ترودو Scheer در میان نمایندگان مجلس برای اهدای پرداخت افزایش به موسسات خیریه در میان coronavirus

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

نخست وزیر جاستین ترودو و محافظه کار رهبر اندرو Scheer در میان نمایندگان مجلس است که امیدوار کننده برای اهدای اتوماتیک افزایش حقوق خود را به موسسه خیریه به عنوان COVID-19 همه گیر نابسامانی اقتصاد قرار می دهد و هزاران کانادایی ،

به افزایش می رود به اثر امروز به عنوان آخرین افزایش فدرال مالیات بر کربن.

ادامه مطلب: شیوع کروناویروس در جهان است بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم: شورای امنیت سازمان ملل

ترودو شده است تحت فشار برای انصراف از هر دو.

اما او رد کرد scrapping برنامه ریزی شده افزایش مالیات بر کربن و هیچ چیز او می تواند در مورد حقوق و دستمزد افزایش بدون یادآوری مجلس است که موکول حداقل تا 20 آوریل به عنوان بخشی از سراسر کشور پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

تحت قانون به تصویب رسید در سال 2005 به ده-سیاسی نمایندگان مجلس’ پرداخت حقوق پرداخت شده به نمایندگان مجلس و سناتورها افزایش به طور خودکار در تاریخ 1 آوریل هر سال بر اساس متوسط افزایش مذاکره عمده چانه زنی واحد در بخش خصوصی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در این سال نمایندگان مجلس حق دارند به 2.1 درصد افزایش, که افزایش حقوق پایه با بیش از $3,750 دلار 182,656.

شیوع کروناویروس: است ترودو با توجه به سیاست ملی در اجاره بخشش است ؟

شیوع کروناویروس: است ترودو با توجه به سیاست ملی در اجاره بخشش است ؟

قانون سناتور پرداخت می شود $25,000 کمتر از نمایندگان مجلس است. از این رو آنها هر کشش در یک پایه حقوق و دستمزد $157,656 امسال 2.4 درصد افزایش.

نخست وزیر و رهبر مخالفان سخنرانان در هر دو مجلس و دیگران با وظایف اضافی دریافت اضافی وضع مقادیر فراتر از خود را پایه حقوق.

پس از سال 2008 بحران اقتصادی قبلی دولت محافظه کار مسدود نمایندگان مجلس’ حقوق برای مدت سه سال.

خواسته دوشنبه در مورد مشابه حقوق و دستمزد در حال حاضر مسدود کردن ترودو گفت: “من شنیده ام پارلمان کانادا با داشتن آن بحث اما من مطمئن هستم که آنها منعکس خواهد شد در آن در حال حاضر که شما این سوال را پرسید.”

ادامه مطلب: در اینجا چگونه COVID-19 منحنی می تواند با نگاه اجتماعی فاصله تست

توقف نیاز به قانون توسط مجلس تصویب شده است که الآن از اواسط ماه مارس به جز مختصری روز-نشستن طولانی در هفته گذشته به تصویب یک لایحه آزاد کردن میلیاردها دلار کمک های اضطراری به کمک کانادایی آب و هوا COVID-19 بحران است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این احتمال ماندن موکول طولانی فراتر از اصل برنامه ریزی شده بازگشت به تاریخ مارس 20, اگر چه یکی دیگر از اورژانس نشسته در نهایت می تواند مورد نیاز باشد که در آن نقطه نمایندگان مجلس نیز می تواند در نظر گرفتن پرداخت یخ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ضمن حقوق و دستمزد افزایش در اثر است. بنابراین نمایندگان مجلس از همه طرف ها تعهد به نوبه خود بیش از خود پرداخت افزایش به موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی کار به کوسن تاثیر ملی بهداشت و درمان اضطراری.

یک سخنگوی نخست وزیر گفت ترودو را به او پرداخت افزایش به سازمان های غیر انتفاعی در مونترال ،

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید کسب و کار سازمان های خیریه و غیر انتفاعی واجد شرایط برای COVID-19 یارانه دستمزد

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید کسب و کار سازمان های خیریه و غیر انتفاعی واجد شرایط برای COVID-19 یارانه دستمزد

یک سخنگوی Scheer گفت: Regina مبتنی بر رهبر مخالفان در نظر دارد به او پرداخت افزایش به “یک موسسه خیریه محلی که در حال کار سخت برای حمایت از کانادایی ها تحت تاثیر COVID-19.”

