مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشخص شده طرح خود را برای توزیع remdesivir — تنها مواد مخدر به کمک coronavirus بیماران به مناطق با بیشترین نیاز, پس از واکنش بیش از آن هرج و مرج اولیه اجرای.

HHS را کشتی 14,400 ویال از این دارو به دولت ادارات بهداشت قرار دادن تعهد در آنها را به تصمیم می گیرید که بیمارستان های برخی از کشور عرضه محدود. قبلا دولت فرستاده بود در مجموع 35,360 ویال مستقیم به لیست دستچین بیمارستان از طریق آن پیمانکار AmerisourceBergen.

دارو ساز جلعاد اهدا کرده است 607,000 ویال از remdesivir به دولت ایالات متحده. که به اندازه کافی برای درمان مورد 78,000 بیماران HHS گفت. جلعاد قبلا گفت: آن را 1.5 میلیون ویال در سراسر جهان در دسترس بدون هیچ هزینه.

نا امید پزشکان در سراسر ایالات متحده تا به حال خواستار آن شدند که دولت توضیح دهد چگونه آن را به طور آهسته از remdesivir پس از برخی از بیمارستان ها آغاز شده دریافت محموله — اما بسیاری از امکانات سخت-مناطق ضربه از سمت چپ بود.

“دولت فراهم می کند و صفر توضیح برای اینکه چرا و چگونه اولیه حمل و نقل ساخته شده بودند گفت:” راشل ساکس عنوان استاد حقوق در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس است که به مطالعه غذا و دارو, قوانین و مقررات.

ارشد HHS مقام سیاسی در اوایل این هفته که دولت تا به حال نهایی توزیع آن برنامه قبل از آن آغاز شده و توزیع مواد مخدر در این هفته. در روز جمعه عنوان واکنش نصب شده, کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت که دبورا Birx دولت را coronavirus پاسخ هماهنگ خواهد بود کار در remdesivir توزیع تلاش است.

HHS در حال حاضر نشان داد که در آن کسانی که اولین محموله رفت: 565 موارد به بيمارستان در نیویورک 117 موارد به ماساچوست و 94 موارد به نیوجرسی. ایندیانا دریافت 38 مورد در حالی که 33 رفت و به ویرجینیا 30 به رود آیلند و 7 به تنسی است. هر مورد شامل 40 ویال از remdesivir با توجه به HHS.

آخرین موج از محموله آغاز شد و پنج شنبه و شامل یکی دیگر از 110 موارد برای, New Jersey, 140 موارد برای ایلینوی و 40 نفر از میشیگان. مریلند و کانکتیکات هر یک از دریافت 30 مورد و آیووا کردم 10.

FDA مجاز اضطراری استفاده از remdesivir این ماه پس از دولت حمایت آزمایشی دریافتند که این دارو کوتاه شدن زمان بهبودی برای coronavirus بیماران.

داروسازی جلعاد گفته آن است که در تصمیم گیری است که ایالات متحده در بيمارستان يا متحده دریافت remdesivir محموله. در عین حال حداقل یک سیستم بهداشت Northwell بهداشت در نیویورک گفت سیاسی که جلعاد توصیه می شود که آن 23 بیمارستان و دارو دریافت خواهید کرد.

Northwell بهداشت, ارشد پزشکی, دیوید Battinelli گفت که سیستم دریافت چند هزار ویال از remdesivir این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر