ترودو تصویب رتبه قطره در میان ما کره ای ایمان در لیبرال باقی می ماند: نظرسنجی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

با وجود قوی برای تصویب به دست ما شیوع کروناویروس نخست وزیر جاستین ترودو تصویر گرفته شده از یک ضربه در میان ما خیریه رسوایی با توجه به آنگوس رید بررسی.

ترودو تصویب امتیاز در مه نشسته در 55 درصد است اما این تعداد کاهش یافت و به 44 درصد در جولای 23, نظرسنجی نشان داد. نیمی از پاسخ دهندگان گفت: نظر خود را از ترودو بدتر شده در ماه گذشته است.

ادامه مطلب: تصویب نخست وزیر premiers soars میان coronavirus پاسخ نظرسنجی ایپسوس می گوید:

آنگوس رید موسسه, مدیر اجرایی, Shachi Kurl گفت که پس از SNC Lavain امر در سال گذشته کانادایی ها هنوز در تلاش برای گرم کردن به ترودو با وجود رأی او را در دوباره برای ترم دوم. اما coronavirus همه گیر که تغییر و تصویب امتیاز شات در ماه مارس است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از آن زمان بدترین بحران بهداشتی در کشور ما برای او را به صعود از این سوراخ با کانادایی ها. آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند با او چگونه رفتار مراحل اولیه وقوع و پس از آن در ماه,” او گفت:.

اما پس از آن ما خیریه رسوایی رسید.

“من صمیمانه پوزش’: ترودو معذرت خواهی برای recusing خود را از ما قرارداد مذاکرات

“من صمیمانه پوزش’: ترودو معذرت خواهی برای recusing خود را از ما قرارداد مذاکرات

“به طور معمول کانادایی شروع به چک کردن این زمان از سال, اما شده است وجود دارد اشتها برای غیر coronavirus داستان. ما خیریه داستان پیدا کرده است مایل مخاطبان و قطعا آن را کمک نمی کند که این نخست وزیر است که سوم اخلاق تحقیق در پنج سال” Kurl گفت.

“تصویب خود را رتبه بندی در حال شروع به پایین رفتن دوباره.”

پنجاه و نه درصد از پاسخ دهندگان احساس کردند این موضوع جدی بود و یکی از قابل توجه بود که دو برابر تعدادی است که گفت: آن را پر از شکوفه شد توسط رسانه ها و احزاب مخالف این بررسی نشان داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

افت تصویب امتیاز می آید به عنوان ترودو تنظیم شده است به شهادت در امور مالی کمیته و جلسات آن در حال بررسی است چرا لیبرال ها اعطا ما خیریه کانادا یک قرارداد برای مدیریت یک $912 میلیون گرانت برنامه با هدف کمک به دانش آموزان است.

Morneau reimburses $41,000 در صورتحسابها به ما

Morneau reimburses $41,000 در صورتحسابها به ما

هر دو ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau افراد از بررسی توسط فدرال اخلاق کمیسر بیش از مقابله و شکست خود را به recuse خود را از بحث در این موضوع.

Morneau شهادت در هفته گذشته و اعتراف کرد او و خانواده اش را ساخته اند “قابل توجهی” کمک مالی به ارزش ده ها هزار دلار به ما صدقه و فقط پرداخت $41,000 در آنچه که او می گوید قبلا ناشناخته بودند با توجه به هزینه های سازمان از سفرهای خانوادگی.

کمیته امور مالی تنظیم شده است به دیدار روز دوشنبه شب به بحث در مورد یک تاریخ برای ترودو شهادت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به اندازه کافی برای سرنگونی ترودو دولت اقلیت

استفانی پلانت مدیر مرکز امنیت اطلاعات و دفاع مطالعات در دانشگاه کارلتون گفت: ما موسسه خیریه مسئله ممکن است بحث برانگیز برای کانادایی ها اما ترودو دولت یک رکورد خوب از سوار کردن این رسوایی.

“آنها واقعا بزرگ هستند در عذرخواهی. ترودو و وزرای خود آموخته اند که اگر به شما می گویند شما با عرض پوزش از آن می توانید کار کردن” Plante گفت.