دنیس Siele اضافه شده است که آن را به دولت به قانون معرفی به یخ حقوق مجلس “باید آنها را انتخاب کنید.”

NDP رهبر Jagmeet سینگ “باعث می شود کمک های مالی به سازمان های محلی و باعث می شود در طول سال و با افزایش حقوق و دستمزد برای نمایندگان مجلس او را افزایش می دهد کمک های مالی گفت:” خود را سخنگوی ملانی غنی تر و اضافه کرد که همین امر جدید دموکرات نمایندگان مجلس است.

های مختلف محافظه کار نمایندگان مجلس با صدور بیانیه طی هفته گذشته امیدوار کننده برای اهدای خود را قریب الوقوع پرداخت افزایش به موسسات خیریه است.

ادامه مطلب: Coronavirus — مجلس ممکن است به یاد می آورد دوباره به تصویب اضطراری یارانه دستمزد

با توجه به بحران کنونی Alberta MP بلین کالکینز به نام افزایش پرداخت “نه تنها نابهنگام اما رک و پوست کنده آن را در طعم و مزه فقیر.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

محافظه کاران را نیز خواستار شده است که ترودو لغو افزایش برنامه ریزی شده در فدرال مالیات بر کربن که در ضربات امروز بالا بردن کربن قیمت در خرید سوخت به 30 دلار در هر تن از $20. که معنی رانندگان پرداخت خواهد شد تقریبا اضافی دو سنت یک لیتری در پمپ گاز.

مالیات اعمال می شود در آلبرتا, Saskatchewan, Manitoba, Ontario, Nunavut و یوکان, هیچ کدام اعمال قیمت خود را در کربن است که مطابق با استاندارد فدرال.

شیوع کروناویروس: کانادایی’ اقدامات امروز را تعیین خواهد کرد که در آن ما یک ماه از هم اکنون

شیوع کروناویروس: کانادایی’ اقدامات امروز را تعیین خواهد کرد که در آن ما یک ماه از هم اکنون

در بیانیه روز شنبه, ادمونتون محافظه کار MP تیم Uppal نام در ترودو لیبرال ها به قراضه تمام برنامه ریزی مالیاتی را افزایش می دهد در طول این بیماری همه گیر از جمله مالیات بر کربن.

“بیش از حد بسیاری از کانادایی ها در حال حاضر نگرانی در مورد چگونه آنها را به پرداخت اجاره خود را در این ماه و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی جداول خود را. آخرین چیزی که آنها نیاز است 50 درصد افزایش به لیبرال مالیات بر کربن که تنها افزایش هزینه گاز و مواد غذایی و گرمایش” Uppal گفت.

ادامه مطلب: ‘مهم’: بیش از 200 سازمان های خیریه تماس بگیرید فدرال برای کمک های مالی میان COVID-19

اما ترودو اشاره کرد که دولت فدرال نیز پرداخت تخفیف در نظر گرفته شده است به کانادایی ها پول بیشتری از آنها پرداخت مالیات بر کربن.

“قیمت در آلودگی طراحی شده است که برای قرار دادن پول بیشتر در خانواده جیب پول بیشتر در جیب طبقه متوسط در حالی که ما انجام کارهایی است که لازم است برای مبارزه با آلودگی ها و محافظت از سیاره ما,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو اضافه شده که نیاز به مبارزه با تغییر آب و هوا “باقی می ماند حتی در زمان بحران فوری و همه گیر.”

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید کانادایی ‘باران’ استعاری زبان

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید کانادایی ‘باران’ استعاری زبان

مایکل Berstein, مدیر اجرایی, پاک, رفاه, پیشنهاد, در بیانیه ای که دولت فدرال باید اصلاح برنامه تخفیف در طول بحران.

در میان چیزهای دیگر, او گفت: خانواده ها باید دریافت که در ابتدا پیش بینی مقدار تخفیف حتی اگر درآمد حاصل از مالیات کاهش است. همچنین او پیشنهاد کرد که تخفیف ارسال می شود به عنوان فوری پرداخت های مستقیم به خانواده و نه به عنوان اعتبار مالیاتی.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>