مغلوب ساختن پیشی جستن شتاب چین مجازات در زمان انتخاب مجدد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در ماه ژانویه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که آمریکا در ارتباط با چین “ممکن است بهترین آن شده است در یک مدت زمان طولانی” ستایش رئیس جمهور چین هفته پس از نوشتن اولین گام معامله تجاری با این کشور است.

فلش رو به جلو به جولای: مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور موثر قطع ایران تحریم مقامات چینی را توقیف از مسلمانان و تجاوز در هنگ کنگ نشان داد قصد دارد به تبر ویزا برای برخی از دانش آموزان چینی در ایالات متحده, محدود, چینی, روزنامه نگاران توقیف یک چینی ترکیب دیپلماتیک در هوستون و عهد تلافی پکن را از دست داده و coronavirus در ابتدا پس از ستایش تلاش های خود را.

همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم? آنها صحبت نکرده پس مارس.

دلیل دراماتیک در مورد چهره است که تا حدودی ریشه در تحولات اخیر — هنگ کنگ تحریم به عنوان مثال در حال به بحث امنیت ملی قانون که به تازگی به اثر رفت. اما تهمت نیز مشتاق به نظر می رسد دشوار در چین به عنوان او انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی که در آن او است رای گیری به خوبی پشت presumptive 2020 رقیب جو بایدن که چکش جمهور برای گذشته خود را تحسین یازدهم و به تازگی پرده برداری کرد قصد دارد به سرمایه گذاری در آمریکا تولید و مبارزه با چین و شیوه های اقتصادی.

در پاسخ به تهمت را دشوار-در-چین کمپین برداشت تا سرعت. در دو هفته گذشته دولت با استفاده از انواع روش ها — کنفرانس های مطبوعاتی جدید, قانونی, قضاوت, متعدد, op-eds, مشخصات بالا سخنرانی ها, سفرهای خارج از کشور — به طور ناگهانی ضربه پکن بیش از دیرینه مسائل رئیس جمهور اغلب skirted در گذشته است.

“این تنها به بدتر برای چین در نظر سنجی” جان مک لافلین یک مغلوب ساختن پیشی جستن pollster. “مردم همیشه دیدم چین به عنوان یک اقتصادی دشمن است که ما به سرقت برده مشاغل, اما در حال حاضر آنها را ببینید چین به عنوان یک تهدید امنیتی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او به مدت طولانی bludgeoned چین بیش از مسائل خاص. واقعیت تلویزیون ستاره بی وقفه صحبت در مورد این کشور شیوه های تجارت در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 و کابینه خود را به طور منظم هشدار داد که این کشور در تلاش است تا نیروی شرکت های فن آوری به دست داده است. اما رئیس جمهور همواره متعادل این نکات کافی ستایش یازدهم خود را, در زمان, تا حد زیادی به سمت پله حقوق بشر نگرانی های مانند پکن تخلف در هنگ کنگ جداگانه سیستم قانونی و بازداشت اویغوری مسلمانان یک اقلیت های قومی ،

در هفته های اخیر اما لحن تغییر کرده است. و در دو هفته گذشته با سرعت و انواع مجازات ها با هدف قرار دادن چین شتاب گرفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است spouting در چین unprompted مطمئن شوید به طور منظم به سرزنش آن را برای شیوع کروناویروس است که تبدیل به یک جهان در حال تغییر همه گیر. و در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تحریم های جدید بیش از هنگ کنگ پس از پکن به خود را گسترده قدرت برای سرکوب مخالفت سیاسی در منطقه یک حرکت است که تهدید هنگ کنگ قوه قضائیه مستقل. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که نوار هنگ کنگ از آن ترجیحی تجارت وضعیت بیش از این مسئله است.

در حدود همان زمان وزیر خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که چین گسترده ادعاهای ارضی در دریای چین جنوبی شدند “کاملا غیر قانونی” ناگهان خبر آمد که چهار سال پس از یک دادگاه بین المللی در حال حاضر ساخته شده است این نتیجه همان بود. دو روز بعد Pompeo همچنین نشان داد که ایالات متحده را محدود ویزا برای کارکنان از شرکت های فن آوری است که او گفت: کمک به اتهام پکن حقوق بشر است. و یک شب سه شنبه وزارت امور خارجه به چینی دیپلمات 72 ساعت برای روشن کردن یک دیپلماتیک کنسولگری در هوستون این ادعا آن درگیر شده بود در “عظیم غیر قانونی جاسوسی و نفوذ در عملیات” و دیگر نقض حاکمیت آمریکا.

در رسانه های متعدد ارشد مقامات دولت شده اند, نوشتن, op-eds, برجسته سازی ادعاهای چین را به نقض حقوق بشر و هشدار داد که یافتن منابع محصولات از چین به شمار امنیت ملی در خطر است.

در خارج از کشور, دولت این است که ساخت یک نشان می دهد پیام خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین سفر به اروپا در هفته گذشته برای دیدار با همتایان خود و نشان داد که یک اولویت خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالفت Huawei یک شرکت چینی شرکت رقابت برای عقد قرارداد برای ساخت 5G شبکه های سراسر جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر کمک به اجبار یک متحد بریتانیا به محرومیت Huawei از آن 5G شبکه. Pompeo مشابه سمت چپ برای انگلستان و دانمارک روز دوشنبه که در آن او برنامه ریزی شده به بحث در مورد “چین را تهدید به رایگان مردم در سراسر جهان” به گفته وزارت امور خارجه.

پنتاگون حتی ساخت “تنظیمات” را به تغییر تمرکز به چین, وزیر دفاع علامت Esper گفت: در یک زوم تماس با موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک.

“در حالی که ما امیدواریم که [دیروز] تغییر خواهد کرد راه خود را, ما باید آماده برای جایگزین,” او اضافه شده است.

