ترودو می گوید او ممکن است جست و خیز USMCA نشست با استناد به ایالات متحده تعرفه تهدید و همه گیر

اتاوا — جاستین ترودو با اشاره به تهدید تازه آمریکا تعرفه ها و بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان دلایل که چرا او ممکن است جست و خیز یک جلسه در واشنگتن در هفته آینده با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador به علامت جدید قاره ایران.

این نخست وزیر کانادا ساخته شده نظر جمعه وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار در مورد دعوت خود را برای دیدار با خود را در شمال همتایان آمریکایی به مناسبت معترض که به اجرا در آمد در این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن و لوپز Obrador در حال برنامه ریزی برای دیدار در تاریخ 8-9. ترودو به نظر می رسد آماده ماندن خانه از USMCA جشن.

“ما هنوز در بحث و مذاکره با آمریکایی ها در مورد اینکه آیا یک اجلاس سه جانبه هفته آینده باعث می شود حس” ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در نزدیکی اتاوا.

“ما به وضوح در مورد پیشنهاد موضوع تعرفه های آلومینیوم و فولاد است که آمریکایی ها باید شناور شده است. ما نیز نگران وضعیت سلامت و coronavirus واقعیت این است که هنوز هم هدف قرار دادن هر سه از کشور ما.”

ایالات متحده شده است فشار اتاوا برای قرار دادن سهمیه در کانادا آلومینیوم-صادرات به سرعت و با عجله در حمل و نقل و یا در صورت از سرگیری 10 درصد تعرفه به چند نفر آشنا به این موضوع گفت: سیاسی در هفته گذشته.

ماه گذشته نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer گفت: کمیته مالی سنا جلسه اخیر موج وارداتی فولاد و آلومینیوم “قابل ملاحظه ای از کانادا و برخی از مکزیک است.”

ایالات متحده تحمیل فولاد و آلومینیوم وظایف در کانادا و مکزیک برای یک سال و با استناد به امنیت ملی زمینه را قبل از بلند کردن آنها برای هر دو کشور در سال 2019. کانادا تا به حال انتقام با تعرفه های خود را در ایالات متحده کالا.

این توافقنامه به حذف عوارض اظهار داشت: آمریکا می تواند reimpose آنها را پس از مشاوره با کانادا و “در صورتی که واردات از آلومینیوم یا فولاد محصولات افزایش معنی داری فراتر از تاریخی حجم تجارت بیش از یک دوره از زمان است.”

از سرگیری آمریکا تعرفه های جدید ایجاد خواهد مرزی تنش و به احتمال زیاد منجر به جدید تلافی جویانه وظایف از کانادا.

در اوایل این هفته ترودو هشدار داد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار داده و تعرفه ها پشت در کانادا آلومینیوم این امر افزایش هزینه های ورودی برای تولید کنندگان آمریکا و صدمه زدن به اقتصاد ایالات متحده.

“ما شنیده بدیهی است که تفکرات و طرح های از ایالات متحده آمریکا [است که] شاید باید بیشتر تعرفه های آلومینیوم” او به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “آنچه که ما به سادگی برجسته است که ایالات متحده نیاز کانادا آلومینیوم. آنها را تولید نمی کند به اندازه کافی به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی آلومینیوم در ایالات متحده قادر به پر کردن خود را از تولید داخلی نیاز دارد.”

این بیماری همه گیر است موضوع دیگری ترودو باید در نظر بگیرید قبل از هر سفر به واشنگتن است. روز جمعه ترودو نیز خواسته شد اگر بازدید از ایالات متحده به معنی او را به خود منزوی پس از بازگشت خود را.

“این بدیهی است که مکالمات است که ما با داشتن هر دو با آمریکایی ها و مقامات بهداشت عمومی در اینجا در کانادا,” او گفت:. “اما من می توانم به شما اطمینان دهم که در همه زمان ها ما به دنبال تمام قوانین و تمام توصیه های سلامت عمومی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *