ترودو می گوید اتاوا آماده برای کمک به سطح شیب دار بالا COVID-19 تست در انتاریو, Quebec

دولت فدرال آماده است برای کمک به استان های انبوه در مقیاس خود COVID-19 تست ظرفیت برای دفع یک پتانسیل موج دوم رمان coronavirus نخست وزیر جاستین ترودو گفت: پنج شنبه.

تست نیاز به افزایش بلافاصله در انتاریو و کبک که در آن اقتصاد در حال شروع به بازگشایی اما تعداد COVID-19 موارد بالا باقی می ماند گفت: ترودو که برای اولین بار ارائه شده استانهای فدرال کمک در تست و تماس با ردیابی هفته گذشته است.

ادامه مطلب: می تواند عمومی باشد به سرزنش برای عدم coronavirus تست در انتاریو هستید ؟

ترودو گفت: او را دریافت پاسخ مثبت از سراسر کانادا تا کنون و برنامه ریزی شده بیشتر به بحث در مورد پیشنهاد خود هفتگی تماس با استانی و ارضی هنرپیشه ی برجسته ی بعد پنج شنبه.

“ما می دانیم که به خصوص در این مناطق که هنوز در تلاش برای به دست آوردن ویروس تحت کنترل آن است که مهم است برای افزایش تست در حال حاضر” ترودو گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حتی در مناطق با تعداد کم جدید موارد ترودو گفت: دولت باید قادر به فورا خود را افزایش دهد تست ظرفیت در صورت تازه شیوع.

Coronavirus: Ontario نشدم پشت در تست فورد وعده به انجام بهتر

Coronavirus: Ontario نشدم پشت در تست فورد وعده به انجام بهتر

“هر شعله ور شدن یو پی اس نیاز به پاسخ به بسیار به سرعت,” او گفت:.

پس از کنفرانس تلفنی با premiers نخست وزیر ترکیه گفت: بسیاری از بحث متمرکز بر نیاز به سطح شیب دار بالا و تست, تماس, ردیابی.

ترودو تصریح کرد پیشنهاد خود به دولت فدرال در هر راه کمک آن می که سازمان بنادر و دریانوردی گفت: “به خوبی دریافت کرده است.”

ادامه مطلب: Coronavirus نمی گسترش به راحتی از طریق سطوح آلوده CDC روشن

استان های مختلف نیاز دارد. برخی از نیاز به مواد — سواب معرف — برای انجام تست دیگران نیاز پرسنل به ردیابی تمام تماس های اخیر کسی که تست مثبت برای COVID-19 بوده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

همه وزیران موافقت کرد که به عنوان آنها را برای اولین بار با احتیاط گام نسبت به بازگشایی و کانادایی شروع حرکت در اطراف بیشتر دولت نیاز به به اشتراک گذاری اطلاعات و هماهنگی خود را به روش تست و ردیابی تماس های سازمان بنادر و دریانوردی گفت.

شیوع کروناویروس: فورد می گوید او پرده طرح به صورت تصادفی تست در هفته آینده

شیوع کروناویروس: فورد می گوید او پرده طرح به صورت تصادفی تست در هفته آینده

اول از وزرا نیز تا به حال یک بحث طولانی است که در آن هر یک نخست وزیر توضیح داد که چه اقدامات آنها در حال گرفتن به بازگشایی و چه کسانی که در حال کار کردن, با توجه به سازمان بنادر و دریانوردی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنها همچنین در مورد این هفته توافق برای حفظ کانادا-ایالات متحده مرزی بسته شده به غیر ضروری ترافیک برای یک ماه دیگر که با سازمان بنادر و دریانوردی گفت: وجود دارد “گسترده توافق است.”

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

کانادا دارای ظرفیت آزمون حدود 60000 نفر در هر روز است اما به طور متوسط تنها حدود 28000 روزانه تست.

انتاریو کاهش یافته است به مراتب کمتر از هدف خود را از 16,000 آزمون در روز است. روز سه شنبه آخرین روز برای آن آمار و ارقام موجود در این استان تکمیل شده 10,506 آزمون. در کبک 9,582 آزمون تکمیل شد در روز دوشنبه با توجه به آخرین آمار و ارقام.

انتاریو برتر داگ فورد گفت: او فشار برای تست های بیشتر و می خواهد برای دیدن سواب انجام شده بر روی رانندگان تاکسی كانون مراقبت دراز مدت خانه کارگر و ساکنان و همچنین به عنوان به طور منظم از اعضای جامعه.

این واقعیت است که آن را اتفاق می افتد نه خسته کننده است, او گفت:.

Coronavirus شیوع کمتری از تست نتیجه مردم کمتر نشان دادن علائم, Saskatchewan برتر می گوید

Coronavirus شیوع کمتری از تست نتیجه مردم کمتر نشان دادن علائم, Saskatchewan برتر می گوید

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما سطح شیب دار آن را” فورد گفت: در جلسه پنج شنبه. “آیا من می توانم به شما یک تاریخ دقیق? من نمی توانم. من هل دادن میز به عنوان سخت به عنوان من می توانم.”

ترودو گفت: او نمیخواهد تدارکات و یا منابع مالی را در راه انجام تست و یا تماس با ردیابی مورد نیاز برای نگه داشتن همه گیر تحت کنترل است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یکی از چالش هایی برای افزایش تعداد تست در سراسر کانادا است که در هر حوزه قضایی خود استراتژی وزیر بهداشت گفت: Patty Hajdu در مجلس عوام کمیته ویژه در COVID-19 پنج شنبه.

ادامه مطلب: چه خرید خواهد شد شبیه به فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کانادا

به تاریخ او گفت: دولت فدرال شده است در تلاش برای کمک به استان افزایش ظرفیت خود را با ساخت مطمئن شوید که آنها دسترسی به آزمایشگاه و مواد مانند سواب و معرف.

ساسکاچوان برتر اسکات معارف صندلی premiers اسلامی گفت: premiers مورد بحث و بررسی این موضوع در میان خود را پنج شنبه قبل از کنفرانس تماس با ترودو.

شیوع کروناویروس: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو نشان می دهد coronavirus آزمون

شیوع کروناویروس: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو نشان می دهد coronavirus آزمون

او گفت: دولت فدرال می تواند کمک به استان و اطمینان به آنها تجهیزات و پرسنل به سطح شیب دار تا تست. اما همچنین می تواند کمک به آنها را فراموش قرارداد ردیابی افرادی که سفر از استان به استان و کسانی که می رسند از خارج از کشور یک بار مسافرت های بین المللی شروع به انتخاب کنید تا دوباره.

“ما این فرصت را دارند که در اینجا در حال حاضر به کار با دولت فدرال ما نه تنها ما تست ظرفیت بلکه ما تماس ردیابی ظرفیت در درون استانی اساس و سپس ساختمان را به یک بین المللی, اساس,” او گفت:.

CMA رئیس جمهور: آمادگی کانادا برای موج دوم COVID-19

CMA رئیس جمهور: آمادگی کانادا برای موج دوم COVID-19

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر