مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر اجازه می دهد تا گروه Covid-19 تست

Category: پلیتیکو Comments: No comments

غذا و داروی آمریکا اعطا کرده است اولین اضطراری با استفاده از مجوز برای مخلوط coronavirus تست برای Covid-19.

این رویکرد شامل ترکیب نمونه از چند نفر که فقط تست شده به صورت جداگانه اگر از دسته ای می آید و مثبت است.

FDA گفت که تلاش تشخیص در حال حاضر قادر به گروه به چهار نمونه با هم. این است که با هدف کاهش زمان تست بحران رانده شده توسط سنبله در عفونت های جدید.

آنچه در آن به معنی: پولد تست نیست یک گلوله نقره ای — به عنوان مثال, آن را مناسب برای جوامع که در آن شیوع گسترده FDA کمیسر Stephen هان در بیانیه ای گفت.

اما در مناطقی که شیوع این ویروس کم است و با هم مخلوط آزمایش می تواند به کاهش مصرف کمیاب تست منابع در افرادی که به احتمال زیاد آلوده شود اما نیاز به نمایش قبل از آنها می توانید از بازگشت به کار یا مدرسه.

“این EUA برای نمونه تجمع یک گام مهم رو به جلو در بیشتر Covid-19 آزمون برای بیشتر آمریکایی ها با سرعت بیشتری در حالی که حفظ تست لوازم” هان گفت. “نمونه ادغام می شود به ویژه مهم است به عنوان عفونت نرخ کاهش و ما شروع به تست بخش بزرگتر از جمعیت است.”

پولد تست استفاده شده است در طول زمان همه گیر در چند کشور دیگر از جمله چین و آلمان و اسرائیل و آفریقای جنوبی استفاده شده است و در ایالات متحده برای سایر بیماری های عفونی مانند ایدز.

چه بعدی: HHS تست تزار برت Giroir گفته است که پولد تست می تواند کمک به افزایش این کشور آزمایش ظرفیت به 100 میلیون در ماه سپتامبر از حدود 20 میلیون در ماه گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>