تهمت متهم دیگر در عوض این بار با نیویورک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد شنبه به لینک خود را در سیاست های اجرایی نسبت به نیویورک به یک تقاضا که دولت رها تحقیقات و پرونده های حقوقی مرتبط با دولت او به عنوان به خوبی به عنوان خود را کسب و کار شخصی و مالی.

ساعت قبل از رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو راه اندازی شد برای دیدار با رئیس جمهور در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که کومو “باید درک” است که امنیت ملی به مراتب بیش از سیاست” یک مرجع به دولت خود تصمیم اخیر برای توقف نیویورک دسترسی به بازار جهانی ورود و دیگر “اعتماد مسافرتی” برنامه های است که اجازه می دهد نیویورکی سریعتر گذرگاه های مرزی و کوتاه تر فرودگاه خط.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: “نیویورک باید توقف همه از آن غیر ضروری دعاوی & آزار شروع به تمیز کردن خود و کاهش مالیات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نیایش “دعاوی & آزار” بود که اشاره به دولت های متعدد پرونده های حقوقی علیه دولت او و نیز در برابر تهمت کسب و کار است که مستقر در نیویورک است.

که باعث Rep. وال Demings (D-Fla.), یکی از خانه مدیران که تحت پیگرد قانونی قرار مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در سنای آمریکا برای متهم کردن رئیس جمهور از “گسترش خود را سوء استفاده از قدرت به تهدید ایالات متحده (تهدید میلیون ها نفر از مردم او ظاهرا برای کار). در این مورد او را برگزاری ایالت نیویورک گروگان سعی کنید برای جلوگیری از تحقیقات خود را قبل از مالیات تقلب.”

دولت دادستان کل Letitia جیمز تا subpoenaed برای مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی و دولت است که به دنبال سوالات متعدد در مورد تهمت سازمان و شیوه های کسب و کار. جیمز نیز فقط امن 2 میلیون دلار حل و فصل از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر از بین رفته بنیاد خیریه بود که متهم به نقض های متعدد از سوء استفاده از بودجه.

حل و فصل باعث تیز ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن که توییتی در Nov. 7 که جیمز ” کت و شلوار در برابر بنیاد برای “اهداف سیاسی.”

“هنگامی که شما متوقف کردن نقض حقوق و آزادیهای شهروندان از تمام نیروهای جدید ما ایستاده است” جیمز کرد و گفت: پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر. “تا آن زمان ما یک وظیفه و مسئولیت برای دفاع از قانون اساسی و حکومت قانون است. حالا من فایل پرونده های حقوقی و نه فرماندار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیوندی از تحقیقات و دعاوی خود را به امنیت ملی مربوط به تصمیم گیری های مربوط به نیویورک بلافاصله به نام بازگشت به خانه دموکرات هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن — اگر تبرئه در هفته گذشته اعلام جرم دادگاه می تواند اهرم فدرال منابع به اجبار متحده به اقداماتی که به نفع او شخصا و یا سیاسی.

“تبرئه خواهد همچنین ارائه مجوز به رئیس جمهور تهمت و جانشینان او به استفاده از دلار برای مالیات دهندگان شخصی سیاسی به پایان می رسد … رئیس جمهور نیز می تواند نگه دارید گروگان فدرال بودجه اختصاص داده شده برای متحده — مانند پول برای حوادث طبیعی و بزرگراه و بهداشت و درمان — مگر و تا زمانی که مقامات دولتی انجام شخصی و سیاسی به نفع” خانه نوشت و در آن اعلام جرم محاکمه شود. “هر کنگره تخصیص بودجه خواهد بود یک فرصت برای یک رئیس جمهور به درخواست یک به نفع شخصی خود را در اهداف سیاسی — و یا برای دیگران به دنبال به کاری به نفع با او. چنین نتیجه می تواند به طور کامل ناسازگار با قانون اساسی ما سیستم خود دولت است.”

قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler به خود جلب کرد یک لینک بین مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد نیویورک و “عوض” است که او را استیضاح: خودداری میلیون دلار کمک نظامی از اوکراین در حالی که خواستار آن است که این کشور بررسی خود را دموکراتیک رقبا.

“عزیز @SenateGOP این چیزی است که دیگر بجای توسط رئیس جمهور ایالات متحده به نظر می رسد مانند” Nadler توییتی با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن نظر.

برخی از نمایندگان کنگره آمریکا دموکرات ها در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر خود را در 25 ژوئیه در گفتگو با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky پس از Zelensky اشاره شده در ایالات متحده ارائه نیزه موشک به اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن چرخد و به درخواست این کشور برای بررسی دموکرات از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک رقیب سیاسی که اعلام کرده بود یک سال 2020 چالش در برابر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>