“لیبرالها آیا واقعا به نظر می رسد به نوع آب و هوا همه طوفان.”

اکثر کانادایی ها به نظر می رسد به توافق برسند.

پنجاه و شش درصد از پاسخ دهندگان گفته رسوایی را تنها جزئی تاثیر بر ترودو دولت معنی آن را شرمسار نخست وزیر اما در نهایت حزب زنده خواهد ماند. سی و دو درصد معتقد بودند این موضوع می تواند به سرنگونی دولت و 12 درصد گفت: این داستان فراموش خواهد شد در چند هفته.

ادامه مطلب: اخلاق کمیسر حمله به ترودو $900M ما خیریه قرارداد

نمایش در این موضوع متفاوت در هر استان و انجمن سیاسی.

برای مثال کبک (43 درصد) و ساسکاتون (39 درصد) از ساکنان شد به احتمال زیاد به می گویند دولت این است که در خطر سقوط بیش رسوایی (43 درصد). اطلس استان ها (15 درصد) و آلبرتا (14 درصد) با احتمال بیشتری به این باور رسوایی خواهد شد که هیچ تاثیری بر دولت لیبرال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پاسخ دهندگان که به عنوان محافظه کاران بودند به احتمال زیاد به این باور این مسئله سرنگونی ترودو دولت (54 درصد).

سه چهارم از گذشته رای دهندگان محافظه کار گفت: در مورد ترودو دولت و ما احتمالا جنایی و نیاز به بررسی توسط پلیس. نوزده درصد از 2019 NDP رای دهندگان گفت: همان و شش درصد از گذشته رای دهندگان لیبرال.

ساکنان که در آتلانتیک کانادا (13 درصد) بودند بیشتر احتمال دارد به اعتقاد ما خیریه مسئله ساده “اشتباه” این بررسی نشان داد. ساکنان در ساسکاچوان (58 درصد) بودند به احتمال زیاد به این باور این موضوع است که یک عمل مجرمانه است و باید بررسی شود توسط پلیس.

COVID-19 هنوز هم در بالای کانادایی ذهن

با توجه به بررسی 19 درصد از کانادایی ها گفت: ما رسوایی یکی از آنها سه و مسائل پیش روی کشور است. این برابر است با درصد کسانی که در این گفت SNC-Lavalin رسوایی در 2019 در نظرسنجی اعلام کرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیشتر از مردان (25 درصد) نسبت به زنان (14 درصد) بودند به احتمال زیاد به این باور است. و Manitoba (29 درصد) و آلبرتا (28 درصد) بودند استانها به احتمال زیاد برای پیدا کردن ما رسوایی یک مسئله مهم است در حالی که استان آتلانتیک (16 درصد) و کبک (15 درصد) بودند حداقل به احتمال زیاد.

Ex-اخلاق کمیسر مذاکرات ترودو ما خیریه جنجال

Ex-اخلاق کمیسر مذاکرات ترودو ما خیریه جنجال

اگر چه ما پروب در بالای ذهن برخی از کانادایی ها اولویت اصلی برای اکثر COVID-19.

چهل درصد از کانادایی ها گفت: coronavirus است خود را به شماره بالا در حالی که اقتصاد (34 درصد) بهداشت و درمان (31 درصد) و تغییر آب و هوا (27 درصد) trailed های نظرسنجی ها یافت می شود.

“ما باید متوجه یک افزایش در تعداد از افرادی که می گویند اخلاق و فساد یک موضوع برای آنها, اما هنوز هم هیچ جا در نزدیکی بالای لیست که توسط بهداشت و درمان اقتصاد و تغییر آب و هوا” Kurl گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مواد و روش ها: این آنگوس رید بررسی های انجام شده در روزهای 23 و 24 جولای سال 2020 است.
برای این بررسی یک نمونه از 1,519 کانادایی در سن 18+ مصاحبه شد آنلاین. برای اهداف مقایسه تنها یک احتمال نمونه از این اندازه را در یک حاشیه خطا از +/- 2.5 درصد امتیاز 19 بار از 20. اختلاف در یا بین مجموع به علت گرد کردن. این بررسی خود سفارش و پرداخت توسط ARI.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>