در خانه دادستان کل ویلیام Barr دارای طراحی ضد چین پیام برای آمریکایی شرکت فنی. هفته گذشته او به تاول گفتار متهم شرکت های مانند گوگل و مایکروسافت و یاهو و اپل بیش از حد گرم و نرم با رهبران دولت و هشدار از مجازات برای مدیران برای حمایت پکن منافع. روز سه شنبه وزارت دادگستری به اتهام دو مرد چینی با نرم نمرات از شرکت های آمریکایی از جمله چندین تحقیق coronavirus.

بعد از این هفته Pompeo را به خود را با مشخصات بالا سخنرانی ارائه سخنرانی به مناسبت سالگرد 50th ریچارد نیکسون رئیس جمهور آمریکا در سفر به چین که هموار راه را برای عادی شدن روابط بین دو کشور. اما این موضوع را نمی توان آشتی. آن را به تمرکز بر روی “کمونیست چین و آینده جهان” با توجه به وزارت امور خارجه.

یک مقام ارشد دولت رسمی به نام سخنرانی “بی سابقه” و افزود که آنها “یک تماس اقدام برای رهبران کسب و کار و متحدان و شرکای.”

مبارزات انتخاباتی در یک زمان می آید زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای افزایش حمایت در میان تضعیف نظرسنجی اعداد بیش از دست زدن به او از coronavirus — تنها 38 درصد مصوب اخیر ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی. به طور گسترده تر متوالی با کیفیت بالا و ملی پای صندوق های رای را نشان داده بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 10 درصد یا بیشتر است.

پس از رفتن چین نقش خوبی در میان گروه های کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. برای مثال رهبران انجیلی — کمک به حمل مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید در سال 2016 شده اند تقاضاهای مصرانه برای ماه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مجازات پکن بیش از دست زدن به آن از coronavirus. بر سخنرانی در خاص رو بررسی مثبت از hoseini, یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه کابل صاحب نظران. اما دابز هشدار داد که دولت را به انجام بیش از بحث.

“این یک سخنرانی قدرتمند اما در حال حاضر آن را به حمایت شود تا با عمل” دابز گفت: چهارشنبه گذشته در فاکس کسب و کار نشان می دهد. “و در آن نهفته است معضل است. خیلی شعارهای بسیاری از سخنرانی های بسیاری از وعده ها از وزارت دادگستری از وزارت امنیت داخلی و, در واقع, ما از وزارت دفاع است. من احساس گاهی اوقات آنها بی اثر سازمان است که هیچ برنامه آنچه به واقع اقدام به حرکت می کند.”

دولت پاکستان عمل بیشتر در حال آمدن است.

چند مقامات ارشد باید اشاره کرد که وجود دارد می تواند آینده بان در رسانه های اجتماعی برنامه Infinite است که متعلق به پکن شرکت بر اساس ByteDance. کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو نیز شناور ممکن است اقدام علیه WeChat محبوب چینی نرم افزار پیام.

نیویورک تایمز به طور جداگانه گزارش داد که دولت پیش نویس دستور به ممنوعیت اعضای حزب کمونیست چین و خانواده خود را از سفر به آمریکا — یک پتانسیل دراماتیک حرکت است که برخی از کارشناسان تخمین می زنند می تواند بار حدود 10 درصد از جمعیت چینی از خاک آمریکا.

“سیاست مجموعه صحنه را برای افرادی که می خواهید واقعا یک خط سخت تر در سیاست و به خصوص به این دلیل که رئیس جمهور به دنبال ندارد هر گونه معاملات با چین در حال حاضر و او بسیار عصبانی است در مورد Covid-19” گفت: Dan Blumenthal مدیر مطالعات آسیایی در محافظه کار امریکن اینترپرایز انستیتو فکر می کنم تانک.

“بسیاری از سیاست های چین hawks شده اند برای دفاع از یک در حالی که در حال حاضر در نهایت در حال تصویب,” Blumenthal افزود: “از دولت پس از رفتن Huawei به نا امیدی, با برخی شرکت های ایالات متحده در نظر درک coziness و موقعیت در جنوب چین دریاها است که مدت زمان طولانی در حال آمدن است.”

رئیس جمهور آرژانتین در چین شده است آشکار در اخیر خود ظاهر عمومی. با دوربین های تلویزیونی و خبرنگاران در دفتر بیضی در روز دوشنبه برای جلسه در مورد کوروناویروس امداد مذاکرات رئیس جمهور شروع به پریدن کرد در unprompted به انتقاد از چین است.

“آن را از چین آمد,” او گفت: “اشاره به همه گیر. “باید آن را هرگز مجاز به دریافت کنید. می تواند آنها را متوقف کرده اند آن را. که می تواند آنها را متوقف کرده آن را به راحتی. آنها را انتخاب نکنید. و ما باید بیشتر گزارش ها در آن است. اما آن را از چین آمد. این خوب نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه chided چین دوباره در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید بارها و بارها با استفاده از اصطلاح “چین virus.”

اما حتی متحدان نزدیک رئیس جمهور هشدار می دهند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فقط در حال حاضر آن متبلور چین سیاست فقط بیش از 100 روز قبل از انتخابات ماه نوامبر. و منتقدان گفت: سرعت عمل می تواند بی ثباتی تاثیر بر روابط ایالات متحده با جهان دومین قدرت اقتصادی با ظاهری هیچ استراتژیک به دست آورید.

“آیا شما موافق یا مخالف شما می توانید نگاه اجمالی واضح تر در حال حاضر یک رویکرد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که فراتر رفتن از ad-hoc roundhouses در چین گفت:” جود Blanchette یک چین محقق در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی یک واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>