ترودو به پرده هزینه های توافق برای افزایش COVID-19 ضروری کارگران پرداخت

نخست وزیر جاستین ترودو است که انتظار می رود امروز اعلام هزینه های توافق با تعدادی از استان ها به بالا تا دستمزد کارگران ضروری در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این توافق نامه هستند انتظار می رود شامل انتقال وجوه فدرال به استان که هر یک از آنها خواهد بود قادر به تصمیم گیری برای خود را که کارگران ضروری ترین نیاز یک پرداخت افزایش دهد.

انعطاف پذیر موافقت نامه در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا استان به خیاط برنامه را با توجه به نیازهای مختلف خود را.

آن را ادامه تراژدی در دراز مدت مراقبت از خانه های ساکنان که حساب برای بیش از 60 درصد از کانادا برخی از 4200 مرگ و میر تا کنون — که برای اولین بار باعث ترودو چند هفته پیش برای ارائه کمک های فدرال برای افزایش دستمزد.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

به طور خاص او پیشنهاد پرداخت افزایش برای حمایت شخصی کارگران و دیگر خط مقدم سلامت کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات که درآمد کمتر از 2500 دلار در هر ماه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بحران در دراز مدت مراقبت متهم شده است حداقل در بخشی از این واقعیت است که سلامت و مراقبت های شخصی کارگران در این تاسیسات به طور معمول پرداخت ضعیف و مجبور به کار در خانه های متعدد به پایان می رسد دیدار موجب گسترش ویروس کشنده است که باعث COVID-19 در میان جمعیت های آسیب پذیر.

بخشی از هدف در پیشنهاد یک دستمزد فدرال بالا بود و برای تشویق بیشتر کارگران ضروری برای ماندن در کار و حتی در خطر زندگی خود را دارند و برای جبران آنها برای سفارشات اخیر در برخی از استان ها منع آنها از کار در چندین امکانات.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

همانطور که بیشتر کارگران در دراز مدت مراقبت از خانه کاهش یافته است بیمار بسیاری از امکانات شده اند در تلاش برای فراهم کردن مراقبت های اساسی برای ساکنان. هر دو کبک و انتاریو که در آن مشکل این است که اکثر حاد درخواست کمک از ارتش.

شیوع کروناویروس: دولت به صرف $55 میلیون در جلوگیری از به هدر رفتن

شیوع کروناویروس: دولت به صرف $55 میلیون در جلوگیری از به هدر رفتن

وزیر دفاع Harjit Sajjan و دولت خانه رهبر پابلو رودریگز به برگزاری جلسه صبح امروز, به روز رسانی تعدادی از پرسنل نیروهای مسلح که در حال حاضر به کمک کردن در دراز مدت مراقبت از خانه ها در دو استان.

کبک نقل مکان کرد به بالا ضروری کارگران پرداخت حتی قبل از ترودو ارائه, اعلام 4 دلار در هر ساعت افزایش پرداخت برای کارگران در خصوصی دراز مدت مراقبت از خانه و همچنین به عنوان یک $24.28 در هر ساعت حقوق و دستمزد برای جذب کارگران جدید برای پر کردن به عنوان خدمه در امکانات.

پس از چند استان از جمله انتاریو, بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان به دنبال کت و شلوار با برنامه های مشابه. فدرال هزینه های توافق با آن و دیگر استان ها در حال انتظار برای رونمایی شود امروز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: در اینجا چه کسی واجد شرایط و نحوه درخواست برای کانادا coronavirus یارانه دستمزد

انتاریو با حمایت مالی از اتاوا اعلام کرده است $4 در هر ساعت افزایش برای کارگران خط مقدم در دراز مدت مراقبت از خانه های بازنشستگی و خانه و پناهگاه های اضطراری حمایتی, مسکن, خانه گروه اصلاح موسسات و عدالت جوانان امکانات و همچنین برای کسانی که به ارائه خانه و جامعه مراقبت و برخی از کارکنان بیمارستان.

و همچنین انتاریو خط مقدم کارمندانی که بیش از 100 ساعت در ماه خواهد شد جایزه دریافت خواهید کرد پرداخت 250 دلار در هر ماه به مدت چهار ماه.

ساسکاچوان با 53 میلیون دلار در حمایت دولت فدرال اعلام کردند موقت دستمزد مکمل 400 $در هر ماه برای کسانی که کار با سالمندان در خانه و در مراقبت از کودکان.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر