته و در حالی که تجارت آزاد ایران راه اندازی شد دو طرف در سال 2007 آنها را تا حد زیادی از بین رفته هیچ جا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کانادا می خواهد شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی برای پیشبرد بحث در مسائل مربوط به جهان: Trudeau

استفان Baranyi استادیار در دانشگاه اتاوا که انجام کار گسترده در کارائیب می گوید کانادا باقی مانده است نسبتا به خوبی در نظر گرفته در منطقه, اما ترودو خواهد شد انتظار می رود به آنها چیزی را در ازای رای خود را.

که می تواند شامل راه اندازی مجدد المللی پول و یا پول برای کمک به آنها در مقابله با اثرات تغییر آب و هوا با توجه به منطقه خاص آسیب پذیری به اثرات آن است.

ترودو به پایان می رسد آفریقا سفر برای به دست آوردن حمایت برای UNSC صندلی

ترودو به پایان می رسد آفریقا سفر برای به دست آوردن حمایت برای UNSC صندلی

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>