ترودو گونه شامل رسوایی سیاسی شمعی خانواده اش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اتاوا — نخست وزیر جاستین ترودو در میان Covid-19 همه گیر است که درگیر در یکی دیگر از بحث از خود ساخت که تحمیل آسیب های سیاسی او و دولت او.

کانادا رهبر است, تلاش برای مهار گسترش سریع یک طوفان را برانگیخت توسط طرح خود را برای جایزه تنها منبع قرارداد به قدرتمند خیریه و سوخت آیات است که اعضای خانواده اش شده اند پرداخت صدها هزار دلار در صحبت کردن هزینه های این سازمان بیش از نیم دهه است. این dustup همچنین تهدید به هزینه ترودو خود اعتماد وزیر دارایی.

ترودو مشکل شروع به ساخت شتاب چند هفته پیش پس از دولت او اعلام کرد این توافق به پرداخت ما به خیریه به C$43 میلیون به اداره a C$912 میلیون کمک هزینه دانشجویی برنامه به عنوان بخشی از کانادا Covid-19 پاسخ. این گروه با این نسخهها کار در توسعه بین المللی و پروژه های درس برنامه ها عمدتا در ایالات متحده و کانادا است که به آموزش جوانان در مورد مشارکت مدنی.

عمومی و مجلس در واکنش کانادا به اخبار و بیشتر آیات از صحبت کردن هزینه های سفر و هزینه های پرداخت شده به اعضای خانواده از ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau شده سریع و خشن است.

نظرسنجی ها نشان می دهد هنوز در حال ظهور جنجال در اطراف ما خیریه در حال حاضر خسته دور در ترودو تصویب رتبه بندی که دیدم یک آسانسور پس از شروع این بیماری همه گیر. رقبا را خواستار Morneau استعفای خرید اینترنتی خطرات nudging مخالفان نزدیک به شکست ترودو اقلیت لیبرال دولت تحریک یکی دیگر از انتخابات. کانادا اخلاق کمیسر راه اندازی کرده است تحقیقات ترودو و Morneau.

ترودو نشان داده است که او می تواند زنده ماندن رسوایی از جمله تصاویری از او با پوشیدن brownface 20 سال پیش که ظاهر در طول سال گذشته برگزار شد. اخلاق کمیسر یافت در سال گذشته که ترودو را شکست جنگ از منافع قانون پس از نخست وزیر و کارکنان خود را بارها و بارها خواست خود را دادستان کل سابق برای رسیدن به یک درخواست-مقرون به صرفه مقابله با SNC-Lavalin شرکت مهندسی است که به اتهام فساد مالی مواجه شده.

ترودو همچنین اب و هوای مقاومت از یک سال 2018 سفر به هند زمانی که او تا به حال به لغو شام دعوت او صادر شده برای یک سیک های افراطی که متهم به تلاش برای قتل یک سیاستمدار.

در اواخر سال 2018 اخلاق کمیسر همچنین به این نتیجه رسیدند ترودو نقض نقض اخلاق و قانون بیش از دو تمام هزینه های پرداخت, خانواده, سفر, در, Aga Khan محل اقامت خود در باهاما.

با وجود وزن روایتی ترودو dodged شکست در 2019 انتخابات و بازگشت به دفتر نخست وزیر با لیبرال ها کاهش می یابد به یک اقلیت وضعیت. آن آنها را مجبور به همکاری با احزاب مخالف به تصویب قانون و برای حفظ دولت شناور.

هفته پس از مارس قرارداد اعلام عمومی آموخته است که چگونه ما صدقه پرداخت کرده ترودو مادر و برادر بیش از C$300,000 در صحبت کردن هزینه های. همسرش سوفی مشغول به کار بود برای ما به عنوان یک سفیر و ترودو خود صحبت کرده است در حوادث.

ترودو گفته است که کارمندان توصیه می شود ما برای اجرای برنامه. در میان داد و بیداد, ما از توافق و برنامه در حال حاضر خواهد شد موفق توسط دولت است.

نخست وزیر بعد از آن ساخته شده یک عذرخواهی نه recusing خود را از تصمیم گیری برای قرار دادن ما در هزینه بسیار زیادی به خصوص توسط کانادا استانداردهای پاکت پول است.

“من صمیمانه عرض پوزش در مورد داشتن انجام می شود که” ترودو گفت: جولای 13 کنفرانس مطبوعاتی.

عذرخواهی, اما, انجام داده است کمی برای محدود کردن پیامدهای سیاسی و یا جلوگیری از جریان جزئیات جدید در مورد مقابله کنیم.

ما-چالش های مربوط به تنها شروع کار برای یک نخست وزیر در تلاش منجر به کانادا از طریق اقتصادی و بهداشت بحران coronavirus بیماری همه گیر.

