ترودو به ارائه premiers میلیاردها دلار برای کمک به تقویت, تست, تماس, ردیابی, PPE

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

نخست وزیر جاستین ترودو به پیشنهاد premiers میلیاردها دلار در بودجه فدرال برای کمک به آنها را با خیال راحت بازگشایی استانی و منطقه ای اقتصاد بدون تحریک مواد منفجره موج دوم COVID-19 موارد است.

ترودو است انتظار می رود به ارائه پیشنهاد به premiers در طول هفته خود را کنفرانس تلفنی امروز — دوازدهم چنین تماس بگیرید و پس از همه گیر فرستاده این کشور به مستند در اواسط ماه مارس.

جزئیات دقیق از جمله نحوه تخصیص هر استان سهم از پول نقد در حال مذاکره شود در روزهای آینده, اما مقامات فدرال و امیدواریم که توافق می تواند به سرعت به دست آوردن پول سریع.

پیشنهاد می آید با برخی از رشته های متصل به گفته مقامات فدرال صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد آن publicly.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو ارائه شده است برای انتقال پول به استانی و ارضی دولت ارائه شده آنها موافقت خود را صرف آن در تعدادی از مناطق دولت فدرال در نظر لازم برای کاهش خطر ابتلا به یک دوم افزایش مرگبار coronavirus.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

آنها عبارتند از: تست, تماس, ردیابی شخصی و حفاظتی تجهیزات بانکها و شهرداریها کمک به آسیب پذیر ترین کانادایی و تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی, احتمالا از جمله بهبود شرایط در دراز مدت مراقبت از خانه های مربوط به بیش از 80 درصد از مرگ و میر در کانادا تا کنون.

ساخت یک تفاوت فقط در یکی از این مناطق — شهرداری — است گران گزاره. فدراسیون شهرداری کانادا برآورد جوامع در سراسر کشور شده اند که در خط مقدم از همه گیر نیاز به $10-15 میلیارد دلار را برای از دست دادن درآمد ناشی از کاهش حمل و نقل کرایه هزینه های کاربر و معوق مالیات بر املاک.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید دولت او می خواهد به یک شریک برای استان ها در ‘بی خطر و موثر اقتصادی با راه اندازی مجدد

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید دولت او می خواهد به یک شریک برای استان ها در ‘بی خطر و موثر اقتصادی با راه اندازی مجدد

در شروع این بیماری همه گیر دولت فدرال افزایش پرداخت انتقال به استان ها و مناطق برای مراقبت های بهداشتی توسط $500 میلیون — یک مقدار که به نظر می رسید در این زمان است که پس از paled در مقایسه با بیش از 150 میلیارد دلار اتاوا shovelled به طور مستقیم کمک های مالی به کانادایی ها و اقدامات محرک اقتصادی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که ترودو در حال حاضر ارائه استانها و مناطق قابل ملاحظه ای پول بیشتر احتمال دارد به برخی از عقب راندن برخی از premiers بیش تلاش خود را برای هدایت کلی مناطق که در آن باید صرف شود به جای اجازه دادن به آنها صرف آن را به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

نخست وزیر نیز انتظار برای اعلام حمایت و پشتیبانی مالی نزدیک به چهار میلیون معلول کانادایی که در حال حاضر با آن مواجه برخی از بالاترین هزینه های زندگی قبل از همه گیر ساخته شده از زندگی روزمره و حتی گران تر.

در میان چیزهای دیگر همه گیر باعث شده است تا بسیاری از افراد معلول نیاز به تکیه بر مراقبت در خانه, پرداخت, تحویل, هزینه های مواد غذایی و دیگر اقلام و چنگال بالاتر توزیع هزینه های داروهای تجویزی.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>