جنجال تبدیل شده است به اندازه کافی از یک نگرانی است که ترودو موافقت کرده است برای شهادت دادن در مورد آن را در زیر سوگند قبل از اینکه یک کمیته پارلمانی به احتمال زیاد در هفته آینده. چنین ظاهر که در آن او خواهد بود کبابی با مخالفت اعضای مجلس بسيار نادر است که در گام نخست وزیر.

ترودو مهار تلاش های صورت یکی دیگر از چالش: او نه تنها یکی در بالاترین سطح دولت او با شخصی قوی و مالی لینک کلیک کنید برای ما موسسه خیریه.

در توسعه خیره کننده چهار شنبه, Morneau یک میلیونر, نشان داد به یک کمیته پارلمانی که او موفق به پرداخت برای او بیش از C$41,000 ارزش هزینه های سفر از سفرهای او و یکی از دختران خود را در زمان با ما در سال 2017. Morneau که اصرار داشت او فقط متوجه شدم این هفته او برای پرداخت این هزینه ها گفت: “در سفر با ما به اکوادور با همسر و دخترش در حالی که آنها رفت و بدون او در سفر دیگر با این موسسه خیریه به کنیا.

Morneau نیز گفت: برای اولین بار پنج شنبه که همسر او ساخته شده دو C$50,000 کمک های مالی به موسسه خیریه از جمله یکی که اخیرا در ماه گذشته.

این خبر به دنبال گزارش این ماه که یکی از دختران خود کار را برای ما و دیگر صحبت کرده و در سازمان حوادث در مورد کتاب او.

در اواخر روز چهارشنبه در نشست حزب محافظه کار MP Pierre Poilievre گفت Morneau به طور مستقیم است که او از دست داده بود قدرت معنوی به خود را نگه دارید ، او خواسته Morneau point blank اگر ما خواهد شد.

Morneau که شرمندگی در سراسر شنوایی و فاقد معمول خود قاطعيت پاسخ داد که او در نظر گرفته شده برای ماندن در به کار از طرف کانادایی ها.

وزیر دارایی این آیات ارائه سوخت تازه برای لیبرالها اصلی مخالفان است. که خواستار استعفای خود را ریخته به بعد به عنوان محافظه کاران وعده داده شده به دنبال کمیته پشتیبانی برای Morneau را حذف.

“ما می رویم به استفاده از ابزار مجلس برای برگزاری جاستین ترودو و لایحه Morneau پاسخگو برای این بهمن از فعالیت های غیر قانونی” Poilievre گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه ، “هر دو ترودو و Morneau در حال قانون شکنی ماشین آلات و کار ما به عنوان اپوزیسیون رسمی خواهد بود تا خود را در معرض فساد و نگه دارید و آنها را پاسخگو باشد.”

Poilievre خواسته شد که اگر محافظه کاران در نظر گرفته شده برای شکست دولت لیبرال و ماشه یک انتخابات یک بار آنها انتخاب رهبر جدید در اواخر ماه اوت. او sidestepped سوال.

حرکت رو به جلو ترودو و Morneau ممکن است مجبور به مقابله با مشکلات بیشتر.

ما بنیانگذاران مارک african scholar و کریگ african scholar هستند برنامه ریزی شده به نظر می رسد قبل از این کمیته مالی روز سه شنبه.

این معلوم نیست چه شهادت خود را می تواند نشان دهد اما ما تا لاليگا فاصله خود را از ترودو دولت است.

ما با صدور یک بیانیه مطبوعاتی اواخر روز چهارشنبه پس از Morneau شهادت گفت: این سازمان دعوت طرفداران بالقوه از زمان به زمان برای دیدن تاثیر آن در پروژه های جهانی “بر اساس تعریف.” آن گفت که دعوت Morneau و همسرش, نانسی مک کین چرا که آنها به خوبی شناخته شده خیر با سابقه قابل توجهی در کمک به توسعه بین المللی برنامه های خود را.

“ما درک می کنیم که در زمان نیاز افراد به گزارش مشارکت خود را در این سفر” ما گفت. “با توجه به بسیاری از پروتکل ها به صورت گزارش و افشاء در شرکت های مختلف پایه های رسانه ها و یا سازمان های دولتی پایبندی به این پروتکل ها تا حد زیادی مسئولیت سفر شرکت کنندگان است.”

ما سایت که ویژگی های عکس از Kielburgers نما با افراد مشهور بین المللی مانند اپرا وینفری و شاهزاده هری می گوید: خیریه کار کرده است با برخی از “جهان مشهورترین متفکران و فعالان اجتماعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>